Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

W±tek: Civic Ej1 EX USDM 95' Sprzedaæ na czê¶ci, czy inwestowaæ ? pomó¿cie.

  1. #1
    ユーザー
    Awatar DONgregor
    Imiê: Greg
    Sk±d: BTM
    Posty: 144

    Auto: EG3
    Silnik: d13b7+
    Moc: 120


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Civic Ej1 EX USDM 95' Sprzedaæ na czê¶ci, czy inwestowaæ ? pomó¿cie.

    Witam Pany, u mnie ostatnio cichutko, od¶wiezê troche temat, a zarazem chcialbym sie doradzic co tu dalej robic. Jaki¶ czas temu zakupilem okazyjnie Ej1-EX 95' czyli original amerykañskiego coupe, w dodatku bia³a <3, w cenie swapa i klimy, ktora jest pod maska (d16z6). Jest to najbogaciej wyposa¿ona wersja, czyli, klimatyzacja, szklany el. szyber, el. lusterka, el. szyby, tempomat, 2poduchy, ten caly system audio z tweeterami dodatkowymi w drzwiach, blokady otwierania bagaznika na kluczyk od srodka, automatyczny centralny zamek po wlaczeniu i wylaczeniu zaplonu, jak i lampka kabiny, szare wnetrze, co jest rzadkoscia itd. Silnik i klima sie na dniach sprzeda. Czyli auto mi sie zwroci. Ze stanu blachy jest tak :
    - zewnetrzne progi do roboty i poprawa blotnikow tylnych i ich spasowanie z nadkolami + malowanie
    - podloga calutka, lacznie z przewodami hamulcowymi ktore sa w stanie celujacym
    - ori lakier na obu drzwiach, klapie tylnej, masce ( zero rdzy co jest dla mnie zaskoczeniem )
    - przednia szyba do wymiany
    - bezwypadek

    Ogolnie, srodek caly do czyszczenia, bo jest taki syf.. ze masakra

    Honda nie przerejestrowywana
    OC wa¿ne do 10 grudnia 2015

    Zamiar jest zlozyc civice do kilku lat, bo na chwilê obecna sa inne wazniejsze priorytety. Pytanie brzmi, czy warto ja zostawic, przerejestrowaæ i trzymaæ w garazu, czy wyj±æ to co potrzebujê a reszte sprzedaæ na czesci i szrot. Nie ukrywam, ¿e strasznie mi sie ta linia auta zaczela podobaæ. We¼cie pod uwagê ¿e to jest moje 2 auto, ktore nie bd u¿ytkowane, a za ktore trzeba placic OC, w dodatku staæ bd bez silnika, do czasu jak sie znajda srodki na B serie, czyli tak za 3 lata. Mo¿e nie warto co¶ planowaæ na za 3 lata?? i pozbyæ siê problemu?? pomó¿cie !








    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    My EG3

  2. #2
    ユーザー
    Awatar ArteK
    Imiê: Artur
    Sk±d: SX
    Posty: 387

    Auto: Mazda 626 GD
    Silnik: FE4
    Moc: ?


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Mo¿e nie warto co¶ planowaæ na za 3 lata?? i pozbyæ siê problemu?? pomó¿cie !
    Je¿eli jest dla Ciebie problemem to trzeba siê go pozbyæ.

    Z drugiej strony je¿eli faktycznie jest taka zdrowa i Ci siê podoba to chyba trochê szkoda oddaæ j± na z³om?

    ¯eby Cie zachêciæ napiszê tylko, ¿e nie od razu Rzym zbudowano a frajda z etapowej odbudowy jest niesamowita - patrzeæ jak z niczego powstaje co¶.

    IMO najwiêkszy b³±d jest taki, ¿e stoi teraz gdzie¶ pod blokiem.

    BTW, jakby¶ chcia³ z³omowaæ to chêtnie wezmê dla siebie .

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    >> Fuck the plastic, ride the classic! <<

    "The only thing necessary for the triumph of evil, is for good men to do nothing" - Edmund Burke

  3. #3
    ユーザー
    Awatar Zewus
    Sk±d: Katowice
    Posty: 643

    Auto: Toyota Celica ST182 WB
    Silnik: 3S-GE REV2 || 4AGE
    Moc: 156


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    3lata bêdziesz trzyma³ to op³aca³ itp a w miedzy czasie 3 razy siê pozmienia wszystko w twoim ¿yciu, moim zdaniem lepiej wyjdziesz jak wyci±gniesz rarki (zostawisz albo sprzedasz zawsze) reszta opchn±æ na czê¶ci.

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #4
    ユーザー
    Awatar DONgregor
    Imiê: Greg
    Sk±d: BTM
    Posty: 144

    Auto: EG3
    Silnik: d13b7+
    Moc: 120


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    mam ca³e lato na przemyslenie, bo OC do grudnia. Jeszcze miedzyczasie przedzwonie do ubezpieczalni i sie zorientuje, ile by mnie wyszlo przedluzenie OC. a tak narazie jestem miedzy mlotem a kowadlem. Dodam, ze moja druga polowka woli eg3 ) pozdrawiam

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    My EG3

  5. #5
    ユーザー
    Awatar kaczla208D
    Imiê: seweryn
    Sk±d: TG
    Posty: 20

    Auto: EG3
    Silnik: D13b2
    Moc: 75


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    jakby co to bylbym chetny na szyberdach i osobiscie bym odebral :p

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #6
    ユーザー
    Awatar DONgregor
    Imiê: Greg
    Sk±d: BTM
    Posty: 144

    Auto: EG3
    Silnik: d13b7+
    Moc: 120


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez kaczla208D
    jakby co to bylbym chetny na szyberdach i osobiscie bym odebral :p
    ostro chcesz modziæ te jajko

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    My EG3

  7. #7
    ユーザー
    Awatar kaczla208D
    Imiê: seweryn
    Sk±d: TG
    Posty: 20

    Auto: EG3
    Silnik: D13b2
    Moc: 75


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    a jak tempomat w sumie tez bym przygarnal

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #8
    ユーザー
    Awatar froscio
    Imiê: Lukas
    Sk±d: Nak³o
    Posty: 75

    Auto: Cvc


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Wspome bym bra³ i boczki w dobrej cenie

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #9
    ユーザー
    Awatar kaczla208D
    Imiê: seweryn
    Sk±d: TG
    Posty: 20

    Auto: EG3
    Silnik: D13b2
    Moc: 75


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    jak bedziesz zdecydowany rozbieraz strupka na czesci to daj znac i zaraz podjede

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #10
    ユーザー
    Awatar DONgregor
    Imiê: Greg
    Sk±d: BTM
    Posty: 144

    Auto: EG3
    Silnik: d13b7+
    Moc: 120


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Panowie, jeszcze jedno pytanie, czy da siê jako¶ zaniechaæ op³aty OC na czas okre¶lony w celu np odbudowy pojazdu ? jest co¶ takiego ?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    My EG3

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne w±tki

  1. [Honda] Civic 92-95 przek³adnia kierownicza czy pasuje z integry
    By mixoske in forum Zawieszenie / Uk³ad kierowniczy / Hamulce
    Postów: 0
    Data: 12-06-2015, 12:05
  2. Czê¶ci Civic 95-99 - szczêki, gumy stabilizatora
    By maniekp in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 0
    Data: 28-09-2014, 16:50
  3. Postów: 1
    Data: 29-12-2013, 13:29
  4. Wyprzeda¿ czê¶ci Honda Civic EJ9 95-01
    By matysland in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 0
    Data: 13-11-2012, 20:36
  5. CRX ED9/Civic 4g Czê¶ci, kierunek USDM/JDM Civic 5g
    By Kodzak in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 8
    Data: 27-05-2012, 21:42

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •  

on top