Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Wątek: Części z Japonii w normalnych cenach

  1. #11
    ユーザー
    Awatar joker399
    Imię: Michał
    Skąd: VTEC
    Posty: 746

    Auto: CRX DEL SOL
    Silnik: SOON!!
    Moc: Brak


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!


    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #12
    ユーザー
    Awatar Andrew
    Skąd: Zagłębie
    Posty: 122

    Auto: JDM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Ciężko Michałowi odpisywać na tysiące maili, z których raptem kilkanaście osób było poważnie zainteresowane współpracą. Po za tym ma on swoje własne życie, a pomoc rodakom w zakupie części z Japonii była jego dodatkowym zajęciem. W tym tygodniu Michał przyleciał do PL więc nie sądzę aby miał czas wyjaśniać kwestie związane ze wstrzymaniem swojej oferty. Zapewne po świętach sam udzieli się w niniejszym temacie.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, KODOWANIE IMMOBILIZERA I KLUCZY, PROGRAMOWANIE ECU HONDA / ACURA
    SALE: Silnik K20A1 / HONDA Access 15" / części Honda Stream

  3. #13
    ユーザー
    Awatar irass007
    Imię: Irek
    Skąd: Łódź
    Posty: 10

    Auto: Nissan Primera P10eGT
    Silnik: SR20VE + T
    Moc: Loding


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Czyli jest nadal nadzieja, że mi pomoże.
    Pozostaje mi tylko czekać, na odzew Michała.
    Dzięki chłopaki za ogólne opinie i przedstawienie sytuacji. Zbyt pochopnie oceniłem Lord_Nikkon za co przepraszam.

    P.S
    Życzę Wszystkim Wesołych Świąt

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    建設日産プリメーラP10のSR20NeoVVL

  4. #14
    ユーザー
    Awatar gvader
    Imię: Łukasz
    Skąd: Czewa/Wawa
    Posty: 840

    Auto: Accord Type R
    Silnik: H22


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Nie ma chyba za co przepraszać, po to jest dział feedback, żeby takie rzeczy wyjaśniać.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Sprzedam: Graty z Accord Type R. klik Kontakt PW.

  5. #15
    ユーザー
    Awatar Dżejk Zet
    Imię: Jacek
    Skąd: Wrocław
    Posty: 1

    Auto: toyota T27
    Silnik: 2, 2
    Moc: 187


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Czyli jest szansa na maila zwrotnego. Super jupi [emoji106]

    --- Aktualizacja 30-12-2014 o 16:28. Poprzedni post: 28-12-2014 o 17:38 ---

    Panowie, czy ktoś z Was posiada inny kontakt do Lorda niz przez forum ? ProsE o Pw

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #16
    ユーザー
    Awatar irass007
    Imię: Irek
    Skąd: Łódź
    Posty: 10

    Auto: Nissan Primera P10eGT
    Silnik: SR20VE + T
    Moc: Loding


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Witam,
    W dalszej chwili, nie ma kontaktu z P. Michałem

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    建設日産プリメーラP10のSR20NeoVVL

  7. #17
    ユーザー
    Awatar komanchie
    Imię: Mateusz
    Skąd: Warszawa
    Posty: 66

    Auto: Civic/Stream
    Silnik: d16z9/k20a1
    Moc: seria


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Z własnego doświadczenia wiem, że na odpowiedź trzeba "chwilkę" poczekać. Nie ma co się denerwować. "Lord" na pewno odpisze w wolnej chwili. Chill

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #18
    ユーザー
    Awatar Dżejk Zet
    Imię: Jacek
    Skąd: Wrocław
    Posty: 1

    Auto: toyota T27
    Silnik: 2, 2
    Moc: 187


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Części z Japonii w normalnych cenach

    Pewnie tak , tylko sezon sie zbliża.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez Dżejk Zet ; 14-01-2015 o 23:15

  9. #19
    ユーザー
    Awatar Lord_Nikkon
    Imię: Michał
    Skąd: Obihiro, Japonia
    Posty: 8

    Auto: Honda Civic EK2
    Silnik: D13B4
    Moc: 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Ważna informacja!


    Witam wszystkich,

    Przepraszam za całą sytuację. Tak się stało, że wróciłem do Polski tuż przed świętami (23 grudnia) i już zostaję w Europie. Jak każdy zapewne się domyśla przeprowadzka z innego kontynentu to prawdziwe wyzwanie i dlatego byłem rozdarty między pracę (dopinanie ostatnich spraw), urzędami (dokumenty) i pakowanie paczek i nadawanie do Polski.

    Tak też się stało, że na Civicforum (nie jest to ukryta reklama) zamieściłem informację o zakończeniu działalności a tutaj nie. Moja wina i biję się w pierś. Tak czy siak opcja ściągnięcia części jeszcze istnieje ale jest kilka sprawy. Po pierwsze, nie jestem w stanie odpisywać na każdego maila, bo na domiar złego po pięciu latach się pochorowałem i nie mogę doleczyć się. Po drugie (powiązane z pierwszym) nie będę odpisywał na maile z zapytaniami które po prostu nie mają szansy na realizację (każdy kto czymś handlował wie, że jest mnóstwo osób które zawracają głowę), nie mam na to czasu. Jeśli ktoś nie jest świadom, że części i wysyłka muszą kosztować (a gdzieś w tym wszystkim jeszcze musi być moja prowizja) to niech lepiej odpuści. Staram się nie przeginać z prowizją ale na pewno nie będę też robił coś za darmo czy dopłacał z własnej kieszeni. Andrew, może coś o tym powiedzieć, gdyż nasza współpraca trwa od dawna i niejedną rzecz razem kupiliśmy. Nie jest to jakikolwiek personalny atak na kogokolwiek a tylko informacja. Szukanie części w języku japońskim nie jest łatwe a wkładanie sporej ilości czasu w poszukiwania czegoś czego i tak dana osoba nie kupi jest, po prostu, stratą czasu, którego mam teraz dość mało.

    Dlatego możemy umówić się tak. Poniżej podaje swojego maila aby bezpośrednio ze mną się skontaktować. Jeśli ktoś będzie miał już linki do aukcji, sklepów mogę je przeglądnąć (zajmie to jeden, dwa dni - jeśli nie odpowiem - pisać i "gwałcić") i podać wycenę. Jeśli ktoś ma np nazwę części to też mogę poszukać. Jeśli jednak ktoś ma tylko wyobrażenie (niesprecyzowana część do jakiegoś auta którego nawet nie znam) to albo niech poszuka czegoś konkretnego albo niech nie pisze. Nie znam części do Toyoty, Suzuki czy Nissana tak jak części do Hond. Dlatego muszę wymagać precyzji.

    Ostatnia sprawa. Duże elementy jak felgi, nadkola, zderzaki, tłumiki (oraz powyżej 10Kg) odpadają w przedbiegach. Proszę się mnie nie pytać dlaczego po prostu taką muszę wprowadzić zasadę.

    Chcę aby była swego rodzaju jasność. Jestem w Polsce i mam jeszcze mniej czasu niż w Japonii i zrobię taki wyjątek dla pewnych osób aby jeszcze coś pościągać, jednak bytność w Polsce mi to nie ułatwi. Nie chciałem wcześniej odpisywać na maile i robić komukolwiek nadzieje, brać pieniądze aby potem nie wywiązywać się z zamówień i powodować ogólnie rozumianą złość i rozczarowanie.

    Tak przy okazji podaję namiary do serwisów gdzie można poszukać czegoś w własnym zakresie:

    http://auctions.yahoo.co.jp/jp/ -yahoo auction - części używane
    http://yahoo.aleado.com/index.html - zasadniczo to samo co wyżej ale po angielsku

    http://www.coneco.net/ - coś jak nasze ceneo czy skąpiec - tylko części nowe.

    Części z serwisów będę sprawdzał bezpośrednio w serwisach (wymagane dokładne nr części)

    Mój mail (bezpośrednio na mój komputer):
    lord_nikkon@civicforum.pl

    Jeszcze raz przepraszam za brak odzewu na wiadomości.

    Pozdrawiam,
    Michał

    3 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Co chcecie importowane z Japonii
    By Mateusz Zalewski in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 5
    Data: 10-04-2017, 21:38
  2. Ściągnięcie auta z Japonii
    By verone in forum Czy warto kupić?
    Postów: 19
    Data: 04-07-2015, 12:05
  3. Postów: 1
    Data: 29-12-2013, 12:29
  4. Tablice rejestracyjne w Japonii
    By AriN in forum Wszystko o JDM
    Postów: 5
    Data: 06-11-2012, 12:32
  5. Czesci z rozbiórki Białej Kanady USDM w atrakcyjnych cenach
    By j0hnDEER in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 16-08-2012, 10:28

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top