Wątek: OC dla osób bez zniżek

  1. #1
    ユーザー
    Awatar Guras
    Imię: Łukasz
    Skąd: Włocławek
    Posty: 25

    Auto: Honda Accord
    Silnik: 2.0iS
    Moc: 131KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    OC dla osób bez zniżek

    Witam
    Chciałem się z wami podzielić wiedzą o cenach ubezpieczeń OC
    Informacja jest głównie dla osób które nie mają bądź mają mało zniżek
    Jako nowy kierowca kupiłem 2 litrową Hondę i szukałem najtańszego ubezpieczenia
    Jako że ubezpieczałem sam i nie miałem zniżek najtańsza oferta na tamten czas wynosiła około 1100zł w LINK4
    Po roku zacząłem szukać intensywnie alternatywy z oczywistego względu-cena
    Byłem w CUK, liczyłem na rankomacie i ciągle wychodziło drogo, w okolicach 950zł z 10% zniżki
    Liczyłem bezpośrednio na stronach ubezpieczycieli i natrafiłem na ubezpieczenia online AXA Direct
    OC z NNW zakupione u nich przez internet (gdzie dają jeszcze zniżki za zakup OC przez internet) wyniosło mnie około 650zł
    W tym roku miałem kontynuować ubezpieczenie ale przed końcem OC przesiadłem się w 3.0 Hanke
    Bałem się że policzą mi mega kase gdyż nadal miałem tylko 10% zniżek, w rankomacie najtańsze ubezpieczenia wynosiły o ile dobrze pamiętam 1200zł
    W AXA dostałem jeszcze zniżkę za ubezpieczenie kolejnego pojazdu i OC z NNW i ubezpieczeniem opon wyniosło mnie 750zł za cały rok.
    Jak ktoś mi nie wierzy niech przeliczy OC do swojego samochodu nie uwzględniając zniżek i porówna z cenami z rankomatu.
    Jedno zastrzeżenie, paradoksalnie jak wpisujemy w kalkulatorze coraz więcej zniżek tym OC robi się droższe

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #2
    ユーザー
    Awatar Endrju1
    Imię: Andrzej
    Skąd: LLB
    Posty: 50

    Auto: Lexus is200
    Silnik: 1G-FE R6


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    A ja jako że mam dopiero 30% znalazłem ofertę, że w link4 mają (bądź mieli) taką ofertę, że można skorzystać ze zniżek np rodzica i tym sposobem mam oc lexa za 380zł.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #3
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Endrju1
    A ja jako że mam dopiero 30% znalazłem ofertę, że w link4 mają (bądź mieli) taką ofertę, że można skorzystać ze zniżek np rodzica i tym sposobem mam oc lexa za 380zł.
    Ale to rodzic musi być współwłaścicielem auta, prawda?
    Jeżeli tak, to w praktycznie każdej ubezpieczalni możesz z tego rozwiązania skorzystać.

    Dla osób które nie mają zniżek najlepszym rozwiązaniem jest dopisanie jako współwłaściciela osoby która takowe zniżki posiada. Później opcja wykupienia ochrony zniżek żeby w razie problemów jej nie tracić i nabijać na swoje konto zniżki za bezszkodową jazdę.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  4. #4
    ユーザー
    Awatar Endrju1
    Imię: Andrzej
    Skąd: LLB
    Posty: 50

    Auto: Lexus is200
    Silnik: 1G-FE R6


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Nie, jestem jedynym właścicielem. Właśnie dlatego tylko link4 miał taką ofertę. Wydaję mi się (choć głowy nie dam) że trzeba było mieć prawko określoną ilość lat, ale ile i czy na pewno to nie pamiętam.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #5
    ユーザー
    Awatar axello
    Imię: Alex
    Skąd: Myszków
    Posty: 2,712

    Auto: Subaru Legacy GLX
    Silnik: EJ25
    Moc: 165


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Są takie oferty w kilku TU, poprostu Twój ojciec jest wpisany jako użytkownik :-)

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #6
    ユーザー
    Awatar Guras
    Imię: Łukasz
    Skąd: Włocławek
    Posty: 25

    Auto: Honda Accord
    Silnik: 2.0iS
    Moc: 131KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Ja wolałem się nie bawić w ciąganie kogoś za rękę, a później świecenie oczami jak coś się stanie i lecą zniżki
    Dlatego napisałem o ofercie jaką znalazłem

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Podobne wątki

  1. Iphone 3G bez simlocka
    By maniekp in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 1
    Data: 02-06-2012, 13:24
  2. Samsung Avila bez simlocka
    By kuzi in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 1
    Data: 11-04-2012, 16:51
  3. Postów: 8
    Data: 16-09-2011, 11:09
  4. Ratunek dla schroniska dla zwierząt!
    By myszka20221 in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 0
    Data: 10-08-2011, 15:00

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top