specjalnie zarejestrowałem się na tym forum, żeby opisać Wam moją historię z oszustem WOJO:

Sprawa tyczy się mojej transakcji na forum prelude3 www.prelude3web.com, której właściwie nie było z użytkownikiem WOJO. W kwietniu w dziale KUPIĘ zamieściłem ogłoszenie, że kupię emblemat na klapę bagażnika "4WS 2.0-16", m.in. WOJO odezwał się do mnie, że dysponuje takim emblematem oraz, że sprzeda mi go za 40 zł plus koszta wysyłki. Ustaliliśmy, że emblemat wyśle pocztą w kopercie jako list, otrzymał ode mnie kasę, miał wysłać emblemat 04.05.2013 i od tego momentu kontakt się urwał. Oczywiście nie dostałem swojego emblematu, WOJO nie odpowiada na moje PW, a doskonale wiem, że je odczytuje. Wysłałem conajmniej 5 wiadomości z zapytaniem, czy wysłał emblemat, że do mnie jeszcze nie dotarł. Zawsze jeszcze tego samego dnia wiadomości lądują w folderze WYSŁANE, tymczasem gdyby ich nie odczytywał byłyby w folderze DO WYSŁANIA. Pomimo, że kwota jaką zapłaciłem nie jest jakąś zawrotną sumą chodzi o zasady, a wszystkich proszę o nie kupowanie niczego od WOJO, bo skończycie tak jak ja, czyli bez kasy i bez towaru za który zapłaciliście. Nie jestem jedynym oszukanym przez WOJO, są też inni

PRECZ Z OSZUSTAMI, śmierć frajerom :-)