Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Wątek: Jaki abonament?

  1. #11
    禁止された
    Awatar Shcopek
    Imię: Paweł
    Skąd: Myszków / Oświęcim
    Posty: 1,771

    Auto: Honda Civic MB3 dzifko
    Silnik: D15Z8
    Moc: 114


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Jeszcze, ale jak już wyżej chłopaki pisali, kwestia czasu, żeby po pierwsze ich cennik poszedł w górę, po drogie rozmowy i SMSy do Playa będą tańsze. Play dostał taki przywilej jak wchodzili na rynek, że rozmowy z Orange, Plusa i ówczesnej ery będą droższe do Play, żeby mogli wejść na rynek i się na nim utrzymać. Tak miało być bodajże przez pierwsze dwa lata istnienia Play na rynku.

    EDIT:
    To samo się tyczy ich cennika. Przez ten okres mieli najniższe ceny ze wszystkich operatorów.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez Shcopek ; 20-09-2011 o 10:05

  2. #12
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Mam internet w Paly'u blisko trzy lata i sobie chwalę. Nie miałem jakiś problemów z zasięgiem, ani z płatnościami.
    Przez okres umowy ani razu nie zmienili mi stawki za przesył danych. I wydaje mi się, że jeżeli podpiszę umowę z Play'em na dwa abonamenty, że wywiną mi numer nawet jeżeli UKE podniesie ceny. Nie czytałem umowy, bo jeszcze jej nie miałem przed oczami, ale chyba nie mogą nawet zmienić Ci stawki za połączenie o ileś tam procent. Aczkolwiek nie wiem, dawno nie miałem abonamentu - wolałem pozostawać "bez zobowiązań" i bez takich głupich problemów.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  3. #13
    ユーザー
    Awatar Rikoo
    Skąd: S1 Rikoo
    Posty: 408

    Auto: Honda Civic
    Silnik: B16A2+
    Moc: 185KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    mam kumpla w play i kle na net jak szewc

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #14
    ユーザー
    Awatar YendreK
    Imię: Jack Torrance
    Skąd: DG/Będzin
    Posty: 2,456

    Auto: Osobowe
    Silnik: Mechaniczny
    Moc: Niech Moc będzie z Tobą


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    ja mam na karte orange free i sobie chwale, co prawda nie mam darmowych minut i esek, ale przy doładowaniu za 25 zł mam ponad 1GB na wykorzystanie z netem, w tej chwili jak mi sie pozbierało mam ponad 10 GB na necik ;D

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #15
    ユーザー
    Awatar SirSamuel
    Imię: Kuba
    Skąd: DG
    Posty: 319

    Auto: Yaris


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    @Gierade wydaje mi się ze nie podniosą Ci cen jeśli podpiszesz teraz umowę. I później przy przedłużaniu umowy tez nie podniosą rachunku bo to mijało by się z celem.
    Tak jak wszyscy piszą ORANGE ma tragiczny zasięg ;/ Pracuje w miejscu gdzie jest niezłe pole elektromagnetyczne i powiem wam ze tylko PLUS I ERA dają rade reszta operatorów wymięka i trzeba wyjść z telefonem na zewnątrz Sam mam tel. w plusie i jeszcze się nie zdążyło żebym nie miał zasięgu. Koszty połączeń itp. mniej więcej wszędzie podobne, Wazne jest to na czym CI bardziej zależy u jednego operatora będziesz miał taniej rozmowy a u drugiego taniej internet. W Playu maja interesujące sprzęty do wyboru

    Cytat Zamieszczone przez Slawer
    no i mają bardzo atrakcyjną cenę SE Xperia Arc, nawet w najtańszym abonamencie 999zł
    @Slawer w plusie dla stałych klientów jest za 1zł

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez SirSamuel ; 20-09-2011 o 12:17
    D13B2->
    D16y8


  6. #16
    ユーザー
    Awatar Daczer
    Imię: Dawid
    Skąd: Myszków
    Posty: 194

    Auto: Civic EJ9 / EK4
    Silnik: B18C4 / B16A2


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Gierade , a musi być abonament? Pod względem prepaid Orange jest chyba najlepsze na rynku. Ja mam bardzo dobre stawki u nich , 20gr/min do Orange , 29gr/min do innych sieci , grosz za sms do orange (bez pakietu) , chyba 18gr do innych sieci , do tego dochodzi promocja że za każde wygadane 2min dostajesz 9min gratis i to do wszystkich sieci! Pakiety internetowe były strasznie drogie w Pomarańczy , teraz się mniej więcej wyrównały , bodajże 10zł za 100MB i 15zł za 500MB.
    Aaa , bym zapomniał , teraz w Orange są ''zgadywanki'' , jak zgadniesz hasło to się dostaje darmowe minuty/smsy na 3 dni , nie trudno zgadnąć że kody są łatwo dostępne w necie więc można cały czas jechać na promocjach.

    Wydaje mi się że to bardzo dobra oferta , chyba że ktoś ma lepszą to chętnie poczytam

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #17
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Daczer
    Gierade , a musi być abonament?
    Prepaidy nie oferują nic szczególnego, poza tym który mam obecnie, ale kończy swoją działalność. Dlatego też rozglądam się za abonamentem.

    Cytat Zamieszczone przez Daczer
    Pod względem prepaid Orange jest chyba najlepsze na rynku. Ja mam bardzo dobre stawki u nich , 20gr/min do Orange , 29gr/min do innych sieci , grosz za sms do orange (bez pakietu) , chyba 18gr do innych sieci , do tego dochodzi promocja że za każde wygadane 2min dostajesz 9min gratis i to do wszystkich sieci!
    I tak jak już na wstępie napisałem, moja noga nie postanie w salonie Orange, a tym bardziej mój telefon nie będzie miał w środku sima tej sieci. Dla mnie ta sieć się w ogóle nie liczy.

    Cytat Zamieszczone przez Daczer
    Pakiety internetowe były strasznie drogie w Pomarańczy , teraz się mniej więcej wyrównały , bodajże 10zł za 100MB i 15zł za 500MB.
    To kpina, że oni jeszcze mają te horrendalne stawki. Myślałem, że już się coś zmieniło. Cóż.. 10pln za 100mb jest naprawdę strasznie dużo. A 100mb w komórce mi nie starcza. Orange nie jest tanią siecią jeżeli chodzi o smartfony które działają w systemie prepaid.

    Do tej pory używałem gaduair. Tak - gaduair i byłem bardzo zadowolony. Sieć działa na nadajnikach Plus'a, także zasięg jest wszędzie, minuty i smsy są za grosze. W dodatku za doładowanie 30pln masz nielimitowane rozmowy w sieci (co dla mnie i dla "mojej" firmy było najlepszą ofertą), to jeszcze dostajesz 100mb neta za free. Jak przekroczysz 100mb, to masz naliczanie chyba co 10kb, za jakieś grosze. Naprawdę najlepsza oferta na kartę.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  8. #18
    ユーザー
    Awatar Daczer
    Imię: Dawid
    Skąd: Myszków
    Posty: 194

    Auto: Civic EJ9 / EK4
    Silnik: B18C4 / B16A2


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    No cóż , skoro tak uważasz to nie będę Cie przekonywał na siłe bo ''uraz'' do Orange ma niejeden niestety co w większości przypadków jest jak najbardziej uzasadnione. W końcu Orange i TP to jedna rodzina , a z tymi drugimi sam miałem niezłe jazdy...

    Cytat Zamieszczone przez Gierade
    Naprawdę najlepsza oferta na kartę.
    A jakie są stawki jak ktoś do Ciebie dzwoni? Normalne czy takie jak do Play'a?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #19
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Bylem dlugo klientem orange.. No ale ich oferta i podejscie do klienta mnie w ogole nie przekonuje. Trudno. Ja nie placze, oni tez

    Stawki takie same jakdo innych sieci


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  10. #20
    ユーザー
    Awatar Slawer
    Imię: Sławek
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 1,129

    Auto: Renault Scenic
    Silnik: 1,9dci.
    Moc: 102. 131


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Może weź w sieci Tu Biedronka

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [Inne] jaki kolor alu
    By boxxing in forum Nadwozie / Wnętrze
    Postów: 11
    Data: 30-03-2013, 19:32
  2. jaki biały ? propozycje
    By Margo in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 23
    Data: 20-03-2013, 13:38
  3. [Honda] jaki licznik do civca
    By Pedros in forum Elektryka / Elektronika / ECU
    Postów: 11
    Data: 29-10-2012, 15:57
  4. [Honda] jaki walek??
    By mazi in forum Silnik / Przeniesienie napędu / Układ wydechowy
    Postów: 11
    Data: 02-05-2012, 12:04

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top