Wątek: JDM w PL legalnie od 2015

  1. #11
    ユーザー
    Awatar ledziu
    Imię: Piotr
    Skąd: Mazowieckie
    Posty: 66

    Auto: Wartburg 2JZ-GTE
    Silnik: 2JZ


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Angliki będą dalej tanie... a zobaczymy co będzie z innymi przepisami dotyczącymi użytkowania angoli... mam na myśli diagnostyka, homologacja (np: lusterka, światła), przepisy ubezpieczeniowe no bo jak ktoś wychylając się przed wyprzedzaniem zawadzi majbacha to już widzę jak ubezpieczyciel bez problemowo zapłaci odszkodowanie...

    A tak w ogóle to zestawienie polskiej mentalności drogowej (poszanowanie dla przepisów), polskich zafajdanych policjantów i super jakości dróg może być wybuchowe.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #12
    ユーザー
    Awatar monstes
    Imię: Łukasz
    Skąd: częstochowa
    Posty: 365

    Auto: EJ9
    Silnik: d14a4
    Moc: +/- 90hp


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Ale o czym ta dyskusja... Jezeli ceny "anglikow" nie podskocza jakos znacznie to za 2/3 lata bedzie na polskich drogach ruch lewostronny;p

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #13
    ユーザー
    Awatar RAFA
    Imię: Włóczykij
    Skąd: Sosnowiec
    Posty: 1,523

    Auto: KAMAZ 4911


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    nic sie nie zmieni oprocz tego ze masa ludzi bedzie ginąc i tyle w temacie, debilny przepis od debilnych ludzi , ktorzy cale zycie robia w debila innych ludzi

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #14
    ユーザー
    Awatar Seiji
    Imię: Łukasz
    Skąd: 松街
    Posty: 1,067

    Auto: エボ IV
    Silnik: 三菱 4G63
    Moc: 280 PS, 373 Nm


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez RAFA
    nic sie nie zmieni oprocz tego ze masa ludzi bedzie ginąc i tyle w temacie, debilny przepis od debilnych ludzi , ktorzy cale zycie robia w debila innych ludzi
    ale o czym ty piszesz?

    jak dla mnie nie masz absolutnie zielonego pojęcia o czym

    Cytat Zamieszczone przez ledziu
    A tak w ogóle to zestawienie polskiej mentalności drogowej (poszanowanie dla przepisów), polskich zafajdanych policjantów i super jakości dróg może być wybuchowe.
    w rumunii i na węgrzech jakoś problemów nie mają, mimo że mentalność ta sama a w tym pierwszym drogi jeszcze gorsze

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    ランサー エボリューション IV
    峠の王者はランエボだ!


  5. #15
    ユーザー
    Awatar RAFA
    Imię: Włóczykij
    Skąd: Sosnowiec
    Posty: 1,523

    Auto: KAMAZ 4911


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Ruch mam w polsce jaki mamy i auta przystosowane do jazdy w nim, nie kazdy jest alfa i omega za kierownica w naszym kraju co widac na kazdym kroku jak wyjezdzam w trase jakakolwiek w pl - podczas gdy to zostanie dodatkowo utrudnione poprzez takie warunki pojazdu a nie inne to sie przekonamy. Cieszę się ,że masz pojęcię o jeździe autem z kiero po prawej stonie w naszym ruchu i jeździsz bezwypadkowo. Szerokiej drogi

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #16
    ユーザー
    Awatar Zychu
    Posty: 531

    Auto: Honda Civic Coupe


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Sranie w banie ile razy jeszcze będę czytał te same bzdury o jeżdżących anglikami.jeżdżę już 8 lat i zero stłuczek wypadków i itd.

    Jak ktoś ma dupę zamiast głowy to nie będzie umiał ale jak ma łeb na karku to będzie myślał o zdrowiu u życiu swoim i kogoś na drodze.

    Ja mam w dupie czy jeżdżę LHD czy RHD

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #17
    ユーザー
    Awatar Seiji
    Imię: Łukasz
    Skąd: 松街
    Posty: 1,067

    Auto: エボ IV
    Silnik: 三菱 4G63
    Moc: 280 PS, 373 Nm


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    ale nie wolno wszystkich wrzucać do jednego worka i nazywać baranami na drodze

    prawda jest taka, że pierwsze 2 miesiące jest dziwnie i trzeba się przystosować jeżdżąc powoli a później zaczyna się robić nie tylko łatwiej co dużo wygodniej - jeździłem ostatnio rodzinnym FK2 i odczułem niesamowity dyskomfort z powodu prowadzenia lewą ręką i zmianą biegów prawą bo jestem... praworęczny, i dużo wygodniej mi się kieruje prawą ręką a biegi zmienia lewą. Czy jest to kwestia przyzwyczajenia? wątpię bo prawo jazdy mam od 2007 i do 2013 zawsze jeździłem LHD

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    ランサー エボリューション IV
    峠の王者はランエボだ!


  8. #18
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    na argument o zwiększonym niebezpieczeństwie na drodze mam tylko jedną kontrę: dlaczego w każdym innym kraju w Europie to nie jest problem tylko u nas? Bo polak z natury jest przeciwny jakimkolwiek zmianom. Ta sama gadka była, jak wchodziliśmy do szengen, że teraz z Polski zrobi się szrotowisko aut z zachodu. A na prawdę w ciągu ostatnich kilku lat średni wiek aut w polsce poszedł do góry o 2-3 lata.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  9. #19
    ユーザー
    Awatar Marek83
    Imię: Marek
    Skąd: Czeladź
    Posty: 5,891

    Auto: Honda GG3
    Silnik: L13Z2


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Seiji
    odczułem niesamowity dyskomfort z powodu prowadzenia lewą ręką i zmianą biegów prawą bo jestem... praworęczny, i dużo wygodniej mi się kieruje prawą ręką a biegi zmienia lewą.
    Tutaj akurat kłania się biologia i szczególowa nauka o mózgu. Są osoby prawo ręczne które kopią piłkę lewą nogą. Ale z tego powodu nie zamienieją w samochodach pedałów od hamulca i gazu Sam przyznasz, że przyzwyczaiłeś sie do jazdy takim autem i tyle. Pojeździłbyś dłużej "normalnym" autem i powiedziałbyś inaczej.
    Czuję, że temat pójdzie w ciekawym kierunku

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #20
    ユーザー
    Awatar Seiji
    Imię: Łukasz
    Skąd: 松街
    Posty: 1,067

    Auto: エボ IV
    Silnik: 三菱 4G63
    Moc: 280 PS, 373 Nm


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    6 lat jeździłem tylko LHD a od półtorej roku jeżdżę RHD na zmianę z LHD

    przyzwyczaiłem się?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    ランサー エボリューション IV
    峠の王者はランエボだ!


Podobne wątki

  1. Postów: 9
    Data: 14-06-2015, 22:24
  2. Nowości w sklepie tuningowym www.rpmotorsport.pl luty 2015
    By rpmotorsport in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 24-02-2015, 11:02
  3. Kasperky AntyVirus 2015 Windows 8.1 PL Office 2013
    By Freze in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 09-01-2015, 00:45

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top