Wystawiam grzecznościowo.

Honda Civic IX 1.8 2014r
Wiem jak trudno znaleźć używane auto na rynku które nie jest po wypadku, z niekręconym licznikiem albo innymi przygodami. Auto jest pewne, nic nie ukrywam *(jak chociażby wymiana stelaża fotela) i wszystko można sprawdzić, rzadko zdarza sie takie na rynku dlatego tez cena może wydawać sie wysoka, chociaż wszystko jest do negocjacji Załączam tez dwa poglądowe zdjęcia które obecnie mam, oba zrobione tosterem, nie aparatem fotograficznym

Opis pojazdu
Marka Honda
Model Civic
Wersja Lifestyle
Wersja IX (2011-)
Rok produkcji 2014
Przebieg 30 200 km
VIN SHHFK2750EU506937
Pojemność skokowa 1 800 cm3
Moc 142 KM
Rodzaj paliwa Benzyna
Cena 69 Tyś.

Prezentowana samochód pochodzi od osoby prywatnej. Jest to drugi samochód w rodzinie dlatego przebieg jest taki niski i prawdziwy. Samochód został zakupiony w salonie Autokopex w Katowicach w październiku, a zarejestrowany w grudniu 2014 roku. Gwarancja na samochód jest ważna do października 2017 roku. W grudniu 2015 przeszedł pierwszy przegląd gwarancyjny.
Po zakupie zabezpieczyłem lakier twardym woskiem (przydało by sie to teraz powtórzyć) . Auto nigdy nie było na myjni automatycznej dlatego tez lakier nie posiada najmniejszych rys, samochód myję ręcznie, jest taki jak wyjechał z fabryki. Auto jest absolutnie bezwypadkowe. Auto w stanie technicznym idealnym. Żadnych trzeszczących plastików, stuków , puków itp...

Wersja Lifestyle z dodatkowych cech w stosunku do Sport posiada:

• Regulowane elektrycznie zawieszenie,
• Xsenoy,
• Automatyczne światła drogowe
• Alufelgi i Opony 225/45 R17
• Automatycznie przyciemniające się lusterko wsteczne
• Czujniki parkowania w kolorze nadwozia (Przód i Tył)
• 6 Głośników (tylne 2-drożne)
• Aluminiowe nakładki pedałów
• Relingi dachowe w kolorze srebrnym


Odpowiedzi na dodatkowe pytania:

1. Tak - auto jest absolutnie bez wypadkowe, nie malowane i nie szpachlowane, nie ma tez wgniotek na drzwiach, zwykle nie parkuje pod hipermarketami, jeżeli już to nie pod samym wejściem tylko w "bezpiecznym miejscu"
2. Tak - felgi są proste. Nie porysowane, nie obdarte od krawężników, opony w stanie idealnym
3. Nie - nie jest to służbowy samochód tylko prywatny. Szanuje swoje rzeczy dlatego po zakupie był docierany zgodnie ze sztuką co teraz pozwala sie cieszyć mocą silnika i niskim spalaniem i zaletami silnika VTEC. Przykładowo Dąbrowa Górnicza- Olkusz- Kraków średnie zużycie 6,2 litra.100 km. Trasa nad morze z prędkością autostradowa 6,5 litra. Codzienne dojazdy do pracy do Katowic około 7 litrów po drodze z korkami.
4. Powód sprzedaży to wymiana na inny nowy samochód jak zwykle po 2-3 latach. Dziecko mi już podrosło i nie muszę wozić wózka wiec teraz czas na hatchback.
5. Regulowane elektrycznie zawieszenie - jest to regulowana twardość tylnego zawieszenia a różnica w prowadzeniu jest odczuwalna.
6. Tak - czujniki parkowania są z wizualizacja na ekranie, nie tylko sygnał dźwiękowy.
7. Tak - Automatyczne światła drogowe naprawdę sie sprawdzają, szczególnie w podróżach poza miastem.

Telefon 504 144 827




pozdrawiam
Jacek