Wątek: Czarne boczki drzwi z Kanadyjki

  1. #1
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Czarne boczki drzwi z Kanadyjki

    Jak w temacie mam do sprzedania czarne manualne boczki drzwi z mojej Kanadyjki, tj. z Hondy Civic V gen HB.
    Jakiś czas temu swapowałem manuale na elektrykę i obecnie boczki leżą i czekają na nowego właściciela.
    Poniżej zdjęcia jak to u mnie wyglądało, dla zainteresowanych wykonam bardziej konkretne zdjęcia.
    Stan oceniam na dobry +, ponieważ na boczku od drzwi kierowcy są trzy ubytki które zostały zaklejone - praktycznie tego nie widać. Ślady pochodzą od poprzedniej właścicielki która zrobiła je obcasami szpilek. Boczki są całe, nie połamane, nie porysowane, dobrze trzymają się drzwi. W komplecie osłony głośników + te plastiki za które łapiemy żeby zamknąć drzwi. Niestety nie posiadam już czarnych korbek, ponieważ odziedziczył je @Smuciu oraz plastiku klamki który dalej jest w mojej Hondzie.
    Większość osób wie w jakim stanie były boczki drzwi

    Cena jaka mnie interesuje to 80pln.
    Chętnie odpowiem na każde PW.


    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  2. #2
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!


    .

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


Podobne wątki

  1. Boczki usdm civic 5
    By Maro in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 11-04-2013, 14:30
  2. czarne EG6 B18C 19.000zł pilne!!!!
    By talib. in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 07-01-2013, 18:55
  3. Boczki drzwi
    By vercetti23 in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 8
    Data: 03-09-2012, 10:23
  4. NOWE PSP E1004 Czarne w pudełku
    By Zewus in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 2
    Data: 16-07-2012, 16:22
  5. Postów: 5
    Data: 25-06-2011, 23:30

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top