Witam. Ostatnio pszyszly do mnie glosniki blaupunkt gtx 693 piekne tylko jest male ale przy transporcir ulegly uszkodzeniu tzn. Glosniki wysokotonowe wraz z tym slupkiem na ktorym sie trzymaja poprostu sie przewracaja tak jakby ten slupek sie odkleil czy cos nie znam sie na tym jeszcze co najgorsze to to ze uszkodzony jest magnez(nie wiem czy to wplywa cos na jakosc dzwieku) oraz membrana stoi w miejscu gdy jest jakis basik to ona stoi w miejscu drugi glosnik dziala ok membrana pod wplywem basu ladnie skacze tylko ten jeden glosnik uszkodzony a membrane w tym uszkodzonym moge normalnie wepchnac i wcale nie wroci na swoje stare miejsce jest sztywna caly czas. Nie wiem co zrobi nie bylo mnie przy odbiorze paczki poniewaz bylem w szkole nie wiem co zrobic sprzedajacy przed sprzedaza wysylal mi zdjecia glosniczkow i wszystko bylo ok nic nie bylo popekane. Zadzwonilem do niego to powiedzial ze to co na zdjeciach bylo to wyslal i nic nie robil paczka byla ladnie zapakowana i wyslana nie bylo nic uszkodzone. Co mam zrobic? Zglosic sie do poczty polskiej o zwrot pieniedzy za uszkodzenia? A moze da sie zrobic te glosniczki i jezeli ktos wie to co moze byc za uszkodzenie tej membrany i tych mniejszych glosnikow. Czy ktos sie orientuje ile moglaby kosztowac naprawa takiego jednego glosniczka? Dodam ze glosnik uszkodzony gra tylko wlasnie ten slupek sie rusza i membrana stoi w miejscu. Z gory dziekuje za pomoc szkoda mi tych glosnikow;(