W±tek: Cham w aucie: Honda / BMW / Audi

  1. #1
    ユーザー
    Awatar Ledres
    Imiê: Hubert
    Sk±d: Czêstochowa
    Posty: 79

    Auto: Honda Civic
    Silnik: D14Z2
    Moc: 90


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cham w aucie: Honda / BMW / Audi

    Ostatnio na stronie "Polskie drogi" pojawi³ siê film jak kierowca Hondy wykonuje niebezpieczny manewr wyprzedzania:


    Nie ma co dyskutowaæ je¶li chodzi o sam manewr, ale na facebooku zrobi³a siê du¿a dyskusja typu:
    "Honda. I wszystko jasne."
    "Jestem rozczarowany,¿e to nie BMW"
    Postanowi³em wiêc skrobn±æ kilka s³ów na ten temat oraz zapraszam Was do dyskusji. Po przeczytaniu jednego komentarza skierowanego do mojej osoby:
    "Tylko czemu najwiêcej filmów z wypadków etc.etc. spowodowali kierowcy Hond, Golfów i beemek? Z ka¿dym kolejnym filmikiem to siê potwierdza. Zaprzeczysz?"
    postanowi³em poszukaæ w miarê wiarygodnych statystyk na ten temat. Co siê okaza³o? ¯e wcale nie kierowcy Hond czy BMW powoduj± najwiêcej wypadków...
    Poni¿ej link do ciekawego artyku³u, który zosta³ podparty statystykami:
    http://prentki-blog.pl/czy-samochody...ecej-wypadkow/

    W artykule wszystko piêknie opisane wiêc nie bêdê go dublowaæ.

    A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #2
    ユーザー
    Awatar _lukasz_
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: SK
    Posty: 792

    Auto: Erka


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    "Wiem, ¿e taki ranking jest mocno ogólnikowy i nie uwzglêdnia wielu istotnych czynników jak ilo¶æ zarejestrowanych egzemplarzy czy przyczyn wypadków"
    i tyle w temacie ...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Biuro Rachunkowe
    Sosnowiec ul. Ostrogórska 9
    Tel. 505 716 176
    www.ksiegowasosnowiec.pl


  3. #3
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imiê: Sebastian
    Sk±d: Ruda ¦l±ska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpiñcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    „Statystyka jest jak kostium bikini: pokazuje wiele, ale nie pokazuje najwa¿niejszego” – twierdzi³ Aaron Levenstein.

    imho nie ma znaczenia czym, zdarzaj± siê idioci w kiach, fordach czy fiatach. Idiotyzmy na drodze trzeba piêtnowaæ, nawet gdyby kole¶ popierdala³ AE86...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  4. #4
    ユーザー
    Awatar RAFA
    Imiê: W³óczykij
    Sk±d: Sosnowiec
    Posty: 1,523

    Auto: KAMAZ 4911


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Zawsze ¶mieje siê z takich idiotycznych rankingów. Stworzonych przez debili dla debili.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #5
    ユーザー
    Awatar Ledres
    Imiê: Hubert
    Sk±d: Czêstochowa
    Posty: 79

    Auto: Honda Civic
    Silnik: D14Z2
    Moc: 90


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Fakt... Mo¿e statystyki s± jakie s±. Ale co my¶licie o tych stereotypach na temat danych marek? Czy naprawdê zawsze BMW musi kojarzyæ siê z m³odym g*wniarzem, który wzi±³ auto od ojca, Honda z ogromnym wydechem, a Golf zawsze musi byæ "wsiowozem"?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #6
    ユーザー
    Awatar axello
    Imiê: Alex
    Sk±d: Myszków
    Posty: 2,712

    Auto: Subaru Legacy GLX
    Silnik: EJ25
    Moc: 165


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Niestety stereotypy siê z czego¶ musia³y wzi±æ..

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #7
    ユーザー
    Awatar RAFA
    Imiê: W³óczykij
    Sk±d: Sosnowiec
    Posty: 1,523

    Auto: KAMAZ 4911


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Wielu dzieciaków i ju¿ starszych ludzi bêd±cych dalej dzieæmi ma patologicznie spierdolony ³eb od filmów, telewizji i innych czynników otoczenia . Chc±c upodobniæ siê do swoich wzorców / idoli w tym przypadku np: BMW - kozactwo w poziomie pro ( bior±c pod uwagê ,¿e wiêkszo¶æ naszego spo³eczeñstwa jest niezbyt b³yskotliwa i inteligentna ) bandziory, gangsta , rap i te ca³e cyrki , VW Golf - Rarytas od wujasa, który sprowadza³ auta z Niemiec od turka w liczbach dotychczasowo niezmierzonych Cena odpowiada³a naszej specyfikacji rynku i to ,¿e w DE kiedy¶ by³o ich na pêczki a s±siedztwo z naszym pañstwem robi swoje.

    Co do Hondy u mnie to porste by³o dosyæ - pierwsza czê¶æ F&F i czar japoñsk± motoryzacj± rozwali³ system

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez RAFA ; 15-06-2015 o 18:41

  8. #8
    ユーザー
    Awatar Marek83
    Imiê: Marek
    Sk±d: Czelad¼
    Posty: 5,891

    Auto: Honda GG3
    Silnik: L13Z2


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Kiedy¶ i chyba teraz te¿ mówi siê, ¿e nie ma nie bitego BMW ale to samo tyczy siê ka¿dej innej marki. Na forum te¿ znajdzie siê pare Hond ze szpachl± na sobie

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Podobne w±tki

  1. Skradziono w Czêstochowie Bia³e Audi A6
    By kuki in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 8
    Data: 20-07-2013, 19:14
  2. Audi A3 8L AGU Turbo - Piechu
    By Piechu in forum Wszystkie inne
    Postów: 25
    Data: 29-12-2012, 17:02
  3. AUDI A4 S-line
    By krisss1111 in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 1
    Data: 31-05-2012, 21:19
  4. [SPRZEDAM] ! AUDI 80 B3 ! benzyna + gaz
    By zlkwow in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 0
    Data: 05-04-2012, 09:18
  5. Sprzedam Audi A8!!!
    By rybek in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 3
    Data: 30-01-2012, 20:11

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •  

on top