Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Wątek: Jaki abonament?

  1. #1
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Jaki abonament?

    Zostałem zmuszony zrezygnować z mojego obecnego operatora i niestety przejść do innego. Tylko jest pewien problem, bo nie wiem do jakiego Z pewnością orange odpada, bo to mega syf - także proszę sobie darować.
    Interesuje mnie abonament do 40pln z umową na 24m-ce. Plus, Play, T-mobile - obojętne.
    Może ktoś z Was ma jakieś wtyki i z małego abonamentu da się wyciągnąć jakieś atrakcyjne "pakiety".
    Ważne jest, żeby w abonamencie był wliczony internet - co najmniej 100mb/m-c.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  2. #2
    ユーザー
    Awatar Zychu
    Posty: 531

    Auto: Honda Civic Coupe


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Idz do Play i powiedz ze chcesz przejsc z Orange dostaniesz duzo lepsze warunki.Moge podac Ci nr referencyjny i to tez pomoze jako ze bede osoba polecajaca.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #3
    ユーザー
    Awatar pitbedzin
    Imię: Piotrek
    Skąd: Dąbrowa Górnicza/Będzin
    Posty: 2,899

    Auto: Nissan Primera
    Moc: Wystarczająca


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Play to zło i za rok juz nie bedzie takie tanie Bo mają od urzedu telekomunikacji czy jak on tam się zwie nakaz do albo końca 2012 albo 2013 wyrównać stawki z resztą operatorów za tzw. "nr końcowy połączenia" no i w przyszłym roku muszą mieć już swoje stacje bazowe bo kończy im się dzierżawa W stolicy juz maja swoje i powiem wam że zasięg wygląda tam słabo Jak znajdę artykuł co do sytuacji Play to podeślę tu linka.
    Zorientuj się w T-mobile trochę teraz spadły ceny, za free z cały światem itp no i zasięg rewelacja A neta też masz w dobrej ceni tam

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #4
    ユーザー
    Awatar _lukasz_
    Imię: Łukasz
    Skąd: SK
    Posty: 792

    Auto: Erka


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Lukasz nie rozumiem czemu piszesz ze orange to syf, mialem i t-mobile i plusa i obecnie najlepiej oceniam orange. play tak jak pisze pit to kwestia czasu kiedy skoncza sie promocje i ludzie beda od nich uciekac drzwiami i oknami

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #5
    ユーザー
    Awatar Slawer
    Imię: Sławek
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 1,129

    Auto: Renault Scenic
    Silnik: 1,9dci.
    Moc: 102. 131


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Ja od zawsze (już 10lat) mam erę czyli teraz T-mobile, Tata jest tam praktycznie odkąd era powstała, i mama i siostra, wszyscy mamy u nich, nie ma może jakiegoś WOW ale nie mogę narzekać, zasięg zawsze jest, nie robią żadnych cyrków, od taka porządna sieć
    Teraz jeszcze kupując przez Internet ma się przez pół roku o połowę tańszy abonament, no i mają bardzo atrakcyjną cenę SE Xperia Arc, nawet w najtańszym abonamencie 999zł, gdzie na allegro te telefony chodzą po 1300-1500zł No i co dla ciebie ważne internet 250mb
    i to wszystko w abonamencie za 35zł, czyli 17.50 przez pierwsze 6 miesięcy, 80darmowych minut, przez 3 miesiące rozmowy do T-mobile za free i kupon rabatowy do euro rtv agd

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez Slawer ; 20-09-2011 o 03:13

  6. #6
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Orange to zło ponieważ nie dbają o klienta. Kupiłem od nich iPhonea jakiś czas temu za sporą kasę i w momencie gdy próbowali ściągnąć z niego simlock'a, a nie do końca im się to udawało, nie dostałem nawet telefonu zastępczego... Cóż... sima z iPhone'a może ściągnąć tylko autoryzowany przedstawiciel i tam poszedłem (Sosnowiec, 3-go Maja), a telefon kupiłem w Będzinie i najlepsze jest to, że usłyszałem, że nie jestem ich klientem (tam w Sosnowcu), ponieważ telefon kupiłem w innym salonie. Dziękuję za orange od tego momentu, a to będzie już ze dwa, trzy lata.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  7. #7
    ユーザー
    Awatar silver30
    Imię: Damian
    Skąd: sosnowiec
    Posty: 496

    Auto: honda civic 5D
    Silnik: D16Y3
    Moc: 115KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Gierade
    Orange to zło ponieważ nie dbają o klienta. Kupiłem od nich iPhonea jakiś czas temu za sporą kasę i w momencie gdy próbowali ściągnąć z niego simlock'a, a nie do końca im się to udawało, nie dostałem nawet telefonu zastępczego... Cóż... sima z iPhone'a może ściągnąć tylko autoryzowany przedstawiciel i tam poszedłem (Sosnowiec, 3-go Maja), a telefon kupiłem w Będzinie i najlepsze jest to, że usłyszałem, że nie jestem ich klientem (tam w Sosnowcu), ponieważ telefon kupiłem w innym salonie. Dziękuję za orange od tego momentu, a to będzie już ze dwa, trzy lata.
    I teraz masz z jakiego operatrora?
    Ja mam ten plus,ze posiadając telefon z Orange i słuzbowy z Plusa mam porównanie. Faktycznie Plus ma znacznie lepszy zasięg, nie przerywa podczas rozmowy i nie ma problemu z polączeniem się tak jak ma to miejsce w Orange. Dodatkowo Orange jako jeszce jedyny operator stosuje blokady SIM co znacznie obniża wartość telefonu jak chce sie go sprzedać w skupie, lub wymienić na inny.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #8
    ユーザー
    Awatar Rikoo
    Skąd: S1 Rikoo
    Posty: 408

    Auto: Honda Civic
    Silnik: B16A2+
    Moc: 185KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    ja od 15 lat jeste w erze i nie mialem problemu jak chcesz moge ci pozyczy mojego netu to sobie przetestujesz

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #9
    禁止された
    Awatar Shcopek
    Imię: Paweł
    Skąd: Myszków / Oświęcim
    Posty: 1,771

    Auto: Honda Civic MB3 dzifko
    Silnik: D15Z8
    Moc: 114


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Orange dba o klient, ale tylko wtedy, kiedy kończy mu się umowa i informuje w salonie, że chcę przejść do innej sieci. To tak jak politycy, zaczynają pracować na miesiąc przed wyborami.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #10
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    W tak niskich abonamentach w jakich się orientuję, najlepsza ofertę ma - uwaga, uwaga.... Play.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [Inne] jaki kolor alu
    By boxxing in forum Nadwozie / Wnętrze
    Postów: 11
    Data: 30-03-2013, 19:32
  2. jaki biały ? propozycje
    By Margo in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 23
    Data: 20-03-2013, 13:38
  3. [Honda] jaki licznik do civca
    By Pedros in forum Elektryka / Elektronika / ECU
    Postów: 11
    Data: 29-10-2012, 15:57
  4. [Honda] jaki walek??
    By mazi in forum Silnik / Przeniesienie napędu / Układ wydechowy
    Postów: 11
    Data: 02-05-2012, 12:04

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top