Wątek: Malowanie felg - gdzie?

  1. #41
    ユーザー
    Awatar kuzi
    Imię: Marcin
    Skąd: Beuthen Oberschlesien
    Posty: 913

    Auto: Mitsubishi GTO TT
    Silnik: 6g72TT
    Moc: 320KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Mowisz o sprawdzonej firmie w Katowicach. Spoko. Lex klinika tez byla sprawdzona i z tego tytulu teraz mam dodatkowe niemale wydatki.

    W porownaniu Katowice-Zory nie mozna mowic o jakiejkolwiek oszczednosci, bo cena brutto (usluga + transport) wychodzi identycznie.

    Ostatecznie obie firmy odpadly. Felgi jada do Wadowic. Widzialem i macalem efekty. 350zl za komplet - nie jest zle.

    Co do GTO to sie nie martw. Dokladnie dwie godziny temu zaplacilem prawie srednia krajowa za kilka napraw, wiec wiedz ze nie oszczedzam. Kolor felg to nie mechanika, tym sie nie jezdzi.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #42
    ユーザー
    Awatar axello
    Imię: Alex
    Skąd: Myszków
    Posty: 2,712

    Auto: Subaru Legacy GLX
    Silnik: EJ25
    Moc: 165


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez kuzi
    Zdaję sobie sprawę, że oferta 250pln za pomalowanie proszkowe kompletu felg to bardzo dobra oferta, jednakże ciekaw jestem, czy znacie jakieś serwisy które malują felgi jeszcze taniej (metodą natryskową)?
    Cytat Zamieszczone przez kuzi
    Stąd poszukiwania oferty BARDZO TANIEJ.
    Cytat Zamieszczone przez kuzi
    Felgi jada do Wadowic. Widzialem i macalem efekty. 350zl za komplet - nie jest zle.



    Cytat Zamieszczone przez kuzi
    Mowisz o sprawdzonej firmie w Katowicach. Spoko. Lex klinika tez byla sprawdzona i z tego tytulu teraz mam dodatkowe niemale wydatki.
    To po co pytasz skoro wiesz z góry, że polecane przez ludzi tutaj na forum warsztaty, usługi itd, są do dupy? ;]

    13 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #43
    ユーザー
    Awatar rybek
    Skąd: Sosnowiec
    Posty: 50

    Auto: Prelude


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Ja dzis odebrałem moje 17 Od piana Piotra i jestem zadwolony z efektu



    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #44
    ユーザー
    Awatar vipek_pl
    Imię: Jacek
    Skąd: Katowice
    Posty: 57

    Auto: EJ9 D14Z2+
    Silnik: D14Z2
    Moc: ???/???


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Koledzy, potrzebuje pomocy.
    Kupiłem ACT/Ronale LS 15x7.5. Poprzedniego właściciela troszkę poniosło i pomalował rotory na fioletowo. Możecie podpowiedzieć jak sie tego pozbyć ? Chyba najprościej byłoby oddać do piaskowania, ale chyba skończyło by sie to źle dla rantów, które są wypolerowane.


    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #45
    友人
    Awatar ODi
    Imię: Przemo
    Skąd: Sosnowiec (Zagłębie)
    Posty: 5,698

    Auto: EE9, RD8, GG8
    Silnik: B16a1, B16a, k20a4, l13
    Moc: 150+, 135


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Ale co chcesz zrobić z rotorem?? Jak jak pozbyć się tylko lakieru to są dobre chemikalia w każdym budowlanym które sobie z tym poradzą A jak nie to polać płynem hamulcowym i sam zejdzie

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #46
    ユーザー
    Awatar vipek_pl
    Imię: Jacek
    Skąd: Katowice
    Posty: 57

    Auto: EJ9 D14Z2+
    Silnik: D14Z2
    Moc: ???/???


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Najchętniej to bym je cale spolerował Rotor jesli nie do polerki to do odmalowania

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #47
    ユーザー
    Awatar janekpower
    Imię: Jan
    Skąd: Bytom
    Posty: 24

    Auto: mazda mx 5
    Silnik: 1.8
    Moc: 140 KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Ja malujać swoje ats 15" na zime wydalem na same materialy 150 zl. A kaj tam robocizna. 4 puszki podkladu szlifowanie podkladu, baza 4 puszki, klar 4 puszki 12h roboty z wyczyszczeniem i drugie 12h schniecie all. jeszcze powinna szpachla z amelinium dojsc ale po 6 h samego czyszczenia juz nie mialem ochoty na nic. wyszlo srednio ale na zime w sam raz.





    PS. Wiec cena 250 zl za malowanie pro to jest jak za darmo.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez janekpower ; 21-11-2014 o 23:53

  8. #48
    ユーザー
    Awatar Freze
    Imię: Maciek
    Skąd: Bytom
    Posty: 144

    Auto: Honda Prelude II
    Silnik: B20A1
    Moc: 137


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Nikt Ci nie zrovbi takiej usługi jak tu piszecie za 250zł bo jest to nie opłacalne wiec zakladam że jest to zwykła fuszera nie ma takiej mozliwosci a nikt za darmo w tym kraju nie robi, sory połowa się obrazi zaraz ale nie uwierze że ktoś robi coś o wartości z rantami 600zł za 250 XD nie ma takiej opcji. 250zł to ja moge pomalować przygotowane felgi pistoletem

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    SERWIS IT RTV GSM . 792 50 50 51

    www.przygarnijlaptopa.pl

    Prelude by Freze

  9. #49
    ユーザー
    Awatar tomekb
    Imię: tomek
    Skąd: Sosnowiec, Będzin
    Posty: 174

    Auto: Lexus IS200 automat
    Silnik: 1gfe
    Moc: 155KM juz nie długo


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Freze
    Nikt Ci nie zrovbi takiej usługi jak tu piszecie za 250zł bo jest to nie opłacalne wiec zakladam że jest to zwykła fuszera nie ma takiej mozliwosci a nikt za darmo w tym kraju nie robi, sory połowa się obrazi zaraz ale nie uwierze że ktoś robi coś o wartości z rantami 600zł za 250 XD nie ma takiej opcji. 250zł to ja moge pomalować przygotowane felgi pistoletem
    Fuszerka to nie jest 3 sezon zimowe koła do lexa i żadnych parchów
    robione w katowicach za 250 okolo 35000km najechane zima

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez tomekb ; 22-11-2014 o 11:41

  10. #50
    ユーザー
    Awatar zabas
    Imię: Łukasz
    Skąd: Brzeszcze
    Posty: 1,652

    Auto: Mazda Premacy Sportive
    Silnik: 123456
    Moc: 130 KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez vipek_pl
    Najchętniej to bym je cale spolerował Rotor jesli nie do polerki to do odmalowania
    jeśli oddasz je do polerowania to nie ma sensu byś je czyścił z lakieru zajmie sie tym zakład do którego oddasz
    jeśli już chcesz sie bawić w czyszczenie to polecam środek Scansol, na pedzel dobrze usuwa stary lakier i jest wydajny.

    Cytat Zamieszczone przez janekpower
    Ja malujać swoje ats 15" na zime wydalem na same materialy 150 zl. A kaj tam robocizna. 4 puszki podkladu szlifowanie podkladu, baza 4 puszki, klar 4 puszki 12h roboty z wyczyszczeniem i drugie 12h schniecie all. jeszcze powinna szpachla z amelinium dojsc ale po 6 h samego czyszczenia juz nie mialem ochoty na nic. wyszlo srednio ale na zime w sam raz.
    i ja takie coś mega chwale ! sam robiłem już kilka kompletów felg i uczyłem się na błędach dużo materiału na to ci poszło. dojdziesz do wprawy to obstawiam że zaoszczedzisz połowe tych sprayów

    kiedyś kolega oddał mi do poeksperymentowania swoje Borbety w kiepskim stanie :

    przed:


    Po :
    [url=https://flic.kr/p/eaRBkv]

    za jaka kase ? zwrócił za materiał i coś dorzucił bo eksperymentowałem polerke rantów też robiłem.

    Problem z felgami kolegi vipek_pl jest to że cieżko by było pistoletem dojść w zakamaarki tych ala BBSow dlatego lepszy byłby proszek które wszedzie wlezie

    choc osobiscie nie jestem fanem i zwolennikiem proszku

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Podobne wątki

  1. malowanie wnętrza lamp/gdzie?
    By Pedros in forum Styling & Detaling
    Postów: 13
    Data: 04-07-2016, 20:26
  2. [Honda] Malowanie wykładziny
    By Czaczo in forum Nadwozie / Wnętrze
    Postów: 4
    Data: 17-03-2015, 00:29
  3. Malowanie zawieszenia
    By GHOSTRIDER in forum Styling & Detaling
    Postów: 4
    Data: 17-09-2014, 16:42
  4. MALOWANIE PROSZKOWE ALU FELG (pytanie)
    By Szajba69 in forum Który warsztat to ogarnie?
    Postów: 18
    Data: 13-09-2012, 16:24

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top