Wątek: Wypadek kolegi Checkdance

  1. #41
    ユーザー
    Awatar ArteK
    Imię: Artur
    Skąd: SX
    Posty: 387

    Auto: Mazda 626 GD
    Silnik: FE4
    Moc: ?


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Najszczersze kondolencje dla bliskich i rodziny.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    >> Fuck the plastic, ride the classic! <<

    "The only thing necessary for the triumph of evil, is for good men to do nothing" - Edmund Burke

  2. #42
    ユーザー
    Awatar toX
    Imię: Paweł
    Skąd: Sosnowiec
    Posty: 507

    Auto: Civic EJ9
    Silnik: B16A2
    Moc: 160~


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #43
    ユーザー
    Awatar Gawin
    Imię: Dawid
    Skąd: Sosnowiec
    Posty: 177

    Auto: EG3 !
    Silnik: D13B2
    Moc: 75KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cześć wam.

    Dobra, wiem że mogę tu sporo wnieść więc wspólnie z państwem Jokerów wpadliśmy na kilka pomysłów, które moim zdaniem są proste i ostateczne i nawet nie warto na ten temat dyskutować. Więc mamy w planach zakup każdej osobie obecnej z naszego klubu / naszego samochodu wiadomo, białej róży, kwestia finaónsowa właściwie jest tutaj nie ważna bo przykładowo kupimy 30 róż, zjawi się tylko 15 osb, to tak na prawdę w takim dniu nie powinno robić dla nas znaczenia czy zapłacimy 7 czy może 15 złotych, na pewno nie przekroczy to 20 złotych więc spokojnie.

    Co dalej..
    Pomysł felgi totalnie odpada, też to nie podlega dyskusji, tak jak Gierade napisał, dziwnie to może wyglądać, dziwnie może zostać to odebrane przez jego rodzinę oraz przez resztę różnych ludzi którzy na pewno się tam zbiorą i stwierdzą np. że to pokazówa.

    Iii..
    Co do wieńca, tak samo dobry pomysł tylko znowu jeżeli zbierze się te 20 osób to ciężko żeby dać jeden wieniec.

    Co do rodziny, jego rodzina nie ma nic przeciw, rozmawiałem z jego dziewczyną, pomysł się podoba, jako że [H] była jego drugą miłością na pewno sam Paweł chcę tego, żeby przybyć w reprezentatywnym szerokim gronie.

    No i na koniec, organizacja ..
    Dzień pogrzebu to wciąż jedna wielka niewiadoma, dziś dostałem informację że odbędzie się dopiero na początku przyszłego tygodnia, jednak dopiero jutro będę miał pewną 100% informację, konkretny termin i miejsce, także.. Ogólnie naszym zdaniem to jest proste, spotykamy się, dojeżdżamy bezpiecznie pod kościół / cmentarz, idziemy na ceremonię, żegnamy się z Pawłem, wracamy, jedziemy gdzieś bądź rozjeżdżamy się w swoje strony, tyle.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #44
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Z tego co rozmawiałem wczoraj z Jokerami, to zajmą się ogarnięciem kwiatów, tak żeby każdy miał tą różę. Do odbioru na cmentarzu przed pogrzebem, gdzie i tak się wspólnie spotykamy. Chyba że będzie to wieniec, to jeden duży, wspólny od klubu i tez problemu nie będzie.

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  5. #45
    ユーザー
    Awatar Gawin
    Imię: Dawid
    Skąd: Sosnowiec
    Posty: 177

    Auto: EG3 !
    Silnik: D13B2
    Moc: 75KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Dobra, jutro będzie informacja czy pogrzeb jest w sobotę czy w poniedziałek. Zaktualizuję posta.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #46
    ユーザー
    Awatar joker399
    Imię: Michał
    Skąd: VTEC
    Posty: 746

    Auto: CRX DEL SOL
    Silnik: SOON!!
    Moc: Brak


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Dostałem właśnie informacje od Gawina że pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godzinie 14 na Cmentarzu komunalnym w sosnowcu na ul. Wojska Polskiego.

    Mapka: https://www.google.pl/maps/preview?i...d=0CLMBEPwSMAs


    Resztę informacji wkrótce.

    --- Aktualizacja. Poprzedni post: 04-04-2014 o 14:03 ---

    PS chciał bym wiedzieć ile osób przybędzie na pogrzeb?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #47
    ユーザー
    Awatar Zychu
    Posty: 531

    Auto: Honda Civic Coupe


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Ja będę na pewno

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #48
    ユーザー
    Awatar ReaperDG
    Imię: Tomek
    Skąd: Sosnowiec
    Posty: 219

    Auto: Chrysler 300C
    Silnik: HEMI
    Moc: 340


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Obecny

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #49
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    My z Agą też będziemy.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  10. #50
    ユーザー
    Awatar DOPEx
    Imię: Dominik
    Skąd: 41-300
    Posty: 314

    Auto: żuk
    Silnik: z tłokami
    Moc: in progress ;)


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    też przyjadę.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)


Podobne wątki

  1. eleganckaaa e46 kombi od Kolegi-super stan
    By Ad@mus in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 4
    Data: 02-12-2012, 14:14
  2. Miałes już kiedyś wypadek/stłuczkę
    By pitbedzin in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 20
    Data: 20-07-2011, 17:50

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top