Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Wątek: koszulki When you go Jap

  1. #31
    ユーザー
    Awatar krisss1111
    Skąd: Mińsk Maz / Szczytno
    Posty: 536

    Auto: Honda Accord Coupe CG4
    Silnik: F20B7


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    do mnie też paczucha dotarła. ale no ten rozmiar..... też wziąłem Xl. czemu teraz w większości jest tak, ze jak ktoś ma około 190 centów, to wszystko szyją jakby w pasie miał mieć 110 i ze 130 w klacie. troszku za obszerne te koszulki

    dziękówa dla Seiji za ogarnięcie tematu

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    siła charakteru, moc możliwości = bujda na resorach

  2. #32
    ユーザー
    Awatar Seiji
    Imię: Łukasz
    Skąd: 松街
    Posty: 1,067

    Auto: エボ IV
    Silnik: 三菱 4G63
    Moc: 280 PS, 373 Nm


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Suseł
    Mam pytanie co do rozmiaru. XL miał mieć 114 cm, a ma 122... Jak to wytłumaczyć?
    to jest dobre pytanie, moja jest taka sama

    po praniu może jak na bawełnę przystało się trochę ściągnie, producent chyba zakłada +/- 5%

    Cytat Zamieszczone przez krisss1111
    do mnie też paczucha dotarła. ale no ten rozmiar..... też wziąłem Xl. czemu teraz w większości jest tak, ze jak ktoś ma około 190 centów, to wszystko szyją jakby w pasie miał mieć 110 i ze 130 w klacie. troszku za obszerne te koszulki
    amerykański standard ?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    ランサー エボリューション IV
    峠の王者はランエボだ!


  3. #33
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Lock Proponuję komentarze dotyczące zamówienia umieścić w odpowiednim dziale - feedback.


    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Podobne wątki

  1. Koszulki z waszymi autami
    By mlody1983 in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 06-08-2016, 15:13

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top