W±tek: Jak spêdzi³e¶/a¶ wakacje?

  1. #21
    ユーザー
    Awatar kuzi
    Imiê: Marcin
    Sk±d: Beuthen Oberschlesien
    Posty: 913

    Auto: Mitsubishi GTO TT
    Silnik: 6g72TT
    Moc: 320KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Wakacje? Hmmm... ci±g dalszy kapitalnego remontu mieszkania...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #22
    ユーザー
    Awatar Linkineczka
    Imiê: Agatka
    Sk±d: Bêdzin
    Posty: 185

    Auto: Civic ED6
    Silnik: D15b2
    Moc: 90


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    a Ja by³am w Szczecinie i wiecie co.... nawet tak bardzo nie pada³o;]
    baaa widzia³am nawet raz s³oñce... fajnie by³o ale teraz to ju¿ w pracy ;/

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Naczelny skarbnik klubu JDMST.

  3. #23
    ユーザー
    Awatar kaisa
    Imiê: Kasia
    Sk±d: Bêdzin
    Posty: 360

    Auto: HONDA ACCORD V gen
    Silnik: F20Z2 2.0 115km


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    My z Yendkerem i znajomymi byli¶my w Wi¶le na dok³adnie 6 dni z czego dwa dni s³oñca by³o ( drugi dzien - dzieñ wyjazdu ;/) Fajna miejscówka "Le¶ne Domki", tylko lekki problem z dojazdem. Ogólnie polecam tylko nam sie akurat pogoda nie uda³a, ale mo¿e wrzesieñ albo pa¼dziernik uda nam sie jeszcze gdzies wyskoczyc ... tylko musze jakos Yendrka do samolotu wsadzic ;/

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #24
    ユーザー
    Awatar Pawwelll
    Imiê: Pawe³
    Sk±d: Czelad¼
    Posty: 214

    Auto: Honda Civic EJ9
    Silnik: D14Z1


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Ja w³a¶nie dzi¶ wróci³em z £eby.. (drugi rok z rzêdu) Polecam wszystkim to miasteczko.. pogoda pó³ na pó³

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #25
    ユーザー
    Awatar Konrad_SK
    Sk±d: Hanysowo
    Posty: 362

    Auto: Mazda 6


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    By³em nad Solin±, magiczne 5 dni piêkna miejscówka, polecam.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #26
    禁止された
    Awatar Shcopek
    Imiê: Pawe³
    Sk±d: Myszków / O¶wiêcim
    Posty: 1,771

    Auto: Honda Civic MB3 dzifko
    Silnik: D15Z8
    Moc: 114


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Tydzieñ temu wróci³em ze Staszowa. Polecam odwiedziæ Sandomierz, Baranów Sandomierski, Opatów i resztê okolic. Piêkne tereny

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #27
    ユーザー
    Awatar maniekp
    Imiê: Maciek
    Sk±d: Bytom
    Posty: 249

    Auto: Alfa Romeo 145
    Silnik: 1,9 JTD
    Moc: 105 hp


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    14 dni remontowa³em mieszkanie mojej dziewczyny

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #28
    ユーザー
    Awatar DRAGON
    Imiê: Dariusz
    Sk±d: SOSNOWIEC
    Posty: 16

    Auto: HONDA CBR 929 FIREBLADE
    Moc: 150


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    A ja by³em 10dni w Chorwacji , a dok³adnie w miejscowo¶ci BIOGRAD NA MORU , ogólnie spoko , s³oñce ,pla¿a i wieczorkiem deptak , je¶li kto¶ chce odpocz±æ to polecam , w dzieñ na pla¿y w temp ok.36 C a w nocy 28 C. Trasa ok.1150km - czas 12 godzin( ¶rednia prêdko¶æ 140 ).
    I 4 dni nad naszym wspania³ym morzem , we W³adys³awowie, i ju¿ wiêcej nie pojadê, a przynajmniej przez najbli¿szych 5 lat. Droga to jedna wielka masakra, koleiny , dziury , wyboje , remonty , co chwile ograniczenia do 70 i fotoradary( 590km - 8 godz mêczarni ).Pomijaj±c drogê , pogoda w kratkê , temp. max 25 C, pla¿e brudne, pe³ne petów , kapsli , a woda brudna , zimna i do tego ten wiatr....Dawno nie by³em i ju¿ d³ugo nie pojadê....

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #29
    ユーザー
    Awatar MikeFoto
    Sk±d: Myszków
    Posty: 605

    Auto: Honda Civic 5D ecoVTi-S
    Silnik: D14A8
    Moc: 90


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez DRAGON
    Droga to jedna wielka masakra, koleiny , dziury , wyboje , remonty , co chwile ograniczenia do 70 i fotoradary( 590km - 8 godz mêczarni ).
    Czy¿by¶ jecha³ krajow± jedynk± ? Moja "ulubiona" droga któr± nigdy wiêcej nie pojadê chyba ¿e zbuduj± autostradê .
    Wakacje - w ma³ej wiosce ko³o Mielna - która zwie siê G±ski.

    Polecam dla rodzin z ma³ymi szkrabami. Cisza, spokój, wypoczynek.

    Cytat Zamieszczone przez DRAGON
    A ja by³em 10dni w Chorwacji , a dok³adnie w miejscowo¶ci BIOGRAD NA MORU , ogólnie spoko , s³oñce ,pla¿a i wieczorkiem deptak , je¶li kto¶ chce odpocz±æ to polecam , w dzieñ na pla¿y w temp ok.36 C a w nocy 28 C. Trasa ok.1150km - czas 12 godzin( ¶rednia prêdko¶æ 140 ).
    A jak z cenami ? Znajomi byli, mówili ¿e drogo, mam na my¶li jedzenie/woda/restauracje? Jakie masz do¶wiadczenie? Mo¿e przyk³ady bo mam zamiar sie wybraæ za rok?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #30
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez MikeFoto
    Wakacje - w ma³ej wiosce ko³o Mielna - która zwie siê G±ski.
    Mielno, Mielenko, Sarbinowo.. spokojne, bardzo klimatyczne miejscowo¶ci. Niegdy¶ mój wujek mia³ tam swój o¶rodek wypoczynkowy - "Morski Pa³ac".

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


Podobne w±tki

  1. Sk±d dowiedzia³e¶/a¶ siê o forum JDMST?
    By Gierade in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 145
    Data: 17-01-2018, 08:18
  2. wakacje
    By Rikoo in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 22
    Data: 22-05-2012, 17:33
  3. [Honda] Jak dzia³a Vtec
    By Siwy in forum Silnik / Przeniesienie napêdu / Uk³ad wydechowy
    Postów: 3
    Data: 19-06-2011, 16:34

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •  

on top