Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni

W±tek: Jakie s± ró¿nice miêdzy stylem JDM a USDM?

  1. #1
    ユーザー
    Awatar jakubaa555
    Imiê: Kuba
    Sk±d: Okolice Gdañska
    Posty: 10

    Auto: jeszcze ¿aden :p


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Jakie s± ró¿nice miêdzy stylem JDM a USDM?

    i nie chodzi mi tu o to ¿e JDM to z rynku Japoñskiego a USDM z Amerykanskiego
    chodzi mi raczej jak odró¿niæ tuning JDM od tuningu USDM
    czyli np: tu masz obni¿one zawieszenie a tu nie, tu masz takie naklejki a tu takie, tu masz tagie felgi a tam takie itp.
    Dziekujê za pomoc

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #2
    ユーザー
    Awatar RAFA
    Imiê: W³óczykij
    Sk±d: Sosnowiec
    Posty: 1,523

    Auto: KAMAZ 4911


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    dobry temat

    te¿ przeczytam chêtnie co znawcy maj± do powiedzenia

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #3
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imiê: Sebastian
    Sk±d: Ruda ¦l±ska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpiñcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    nie ma takiego podzia³u USDM to nie styl tylko ew. pakiet wyposa¿enia na konkretny rynek, bo usdm'y np. mia³y tempomaty, blendê pod inn± blachê z ty³u, postoje pomarañczowe (w kierunkach), itp.
    JDM przyj±³ siê jako styl, ale sam w sobie te¿ nim nie jest

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  4. #4
    ユーザー
    Awatar jakubaa555
    Imiê: Kuba
    Sk±d: Okolice Gdañska
    Posty: 10

    Auto: jeszcze ¿aden :p


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    nie bo s³ysza³em ¿e jak uto ma felgi <16 cali to jest JDM a jak wiêksze to juz nie
    i inny przyk³ad: mu-gen jest w stylu JDM a c-west usdm

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #5
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez jakubaa555
    nie bo s³ysza³em ¿e jak uto ma felgi <16 cali to jest JDM a jak wiêksze to juz nie
    Serio?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  6. #6
    ユーザー
    Awatar jakubaa555
    Imiê: Kuba
    Sk±d: Okolice Gdañska
    Posty: 10

    Auto: jeszcze ¿aden :p


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    serio tak na jakim¶ forum przeczyta³em xD

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #7
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Wychodzi na to, ¿e JDM to stan umys³u

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  8. #8
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imiê: Sebastian
    Sk±d: Ruda ¦l±ska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpiñcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    hahaha, a jest jaka¶ zale¿no¶æ je¶li chodzi o zapachy w aucie albo markê p³ynu do sprysków? Daj no linka do tego forum/tematu to siê po¶miejê przy pi±tku.
    Styl tuningu tworz± ludzie, to jest jak ze sztuk±. Jaki¶ malarz zacznie malowaæ penisem i jest to nowy nurt w sztuce, który zaczyna powielaæ promil artystów, potem procent i tak styl przechodzi do mainstreamu i siê ludziom w g³owach przestaje mie¶ciæ jak mo¿na malowaæ czym¶ innym ni¿ penisem i siê zapomina o sztuce "bo przecie¿ ty malujesz inaczej ni¿ reszta".

    JDM siê wzi±³ z japonii, bo japoñczycy na swój sposób tuningowali fury, czy to do górskich driftów czy do torowych (ulicznych/autostradowych) poje¿d¿awek, gdzie liczy³ siê performance i handling auta. I nie ma tu znaczenia rozmiar felgi czy rodzaj dok³adki do³o¿onej do zderzaka.
    A ¿e na swój rynek mieli mnóstwo ciekawych fruktów od mugena, spoona czy innych tunerów (niedostêpnych np. w stanach czy europie), to w ka¿dym innym miejscu na globie takie mody by³y uwa¿ane za styl JDM.

    Nie szukaj inspiracji na forach w pl, bo tu mamy tylu szpeców od JDM ilu jest userów. Poogl±daj sobie zdjêcia z japanowa, to zakumasz o co chodzi

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez sebawo ; 19-09-2014 o 11:36
    where dafuq is my signature...


  9. #9
    ユーザー
    Awatar SpookyAga
    Imiê: Agata
    Sk±d: Czêstochowa
    Posty: 92

    Auto: Honda CRX ED9
    Silnik: D16Z5
    Moc: 124


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Ja to mogê dodaæ od siebie, ¿e w USA np. p³ac± grube pieni±dze, za nasze fanty, a my za ich W przypadku CRX'a np. to s± kanapy na ty³, a u nas cargo box, lub lampy ze ¶wiat³em przeciwmg³owym bo oni nie maj±...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #10
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imiê: Sebastian
    Sk±d: Ruda ¦l±ska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpiñcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez SpookyAga
    Ja to mogê dodaæ od siebie, ¿e w USA np. p³ac± grube pieni±dze, za nasze fanty, a my za ich W przypadku CRX'a np. to s± kanapy na ty³, a u nas cargo box, lub lampy ze ¶wiat³em przeciwmg³owym bo oni nie maj±...
    to s± akurat fundamentalne prawa rynku i ka¿dy chce mieæ oryginalne auto, tak tu jak i w usa

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni

Podobne w±tki

  1. Ramka na tablicê rej. USDM, JDM 15x30
    By maniekp in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 0
    Data: 30-09-2014, 22:44
  2. [Honda] ró¿nice miêdzy k20 160hp/200hp
    By RAFA in forum Silnik / Przeniesienie napêdu / Uk³ad wydechowy
    Postów: 10
    Data: 19-08-2014, 18:24
  3. Postów: 0
    Data: 20-01-2013, 19:19
  4. CRX ED9/Civic 4g Czê¶ci, kierunek USDM/JDM Civic 5g
    By Kodzak in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 8
    Data: 27-05-2012, 20:42
  5. blachy usdm/jdm - zakup grupowy
    By sebawo in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 3
    Data: 08-02-2012, 10:26

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •  

on top