Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

W±tek: Japoñskie kombi z lat 90-00 - co wybraæ dla ma³ej rodziny ?

  1. #11
    ユーザー
    Awatar Suse³
    Imiê: Hubert
    Sk±d: Myszków
    Posty: 2,363

    Auto: CLK W209
    Silnik: M271
    Moc: 184


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    A Toyota Camry z 2.2 lub 3.0? Bardzo wygodne s± to samochody oraz dobrze znosz± podtlenek.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    "If in doubt, flat out."
    Colin McRae 1968-2007

    OGRODZENIA, BALUSTRADY, AUTOMATYKA BRAM


  2. #12
    ユーザー
    Awatar Marek83
    Imiê: Marek
    Sk±d: Czelad¼
    Posty: 5,891

    Auto: Honda GG3
    Silnik: L13Z2


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Kolejne stare auto w rodzinie? Wola³bym zacisn±æ zêby i kupiæ co¶ ¶wie¿szego i niekoniecznie Japoñca. Teraz ceny aut lec± jak szalone.
    Do wyboru: Laguna, C5, Passat, Focus, Mondeo, Avensis. Sam ostatnio przegl±da³em i powiem Ci, ¿e jest w czym wybieraæ.
    Wiem, ¿e ten post nie spodoba Ci siê.

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #13
    ユーザー
    Awatar ArteK
    Imiê: Artur
    Sk±d: SX
    Posty: 387

    Auto: Mazda 626 GD
    Silnik: FE4
    Moc: ?


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez Esperanto
    3sfe pod mask±. Co oznacza ze maja miêkkie gniazda zaworowe.
    Przy instalacji LPG potrzebny jest jaki¶ smarownik? Aby spowolniæ zu¿ycie silnika pracuj±cego na gazie.
    Mia³em Carinê z 3s-fe, przejecha³em ni± prawie 80ty¶ km bez ¿adnego wgl±du do instalacji gazowej, co 10ty¶ wymiana oleju i filtrów, tyle. Pewnie je¼dzi³bym do tej pory gdyby nie ta blacharka...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    >> Fuck the plastic, ride the classic! <<

    "The only thing necessary for the triumph of evil, is for good men to do nothing" - Edmund Burke

  4. #14
    ユーザー
    Awatar rurka8
    Sk±d: SBE
    Posty: 4

    Auto: ED9 + EP2


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    A mo¿e Toyota Corolla E11 w kombi ?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #15
    ユーザー
    Awatar drexvs
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: Myszków
    Posty: 62

    Auto: Lexus Is 200


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez Seiji
    IMHO z tej gromady to Galant z 2.5 V6
    Nie oszukujmy siê. Za 7ty¶ nie kupisz zadbanego gala. Nie ma takiej opcji. No chyba, ¿e kto¶ siê na prawdê pomyli. A jak kupisz trupka to troszkê kasy w nim zostawisz. Lecz galant na prawdê siê odwdziêcza. 3 rok je¿d¿ê ''galardem'' i tylko raz nie zapali³ jak akumulator pad³.

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #16
    ユーザー
    Awatar kuzi
    Imiê: Marcin
    Sk±d: Beuthen Oberschlesien
    Posty: 913

    Auto: Mitsubishi GTO TT
    Silnik: 6g72TT
    Moc: 320KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez zabas
    6. Mitsubishi Galant VIII

    http://upload.wikimedia.org/wikipedi...t_20080202.jpg

    Trzy silniki do wyboru ;

    2.0 136KM
    2.4 GDI 150KM
    2.5 V6 163

    2.4 odradzaj± bo zbyt problematyczny, 2.5 fajny równie¿ idealny do gazu ale to i tak du¿o pal±ca V'ka wiec najlepszy wychodzi 2.0



    I TERAZ DORADZCIE NA CO PATRZEÆ, CZEGO SZUKAÆ, NA CO ZWRÓCIÆ UWAGE. w poszczegolnych modelach i silnikach

    - które silniki najlepsze
    - co i gdzie rdzewieje w danych modelach
    - ceny czesci serwisowych
    - dostepno¶æ tuningów - A co na przysz³o¶æ
    - jakie wersje wyposa¿enia szukaæ
    - co jest JDM co jest rare na co zwracaæ uwage

    Puki co wychodze z za³o¿enia ¿e wydaæ bym chcia³ w okolicy 7 tys. na samo auto i nie licze rozrz±dów, opon, kó³, ewentualnych napraw zawieszenia i itp zaraz po kupnie bo na to musze sobie 2-3tys od³o¿yæ.
    Dlatego nie wpakuje siê w auto za 10ty¶ a potem bede ¿ebra³ ¿eby olej zmieniæ
    2.4GDI to silnik z bezpo¶rednim wtryskiem paliwa. Instalacja LPG tylko V generacji tam wchodzi, a to przekracza warto¶æ auta.
    2.0 pali +/- 12 litrów LPG, 2.5V6 +/- 13 litrów LPG. Jedyny s³uszny wybór to 2.5V6, szczególnie, ¿e to bardzo wytrzyma³e jednostki (silnik z osprzêtem kosztuje 400-600 z³otych, sam silnik czasem mo¿esz dostaæ od handlarza... gratis, bo nie ma na nie chêtnych. Rzadko zdarzaj± siê ich awarie...

    W Galancie rdzewieje wszystko. Szczególnie nadkola tylne i przednie kielichy. Rzadziej drzwi, klapa tylna, maska, wzmocnienie czo³owe, pod³ó¿nice, itd. Tuning? Mo¿liwo¶æ wrzucenia silnika i napêdów z Galanta/Legnuma VR4 - 2.5V6TT (280KM), w szczególno¶ci do modelu po wrze¶niu 2000 (sanki i magiel P&P). Szukaæ wersji Avance, lub (je¿eli nie ma w planach swapa) Sport Edition z roczników 98-00 - najlepszy look i najmocniejsze heble.

    W Galancie uwa¿aj na:
    - rdzê
    - wycieki
    - przednie zawieszenie (wielowahacz - 6 sztuk, remont ca³ego zawieszenia troche kosztuje)
    - tylne nivomaty - wymiana kosztuje +/- 2500z³, swap na zwyk³e amorki +/- 1000z³

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #17
    ユーザー
    Awatar tomekb
    Imiê: tomek
    Sk±d: Sosnowiec, Bêdzin
    Posty: 174

    Auto: Lexus IS200 automat
    Silnik: 1gfe
    Moc: 155KM juz nie d³ugo


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Trochê siê naszuka³em podobnego auta w 2013 i kupi³em accorda v (camry ciê¿ko do znalezienia, galanty to 8-10 trzeba daæ plus w³o¿yæ z 2-3, ogl±da³em te¿ sigmê kombi ale ciê¿ko z czê¶ciami) Z accorda jestem zadowolony mimo ze od czerwca stoi po awarii silnika ale mo¿e do czerwca wymieniê 2 silnik bo po za³o¿eniu jednego okaza³o siê ¿e uszczelka nie trzyma i woda posz³a na t³oki.Wepcha³em auto w krzaki i zamierzam go odkopaæ w maju. W miêdzy czasie kupi³em CRV 99 dla ¿ony wiêc mi siê nie ¶pieszy. Do awarii zrobi³em oko³o 22000km bez awarii a silnik siê przekrêci³ przez s³abego hydrokinetyka w automacie i jak wiecha³em w zakrêt za szybko ca³a moc zosta³a w siniku i tyle.
    W kasie do 7000 mo¿na jeszcze kupiæ fajn± hondê shuttle/odyssey sam mam ochotê na tak± (chyba ¿e bêdê mia³ kaskê na grandisa)
    http://olx.pl/oferta/honda-CID5-ID9tFVr.html#bc40c7ea2c

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez tomekb ; 08-04-2015 o 10:06

  8. #18
    ユーザー
    Awatar kuzi
    Imiê: Marcin
    Sk±d: Beuthen Oberschlesien
    Posty: 913

    Auto: Mitsubishi GTO TT
    Silnik: 6g72TT
    Moc: 320KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez tomekb
    ogl±da³em te¿ sigmê kombi ale ciê¿ko z czê¶ciami
    Z jakimi czê¶ciami ciê¿ko do Sigmy???

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #19
    ユーザー
    Awatar Seiji
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: 松街
    Posty: 1,067

    Auto: エボ IV
    Silnik: 三菱 4G63
    Moc: 280 PS, 373 Nm


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    jest jeszcze lancer kombi, 1995-2000 czerpi±cy z lancera 1992-1996

    silnik 1.6 4G16 czasami po³±czony z napêdem awd na bazie evo 1/2/3 i lancera GSR tylko ¿e bez szper


    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    ランサー エボリューション IV
    峠の王者はランエボだ!


  10. #20
    ユーザー
    Awatar kuzi
    Imiê: Marcin
    Sk±d: Beuthen Oberschlesien
    Posty: 913

    Auto: Mitsubishi GTO TT
    Silnik: 6g72TT
    Moc: 320KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    4g16? Nie siedzial tam 4g92?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne w±tki

  1. Dlaczego lata 90 by³y najlepsze?
    By Seiji in forum Wszystko o JDM
    Postów: 9
    Data: 05-09-2014, 23:17
  2. Volvo 740 GL '90 - Seboo991
    By Seboo991 in forum Wszystkie inne
    Postów: 121
    Data: 22-04-2013, 18:42
  3. [ Kupiê] Camry Kombi
    By tomekb in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 2
    Data: 15-04-2013, 18:33
  4. Suzuki Baleno Kombi I by lukaszl_86
    By lukaszl_86 in forum Suzuki
    Postów: 11
    Data: 28-03-2013, 23:01
  5. Sprzedam. Toyota Celica 90' 2.0 GTi
    By Wojo_celica in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 5
    Data: 14-01-2012, 18:04

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •  

on top