Wątek: Lord_Nikkon

  1. #1
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Lord_Nikkon

    Z racji tego, iż zamawiałem u Michała wcześniej owiewki i ostatnio dokładkę zderzaka, wystawiam zbiorczego pozytywa.

    Rewelacyjne i zarazem rzadko spotykane podejście do klienta, przez co ciesze się, że mogłem z Michałem współpracować. Wcześniej zamawiałem owiewki, teraz dokładkę - w obu przypadkach ten sam profesjonalizm.

    Kontakt na najwyższym poziomie (wyczerpujące maile oraz rozmowy telefoniczne), podejście do sprawy w pełni profesjonalne, rzetelne i godne podziwu. Na maila dostałem dokładne zdjęcia towarów którymi byłem zainteresowany, później szczegółowe informacje dotyczące wpłaty, wysyłki, skanu nadania paczek oraz linki do śledzenia przesyłek.

    Paczki w obu przypadkach były bardzo dobrze zapakowane i zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami. To samo tyczyło się przedmiotów znajdujących się w środku. Wcześniej zamawiane owiewki dotarły do mnie bez najmniejszej ryski, co świadczy o tym, że były naprawdę dobrze zabezpieczone. Dokładka zderzaka pomimo swoich słusznych gabarytów, też dotarła cała i zdrowa.

    Reasumując. Bardzo sympatyczny człowiek, rewelacyjny kontakt, świetnie zapakowane paczki oraz informacje o całej transakcji praktycznie na bieżąco... mogę z czystym sumieniem polecić, bo sam zapewne nie raz jeszcze skorzystam z pomocy zdobycia ciekawych JDMowych smaczków z Kraju Kwitnącej Wiśni.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  2. #2
    ユーザー
    Awatar Andrew
    Skąd: Zagłębie
    Posty: 122

    Auto: JDM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Również polecam współpracę z Michałem ponieważ ma niespotykane, bardzo pozytywne podejście do klienta. Nie chcę ubierać w inne słowa wypowiedzi Łukasza ponieważ powyższy komentarz daje pełny obraz transakcji. Od A do Z (a nawet i dalej) - wszystko zostało przeprowadzone z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zamówione lekko zmatowione lampy Michał z własnej nieprzymuszonej woli / chęci wypolerował dzięki czemu oszczędził mi trochę pracy. Paczka bardzo dobrze zabezpieczona tak jak i każdy element z osobna.
    Ode mnie ma "MEGA" pozytywny komentarz i zapewnienie, że na jednej przesyłce nie zakończymy współpracy.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, KODOWANIE IMMOBILIZERA I KLUCZY, PROGRAMOWANIE ECU HONDA / ACURA
    SALE: Silnik K20A1 / HONDA Access 15" / części Honda Stream

  3. #3
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Kolejny pozytywny komentarz dla Michała.
    Prawdę mówiąc, ciężko jest napisać coś nowego w stosunku do poprzednich moich komentarzy. Po raz kolejny świetne podejście do klienta. Rewelacyjny kontakt, mega dobrze zapakowana paczka i błyskawiczna wysyłka. Wszystko to przekłada się na udaną transakcję. Nie pierwszą i z pewnością nie ostatnią. Serdecznie polecam!

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  4. #4
    ユーザー
    Awatar Andrew
    Skąd: Zagłębie
    Posty: 122

    Auto: JDM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Wielki ukłon za ogarnięcie wysyłki wielkogabarytowej z błotnikiem do mojego wagona. Wątpię aby ktokolwiek wykazał się taką cierpliwością i zaangażowaniem jak Michał będąc po 2 stronie globu. Jak zawsze rzeczowy i sympatyczny kontakt oraz profesjonalne podejście do samego końca.
    Polecam z czystym sumieniem.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, KODOWANIE IMMOBILIZERA I KLUCZY, PROGRAMOWANIE ECU HONDA / ACURA
    SALE: Silnik K20A1 / HONDA Access 15" / części Honda Stream

  5. #5
    ユーザー
    Awatar michalk1983
    Imię: Michał
    Skąd: Lubin
    Posty: 12

    Auto: Mazda 323F BA 1.5 '98
    Silnik: Z5
    Moc: 95


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Pewnie moja opinia nic nowego tutaj nie wniesie, ale pragnę wystawić wielki super-pozytyw dla Michała, cała transakcja przeprowadzona na najwyższym poziomie z dbałością o najmniejsze szczegóły, wzorowy kontakt, podejście do całej sprawy i niespotykane zaangażowanie. Paczka, w której był tłumik, rozpórka i torba pod tylna półkę została zapakowana idealnie z niezwykłą starannością. Bardzo sympatyczny i komunikatywny człowiek. Mogę polecić każdemu z czystym sumieniem!

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top