Siema, powoli wystawiam graty na handel, temat bêdzie aktualizowany a jak czego¶ nie ma to pytaæ Rozwa¿am sprzeda¿ noska i zderzaka ee9 z dok³adk±, je¶li kto¶ zaoferuje fajn± cenê to oddam ew zamiana z dop³at± za zderzak przedliftowy i lampy dwukomorowe
Mam kpl zwrotnice, wahacze przód, ty³, spinki, wkrêty, nagrzewnice, dmuchawe, linke sprzêg³a, gazu, obrotomierza, lekkie kó³ko pasowe na 1 pasek,zag³ówki ed7.. no rózne ró¿no¶ci... jeszcze nie wszystko ogarn±³em tak¿e og³oszenie bd siê rozwijaæ.


Ch³odnica szczelna, korek+wiatrak 50pln



Aparat D13B2 sprawny z przewodami 40pln


Fogi ew same blachy jak komu¶ potrzeba, jeden fog pêkniêty, blachy w bardzo fajnym stanie
fogi 30pln
blachy 25pln sztuka




Pó³ka bez dziur, standardowo w 2 czê¶ciach, stan bardzo dobry jedynie trochê przybrudzona 50pln



Lampy ty³ w malinowym stanie, mia³em zostawiaæ dla siebie no ale muszê up³ynniæ gotówkê...wymagaj± lekkiej polerki (k2 tempo da radê ) nie ma mowy o wodzie w ¶rodku czy zaciekach poprostu s± w naprawde dobrej kondycji. 60pln sztuka







Listwy podreflektorowe jedna jedna ma skorodowany "zamek" a resztê w fajnym stanie a druga ma ca³y "zamek'' ale bok szpachlowany..zaspawujesz zamek i masz ³adn± listwê
20pln sztuka
lotka ori 20pln






Zameczek schowka 10pln



Spinki podszybia, mam jeszcze kilka sztuk i za¶lepki deski i inne drobiazgi trzeba pytaæ bo mam tego do groma


Rozrusznik/ altertnator do Dee, wyjête sprawne na chodzie
50pln sztuka


Lampy lewa ori stanley uchwyty i odb³y¶nik w eleganckim stanie, prawa depo jeden uchwyt klejony. Stanley 40pln zamiennik 25pln



Obudowa stacyjki 25pln


G³o¶niki z dystansami 10pln


pozycja z u³amanymi uchwytami w takin sobie stanie 15pln 2szt



Kratki nawiewów nie po³amane ¶rodkowe i dwa boczne kpl 20pln sztuka po 10pln