Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

W±tek: Co s±dzicie o tym radiu ??:)

  1. #11
    ユーザー
    Awatar Grubenz
    Imiê: Pawe³
    Sk±d: Knurów/Gliwice
    Posty: 791

    Auto: mazda 626 gf
    Silnik: 2.3 v6 kompresor
    Moc: 211km 290nm


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Turo my ju¿ rozmawiali¶my na ten temat i wiesz ze zapatruje siê jeszcze na pioneera

    alpine mi siê te¿ podoba ale ceny mnie dobijaj±. wole kupiæ pioneera.

    Cytat Zamieszczone przez sponsor
    na takie co¶ mnei nie staæ ;p szukam czego¶ do 300zl ok

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #12
    ユーザー
    Awatar Turo
    Imiê: Marcin
    Sk±d: Irlandia
    Posty: 197

    Auto: Honda Civic EJ9
    Silnik: D14Z2
    Moc: 90


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    A d¼wiêk ma lepszy ni¿ Pioneer? Wiesz, te¿ zale¿y na czym najbardziej klientom zale¿y .

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #13
    ユーザー
    Awatar sponsor
    Imiê: Kamil
    Sk±d: Bêdzin
    Posty: 26

    Auto: Jak narazie Golf II.... Ale bedzie Hondaaa


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez Turo
    A d¼wiêk ma lepszy ni¿ Pioneer? Wiesz, te¿ zale¿y na czym najbardziej klientom zale¿y .
    Zgadzam siê.. onii to robia wszystko dla klienta... ¿eby tylko to kupi³ ; )

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #14
    友人
    Awatar ODi
    Imiê: Przemo
    Sk±d: Sosnowiec (Zag³êbie)
    Posty: 5,698

    Auto: EE9, RD8, GG8
    Silnik: B16a1, B16a, k20a4, l13
    Moc: 150+, 135


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Pioneer ma dzwiek spoko ale nie tak odczuwalne jak Alpine jezeli juz chodzi o klientow to oni patrza tylko na wyglad i cene rzadko spotyka sie klienta ktory kupuje ze wzgledu na jakosc dzwiekuJa osobiscie staram sie namawiac na markowe radia bo wiem ze nie spotkam klienta na reklamacji duzo ludzi kupuje teraz chinole a potem moge przejsc na T z klentem bo czesto sie widujemy.Powiem inaczej Grubenz wbij sobie na allegro i licytuj jakies wysoki model radia jak piszesz do 300zl wierz mi ze kupisz cos zajebistego bo teraz ludzie nie maja kasy w wakacjie wiec cos ci sie trafi

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #15
    友人
    Awatar ODi
    Imiê: Przemo
    Sk±d: Sosnowiec (Zag³êbie)
    Posty: 5,698

    Auto: EE9, RD8, GG8
    Silnik: B16a1, B16a, k20a4, l13
    Moc: 150+, 135


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez sponsor
    Zgadzam siê.. onii to robia wszystko dla klienta... ¿eby tylko to kupi³ ; )
    Alpine jest jedyna firma ktora nie zmienia szaty graficznej radi od x lat a tylko wnetrze inni producencji zmieniaja wyglad a bebechy zostaja te sameChoc ostatnio sony gt 35 jest podobne do gt 25 ale to podobno tylko lifting

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #16
    友人
    Awatar ODi
    Imiê: Przemo
    Sk±d: Sosnowiec (Zag³êbie)
    Posty: 5,698

    Auto: EE9, RD8, GG8
    Silnik: B16a1, B16a, k20a4, l13
    Moc: 150+, 135


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Tak naprawde w tej cenie kazde markowe radio bedzie dobre

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #17
    ユーザー
    Awatar Smuciu
    Imiê: Mateusz
    Sk±d: Bêdzin
    Posty: 2,067

    Auto: Honda Civic EJ9
    Silnik: B16A2
    Moc: 169 KM 158 NM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Ja od siebie mogê poleciæ Pioneera ta marka jeszcze nigdy mnie nie zawiod³a jako¶æ d¼wiêku jest wg mnie naprawdê dobra do tego obs³uga Pioneera jest zajebi¶cie fajna a cena modeli z USB my¶lê ze spokojnie znajdzie siê w kwocie która Ci interesuje

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #18
    ユーザー
    Awatar Bagi
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: D±browa Górnicza
    Posty: 955

    Auto: Honda Civic EG4
    Silnik: D15Z8


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    http://allegro.pl/radio-mp3-cd-usb-s...766158133.html
    http://allegro.pl/radio-samochodowe-...774015608.html - ja osobisæie tego posiadam i nie narzekam
    jak szukasz do 300 z³ to masz troche do wyboru z firmy Sony je¿eli j± bierzesz pod uwagê

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #19
    ユーザー
    Awatar Turo
    Imiê: Marcin
    Sk±d: Irlandia
    Posty: 197

    Auto: Honda Civic EJ9
    Silnik: D14Z2
    Moc: 90


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Sony ma najgorszy d¼wiêk z wymienionych w tym w±tku firm . Nie polecam. Ja mam ju¿ sprzêt z wy¿szej pó³ki (Pioneer 9300SD) i nie zamieni³bym go nawet na Alpine za t± sam± cene.

    ODi masz racje, du¿o ludzi patrzy tylko na wygl±d. Ale mi osobi¶cie Alpine z wygl±du siê nie podoba. A Pioneer co nowszy to inaczej wygl±da. No i nie zgodze siê z tym ¿e ¶rodek radia zostaje ten sam. Bo jednak technika siê rozwinê³a, s± inne przetworniki analogowo-cyfrowe itd. itd.

    Grubenz na prawde, kup tego Pioneera co Ci na gg podsy³a³em a nie po¿a³ujesz .

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #20
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Dobry temat siê tutaj pojawi³. Z racji, i¿ sam poszukujê jakiego¶ dobrego, a przy okazji niedrogiego radia podepnê siê pod temat.

    Od razu wspomnê, ¿e nie jestem ¿adnym audiofilem, ale fanem car-audio. Potrzebujê radia poniewa¿ obecne doprowadza mnie do skurczu ¿o³±dka. W aucie nie mam ¿adnych godnych g³o¶ników, przewodów ani nic. Kompletnie nic. Mam jakie¶ dwa ma³e g³o¶niczki w drzwiach i w zupe³no¶ci mi to wystarczy. Teraz potrzebujê do nich jakiego¶ dobrego radia, które czyta mp3, nie wariuj±c przy tym i nie gubi±c zapamiêtanych stacji radiowych. W dodatku musi mieæ port USB, albo wej¶cie na kartê. USB mo¿e byæ na przednim panelu, albo na kablu w schowku (te¿ takie widzia³em).

    Cena, bo o niej zapomnia³em. My¶lê, ¿e 300pln to ostateczna granica, no mo¿e 350pln.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne w±tki

  1. Kanjo - wszystko co z tym zwi±zane
    By ODi in forum Wszystko o JDM
    Postów: 28
    Data: 23-02-2016, 09:29
  2. [Honda] trzaski w radiu po wymianie kopu³ki
    By TeWu in forum Elektryka / Elektronika / ECU
    Postów: 2
    Data: 19-10-2014, 22:03
  3. Co s±dzicie o tym autku ?
    By Deuxedos in forum Czy warto kupiæ?
    Postów: 0
    Data: 01-10-2013, 18:55
  4. BannersBroker s³ysza³ kto¶ o tym?
    By Pedros in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 7
    Data: 17-02-2013, 01:03
  5. [Inne] Zak³ócenia w radiu
    By Szprocik in forum Car Audio / CB Radio
    Postów: 11
    Data: 08-12-2012, 22:22

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •  

on top