Witam Pany, u mnie ostatnio cichutko, od¶wiezê troche temat, a zarazem chcialbym sie doradzic co tu dalej robic. Jaki¶ czas temu zakupilem okazyjnie Ej1-EX 95' czyli original amerykañskiego coupe, w dodatku bia³a <3, w cenie swapa i klimy, ktora jest pod maska (d16z6). Jest to najbogaciej wyposa¿ona wersja, czyli, klimatyzacja, szklany el. szyber, el. lusterka, el. szyby, tempomat, 2poduchy, ten caly system audio z tweeterami dodatkowymi w drzwiach, blokady otwierania bagaznika na kluczyk od srodka, automatyczny centralny zamek po wlaczeniu i wylaczeniu zaplonu, jak i lampka kabiny, szare wnetrze, co jest rzadkoscia itd. Silnik i klima sie na dniach sprzeda. Czyli auto mi sie zwroci. Ze stanu blachy jest tak :
- zewnetrzne progi do roboty i poprawa blotnikow tylnych i ich spasowanie z nadkolami + malowanie
- podloga calutka, lacznie z przewodami hamulcowymi ktore sa w stanie celujacym
- ori lakier na obu drzwiach, klapie tylnej, masce ( zero rdzy co jest dla mnie zaskoczeniem )
- przednia szyba do wymiany
- bezwypadek

Ogolnie, srodek caly do czyszczenia, bo jest taki syf.. ze masakra

Honda nie przerejestrowywana
OC wa¿ne do 10 grudnia 2015

Zamiar jest zlozyc civice do kilku lat, bo na chwilê obecna sa inne wazniejsze priorytety. Pytanie brzmi, czy warto ja zostawic, przerejestrowaæ i trzymaæ w garazu, czy wyj±æ to co potrzebujê a reszte sprzedaæ na czesci i szrot. Nie ukrywam, ¿e strasznie mi sie ta linia auta zaczela podobaæ. We¼cie pod uwagê ¿e to jest moje 2 auto, ktore nie bd u¿ytkowane, a za ktore trzeba placic OC, w dodatku staæ bd bez silnika, do czasu jak sie znajda srodki na B serie, czyli tak za 3 lata. Mo¿e nie warto co¶ planowaæ na za 3 lata?? i pozbyæ siê problemu?? pomó¿cie !