Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Wątek: Sklep z profesjonalnymi kosmetykami w Katowicach

  1. #1
    ユーザー
    Awatar Majk
    Imię: Michał
    Skąd: Sosnowiec
    Posty: 54

    Auto: Mazda Premacy
    Silnik: 1.8
    Moc: 100


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Sklep z profesjonalnymi kosmetykami w Katowicach

    Sklep w którym znajdziecie wszelkiego rodzaju kosmetyki od szamponów zaczynając poprzez glinki, pasty, woski, środki do tapicerki no wszystko co zbliży nasz samochód do kategorii show&shine

    http://www.mrcleaner.pl/

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #2
    ユーザー
    Awatar MikeFoto
    Skąd: Myszków
    Posty: 605

    Auto: Honda Civic 5D ecoVTi-S
    Silnik: D14A8
    Moc: 90


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Byłem w marcu tam chyba. Bardzo fajny sklepik i bardzo fachowo doradzą. Dzięki sprzedawcy odkryłem świat kosmetyków Poorboy'a i Nielsena i mogę powiedzieć jedno. Do tapicerki i plastików, nie będę używał nic innego ! Rewelacyjne kosmetyki ! No i jako jedyny sklep w okolicy mają Dodo Juice.

    Po Nielsen S-A-S - plaski na zewnątrz wyglądają jak nowe.

    I ważna rzecz, wiele kosmetyków można zakupić w testerach po 100ml, ich cena to miedzy 6-12zł. Ale są bardzo wydajne - ja czyszczę plastiki u siebie, u żony a jeszcze 1/4 buteleczki testera.
    http://www.mrcleaner.pl/index.php?po...rod=&k_podkat=

    Zachwalam choć z owym sklepem niemam absolutnie nic wspólnego. Po prostu lubię fachową obsługę i dobrej jakości towar , nawet gratisowy pad do polerowania dostałem .
    Polecam

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez MikeFoto ; 21-07-2011 o 22:40

  3. #3
    ユーザー
    Awatar ArteK
    Imię: Artur
    Skąd: SX
    Posty: 387

    Auto: Mazda 626 GD
    Silnik: FE4
    Moc: ?


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Paru znajomych dość często robi tam zakupy i aż miło patrzeć na ich auta. Sam właśnie złożyłem zamówienie .

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    >> Fuck the plastic, ride the classic! <<

    "The only thing necessary for the triumph of evil, is for good men to do nothing" - Edmund Burke

  4. #4
    ユーザー
    Awatar zabas
    Imię: Łukasz
    Skąd: Brzeszcze
    Posty: 1,652

    Auto: Mazda Premacy Sportive
    Silnik: 123456
    Moc: 130 KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    właśnie sam się zastanawiam nad wyborem wosku
    Dodo Juice czy Poorboy's Natty Paste czy Colinite 476

    Colinite podobno najtrwalszy, Dodo Juice podobno mało trwały i raczej taki... na zloty efekciarski

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #5
    ユーザー
    Awatar Smuciu
    Imię: Mateusz
    Skąd: Będzin
    Posty: 2,067

    Auto: Honda Civic EJ9
    Silnik: B16A2
    Moc: 169 KM 158 NM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    właśnie ostatnio widziałem ze są przedstawicielami Meguiars'a m.in. i miałem się wybierać a tutaj widzę takie opinie także wybiorę się na pewno

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #6
    ユーザー
    Awatar MikeFoto
    Skąd: Myszków
    Posty: 605

    Auto: Honda Civic 5D ecoVTi-S
    Silnik: D14A8
    Moc: 90


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez zabas
    Dodo Juice podobno mało trwały
    Zależy który czy twardy czy miękki. Ja męczę opakowanie miękkiego Dodo Purple Haze. Przy odpowiednim przygotowaniu powierzchni (glinkowanie, ręczna polerka Megs SwirlX, potem odżywka FinishKare) powinien się trzymać ok 4-6tygodni. Jak na razie już jest 2 tyg , trochę popadało, 2 razy auto myte lekkim szamponem nie usuwającym wosku. I jest jak po woskowani.

    Nawet miałem taką sytuację, że gdy jechałem deszcz padał dość ostro, krople zsuwały się z lakieru w tempie ekspresowym. Właściwie po paru kilometrach od momentu gdy skończyło padać - na aucie nie było śladu że padało. Nawet nie pojawiły się ślady od wody.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #7
    ユーザー
    Awatar Jarzomb
    Imię: Mateusz
    Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
    Posty: 1,489

    Auto: Honda Civic EG5
    Silnik: D16Z6
    Moc: 140KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Nie znam się za bardzo na kosmetykach samochodowych, a mój lakier jest szczerze powiedziawszy w średnim stanie. Są swirle, różne ryski po zimie, ogólnie lakier jest szorstki i nie błyszczy tak ładnie jak powinien Moim dotychczasowym błędem było to, że często myłem auto jakimś zwykłym tanim szamponem samochodowym z hipermarketu. Zauważyłem, że takie rożne tanie specyfiki źle wpływają na lakier (zrobiło się parę rybich oczek). Tak więc chcę się nawrócić

    Jak już pisałem, nie znam się na tych specyfikach, a jest tych rożnych firm, rodzajów itp. ogromnie dużo. Czy ktoś kto się na tym zna mógłby mi polecić jakiś podstawowy zestaw startowy Dobry nie niszczący lakieru szampon, jakaś pasta do usunięcia rys i lekkich zmatownień, jakiś wosk? Najlepiej wszytko z ww. sklepu.

    Nie zależy mi, żeby to były kosmetyki super drogie i z super najwyższej półki, mają być dobre i skuteczne


    W sumie zrobiłem lekkiego offtopa, jeśli władza uzna, że mój post się tu nie nadaje, to proszę o przeniesienie do innego tematu.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez Jarzomb ; 22-08-2011 o 16:21

  8. #8
    ユーザー
    Awatar zabas
    Imię: Łukasz
    Skąd: Brzeszcze
    Posty: 1,652

    Auto: Mazda Premacy Sportive
    Silnik: 123456
    Moc: 130 KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Mike Foto - a Poorboy's ? co o tej marce myślisz ?

    z Dodo Juica brałbym jak juz twardy wosk chyba

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #9
    ユーザー
    Awatar MikeFoto
    Skąd: Myszków
    Posty: 605

    Auto: Honda Civic 5D ecoVTi-S
    Silnik: D14A8
    Moc: 90


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez zabas
    Mike Foto - a Poorboy's ? co o tej marce myślisz ?

    z Dodo Juica brałbym jak juz twardy wosk chyba
    Żeby nie było, to nie jestem jakimś ekspertem, także wypowiadać się wole o tym co przeczytałem na forach lub sam przetestowałem, ze szczególnym naciskiem na to drugie.

    Co do PoorBoy'sa, to mam kilka rzeczy od nich, do płyn do plastików (Poorboy's Natural Look Dresing), odświerzacz powietrza Pinacoloda (pachnie jak guma balonowa) i od niedawna Sealant (Poorboy's EX-P Sealant with Carnauba). Wszystko sprawdziło się (sprawdza) bardzo dobrze.

    Natural Look Dresing po prostu coś świetnego - plastiki są jak nowe.....skończł mi się niestety i nie idzie go dostać już od czerwca. Podobno jakiś problem jest z przedstawicielem na Polskę.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #10
    ユーザー
    Awatar MikeFoto
    Skąd: Myszków
    Posty: 605

    Auto: Honda Civic 5D ecoVTi-S
    Silnik: D14A8
    Moc: 90


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Jarzomb
    Nie znam się za bardzo na kosmetykach samochodowych, a mój lakier jest szczerze powiedziawszy w średnim stanie. Są swirle, różne ryski po zimie, ogólnie lakier jest szorstki i nie błyszczy tak ładnie jak powinien Moim dotychczasowym błędem było to, że często myłem auto jakimś zwykłym tanim szamponem samochodowym z hipermarketu. Zauważyłem, że takie rożne tanie specyfiki źle wpływają na lakier (zrobiło się parę rybich oczek). Tak więc chcę się nawrócić

    Jak już pisałem, nie znam się na tych specyfikach, a jest tych rożnych firm, rodzajów itp. ogromnie dużo. Czy ktoś kto się na tym zna mógłby mi polecić jakiś podstawowy zestaw startowy Dobry nie niszczący lakieru szampon, jakaś pasta do usunięcia rys i lekkich zmatownień, jakiś wosk? Najlepiej wszytko z ww. sklepu.

    Nie zależy mi, żeby to były kosmetyki super drogie i z super najwyższej półki, mają być dobre i skuteczne


    W sumie zrobiłem lekkiego offtopa, jeśli władza uzna, że mój post się tu nie nadaje, to proszę o przeniesienie do innego tematu.
    Jeśli masz lakier w średnim stanie to moim zdaniem jedź do kogoś żeby ci wypolerował auto. O wypolerowany lakier dużo łatwiej zadbać niż o szorstki. Wiem to po sobie. A tak wydasz kasę na kosmetyki, a i tak będziesz polerkę musiał zrobić, co więcej np nakładając wosk na nie gładki lakier, dużo więcej wosku i kosmetyków schodzi, nie wspominając o wysiłku. Potem na gładki lakier jakiś sensowny wosk i będzie ok.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Postów: 0
    Data: 30-06-2015, 10:48
  2. Magnaflow Tłumiki sportowe Uniwersalne Katalizatory e-Sklep
    By rpmotorsport in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 25-09-2014, 11:03
  3. Sklep internetowy Katalizatory24.pl Tłumiki MAGNAFLOW
    By rpmotorsport in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 08-03-2014, 19:53
  4. Tuning z RPMotorsport.pl - Sklep Tuningowy, tuning sklep!
    By rpmotorsport in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 17-02-2014, 09:48
  5. skradziona celica w katowicach
    By Margo in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 8
    Data: 10-11-2011, 16:28

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top