Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

W±tek: ¦ci±gniêcie auta z Japonii

  1. #1
    ユーザー
    Awatar verone
    Imiê: Filip
    Sk±d: Wroc³aw
    Posty: 1

    Auto: Mazda 3 MZR


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    ¦ci±gniêcie auta z Japonii

    Z racji tego, ¿e to mój pierwszy post na tym forum witam wszystkich forumowiczów bardzo gor±co

    Polskie przepisy od niedawna pozwalaj± na rejestrowanie pojazdów z LHD. Chcia³bym znale¼æ w¶ród was osobê która to ju¿ robi³a lub wie, jak siê do tego zabraæ. Jakie s± do tego potrzebne dokumenty itd. Oprócz tego przymierzam siê do sci±gniêcia auta z rynku JDM a wiêc drugie, podobne pytanko odno¶nie kosztów shippingu, op³at krajowych itp. Mo¿e kto¶ z was równie¿ planuje przyci±gn±æ jak±¶ pere³kê? Wspólne koszty zawsze bêd± ni¿sze Dla informacji model jakim siê interesujê to Lancer Evo IV / V a portal, na którym mo¿na takie i inne sztuki znale¼æ to http://www.goo-net-exchange.com/ . Polecam sobie poogl±daæ. Kiedy¶ wiele z tych rasowych jdm'ów lat '90 sta³o sporo ni¿ej ale nadal jest na czym oko zawiesiæ i za przyziemne fundusze

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #2
    ユーザー
    Awatar Seiji
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: 松街
    Posty: 1,067

    Auto: エボ IV
    Silnik: 三菱 4G63
    Moc: 280 PS, 373 Nm


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    nie da siê w PL zarejestrowaæ jeszcze samochodu z kierownic± po prawej stronie

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    ランサー エボリューション IV
    峠の王者はランエボだ!


  3. #3
    ユーザー
    Awatar Endrju1
    Imiê: Andrzej
    Sk±d: LLB
    Posty: 50

    Auto: Lexus is200
    Silnik: 1G-FE R6


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    https://pl-pl.facebook.com/pages/Wal...73834055988116
    http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ile-...a-7265335.html

    Ogólnie w teorii mo¿na rejestrowaæ, w praktyce urzêdy mówi± ¿e mo¿na, ale nie zarejestruj± bo nie maj± wytycznych co do tego.
    Tak samo z przegl±dami takich aut.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #4
    ユーザー
    Awatar Seiji
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: 松街
    Posty: 1,067

    Auto: エボ IV
    Silnik: 三菱 4G63
    Moc: 280 PS, 373 Nm


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    @up

    nie bardzo, urzêdy mówi± ¿e oczywi¶cie mo¿na rejestrowaæ, wytyczna jest ¿e ka¿de auto z kierownic± po prawej stronie jak i auto po przek³adce teraz bêdzie mieæ "KIEROWNICA PO PRAWEJ STRONIE" w adnotacjach, wystarczy tylko zrobiæ przegl±d zerowy, którego nie zrobi u nas w kraju ¿aden diagnosta bo to oni nie dostali wytycznych co do przeprowadzania przegl±du w takich autach



    nie ma przegl±du, nie ma rejestracji

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    ランサー エボリューション IV
    峠の王者はランエボだ!


  5. #5
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imiê: Sebastian
    Sk±d: Ruda ¦l±ska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpiñcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    No, czyli wszystko zgodnie z prawem unijmnym. Mo¿na rejestrowaæ? Mo¿na. A ¿e do rejestracji potrzebny przegl±d, którego siê nie da zrobiæ to inna bajka
    Ot kolejny biurokratyczny majstersztyk

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  6. #6
    ユーザー
    Awatar gvader
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: Czewa/Wawa
    Posty: 840

    Auto: Accord Type R
    Silnik: H22


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Hehe Polak kombinator potrafi. Nawet u¿êdas

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Sprzedam: Graty z Accord Type R. klik Kontakt PW.

  7. #7
    ユーザー
    Awatar Rikoo
    Sk±d: S1 Rikoo
    Posty: 408

    Auto: Honda Civic
    Silnik: B16A2+
    Moc: 185KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Mo¿na zarejestrowaæ zobacz na civicklubie nissana z kierownic± po prawej juz u nas zarejestrowany

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #8
    ユーザー
    Awatar Seiji
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: 松街
    Posty: 1,067

    Auto: エボ IV
    Silnik: 三菱 4G63
    Moc: 280 PS, 373 Nm


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez Rikoo
    Mo¿na zarejestrowaæ zobacz na civicklubie nissana z kierownic± po prawej juz u nas zarejestrowany
    jak by mo¿na by³o, to zgaduj na jakich tablicach by sta³o teraz evo?

    http://www.bankier.pl/wiadomosc/Pols...a-7265872.html


    a poza tym nawet jak siê bêdzie da³o to nie bezpo¶rednio z japonii, takie auto najpierw bêdzie trzeba zarejestrowaæ w jakim¶ innym kraju wspólnoty a pó¼niej dopiero u nas

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    ランサー エボリューション IV
    峠の王者はランエボだ!


  9. #9
    ユーザー
    Awatar Rikoo
    Sk±d: S1 Rikoo
    Posty: 408

    Auto: Honda Civic
    Silnik: B16A2+
    Moc: 185KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!



    a na jakich on jezdzi

    --- Aktualizacja o 21:21. Poprzedni post: o 21:19 ---

    tu masz lepsze zdjecie zebys zobaczyl gdzie jest kiera


    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #10
    ユーザー
    Awatar Seiji
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: 松街
    Posty: 1,067

    Auto: エボ IV
    Silnik: 三菱 4G63
    Moc: 280 PS, 373 Nm


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    na tymczasowych na dojazd na przegl±d na których de facto nie wolno siê poruszaæ po drogach

    Rejestracja czasowa dokonywana jest na wniosek w³a¶ciciela pojazdu w celu umo¿liwienia:

    wywozu pojazdu za granicê,
    przejazdu z miejsca zakupu lub odbioru pojazdu na terytorium RP,
    przejazdu zwi±zanego z konieczno¶ci± dokonania badania homologacyjnego, badania technicznego lub naprawy pojazdu.

    Czasowej rejestracji dokonuje siê na okres nieprzekraczaj±cy 30 dni. Termin ten mo¿e byæ jednorazowo przed³u¿ony o 14 dni w celu wyja¶nienia spraw zwi±zanych z rejestracj± pojazdu.
    W przypadku gdy wniosek sk³ada jednostka upowa¿niona do przeprowadzania badañ homologacyjnych lub jednostka badawcza producenta pojazdu jego wyposa¿enia lub czê¶ci w celu umo¿liwienia dokonania odpowiednich badañ czasowej rejestracji dokonuje siê na okres wynikaj±cy z wniosku, nie d³u¿szy jednak ni¿ 6 miesiêcy.
    W przypadku czasowej rejestracji w celu umo¿liwienia przeprowadzenie badania technicznego pojazdu lub jego naprawy organ rejestruj±cy przyjmuje do depozytu dotychczasowy dowód rejestracyjny i tablice rejestracyjne, je¿eli pojazd jest zarejestrowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    ランサー エボリューション IV
    峠の王者はランエボだ!


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne w±tki

  1. Pomoc z zakupem auta
    By majewski in forum Czy warto kupiæ?
    Postów: 0
    Data: 03-09-2020, 00:18
  2. Co chcecie importowane z Japonii
    By Mateusz Zalewski in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 5
    Data: 10-04-2017, 22:38
  3. Trochê o samej Japonii, kulturze sztuce itp.
    By pitbedzin in forum Wszystko o JDM
    Postów: 16
    Data: 23-07-2015, 23:14
  4. Czê¶ci z Japonii w normalnych cenach
    By Lord_Nikkon in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 18
    Data: 30-01-2015, 12:18
  5. Tablice rejestracyjne w Japonii
    By AriN in forum Wszystko o JDM
    Postów: 5
    Data: 06-11-2012, 13:32

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •  

on top