Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Wątek: Racingstreet.pl

  1. #1
    ユーザー
    Awatar Seiji
    Imię: Łukasz
    Skąd: 松街
    Posty: 1,067

    Auto: エボ IV
    Silnik: 三菱 4G63
    Moc: 280 PS, 373 Nm


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Racingstreet.pl

    już powoli zaczyna mnie z tym sklepem szlak jasny trafiać, tak więc postanowiłem was wszystkich ostrzec przed kupowaniem tam czegokolwiek

    no, nie tyle kupowaniem bo towar dotarł na następny dzień, gorzej dużo z reklamacją

    opiszę o co chodzi może

    na początku grudnia kupiłem w w/w sklepie wskaźniki D1Spec, temp oleju i boost, temp oleju miał wadę szybki a boost uwalony czujnik tak więc porozumiałem się ze sklepem i odesłałem im to do reklamacji

    było to 12 grudnia

    od tego momentu słyszę "już na pewno w tym tygodniu", "na dniach", "już niedługo", "czekam na info"

    mamy 10 marzec... i dzisiaj otrzymałem wiadomość (nie tyle otrzymałem co musiałem się dopytywać bo generalnie mają w dupie klienta i trzeba tam dzwonić/kontaktować się przez GG bo sami z siebie nic)

    Ja:
    a kiedy będzie coś wiadomo? 13:21
    racingstreet.pl:
    w tym tyg powinni mi dac cynka 13:22
    temp oleju kosztował mnie 235zł, wskaźnik doładowania 328zł co łącznie dało 563zł, do dnia dzisiejszego ani wskaźników... ani pieniędzy a minęło 88 dni od wysłania im towaru



    z ciekawych rzeczy mają "Certyfikat rzetelnej firmy" - gdzie oni do ***** to znaleźli? w chrupkach?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    ランサー エボリューション IV
    峠の王者はランエボだ!


  2. #2
    ユーザー
    Awatar Macioł
    Skąd: Oberschlesien
    Posty: 2,768

    Auto: Osobowe


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    563 zł to nie mały koszt, zawsze fajnie jak się sprzedaje ale gorzej z reklamacją, jak to w Polsce bywa

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #3
    ユーザー
    Awatar Seiji
    Imię: Łukasz
    Skąd: 松街
    Posty: 1,067

    Auto: エボ IV
    Silnik: 三菱 4G63
    Moc: 280 PS, 373 Nm


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    mija kolejny tydzień i znów cisza

    już nie wiem co z nimi zrobić

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    ランサー エボリューション IV
    峠の王者はランエボだ!


  4. #4
    ユーザー
    Awatar tmx89
    Imię: Michał
    Skąd: SRS
    Posty: 158

    Auto: Lexus IS200
    Silnik: 2.0
    Moc: 155


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    podjechac i roz*ierdolic ta bude w drobny mak

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #5
    ユーザー
    Awatar Bila
    Skąd: kątownia
    Posty: 881

    Auto: EG3/ED7/EJ6/EG4/EG3
    Silnik: zwinny
    Moc: stoczterdzieści


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Albo przedzwoń do mnie, dam ci namiary na gości co sporządzi pozew do sądu
    Kupiłeś jako osoba prywatna czy na firmę ?

    Napisz ładnie i spokojnie że skoro tak się bawią to oznajmiasz iż jeśli w ciągu 3 dni nie uzyskasz albo pieniędzy albo towaru - sprawę zgłaszasz do sądu i tam się spotkacie
    To już jest kwota która się sąd zajmie, a to 'zbywanie' masz przecież udokumentowane ?

    p.s. jest gdzieś zapis ile mają czasu na rozpatrzenie reklamacji ?

    Sam mam teraz sprawę niedługo w sądzie o 450zł i wprost nie mogę się doczekać żeby gościa udupić

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #6
    ユーザー
    Awatar Seiji
    Imię: Łukasz
    Skąd: 松街
    Posty: 1,067

    Auto: エボ IV
    Silnik: 三菱 4G63
    Moc: 280 PS, 373 Nm


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    no jest historia w gadugadu, oraz maile, parę razy tylko dzwoniłem - wszystko wolę mieć na piśmie

    jak nie załatwią tego do końca tego miesiąca to tak właśnie tak zrobię, co jak co, ale cierpliwy jestem

    co do terminów na www nie mają absolutnie nic

    bawi mnie tylko to

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    ランサー エボリューション IV
    峠の王者はランエボだ!


  7. #7
    ユーザー
    Awatar Bila
    Skąd: kątownia
    Posty: 881

    Auto: EG3/ED7/EJ6/EG4/EG3
    Silnik: zwinny
    Moc: stoczterdzieści


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Czt ta reklamacja idzie bezposrednio do producenta tych gajgerków ?
    sprawdź bezpośrednio u producenta - najlepiej tam zadzowoń czy takie gajgerki otrzymali na reklamacje z punktu gdzie jest kupiłeś i będizesz w domu.
    mogą lecieć w ciula.

    Cierpliwość wygrywa, ja na sprawę czekam już 5'mc i nareszcie dostałem list że mam w kwietniu sprawę.


    walcz kufa!
    a jak co to to trąb o 7:30 na trasie jak mnie złapiesz

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #8
    ユーザー
    Awatar FeN!x
    Imię: Maciek
    Skąd: SBE
    Posty: 700

    Auto: Lanos STI
    Silnik: ej257
    Moc: 325/515


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Wiesz co imho sąd nie warty świeczki będziesz czekał jak Bila - rok albo dłużej na 500zł, postrasz ich lepiej prokuraturą że złożysz pozew o wyłudzenie, daje głowę że pieniądze odzyskasz po tygodniu Poza tym z tego co się orientuje to jeżeli oni nie podają czasu oczekiwania na rozpatrzenie reklamacji to jest to określone w kodeksie praw konsumenta i na to się powołaj.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    No boost, no fun

  9. #9
    ユーザー
    Awatar Bila
    Skąd: kątownia
    Posty: 881

    Auto: EG3/ED7/EJ6/EG4/EG3
    Silnik: zwinny
    Moc: stoczterdzieści


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez FeN!x
    Wiesz co imho sąd nie warty świeczki będziesz czekał jak Bila - rok albo dłużej na 500zł, postrasz ich lepiej prokuraturą że złożysz pozew o wyłudzenie, daje głowę że pieniądze odzyskasz po tygodniu Poza tym z tego co się orientuje to jeżeli oni nie podają czasu oczekiwania na rozpatrzenie reklamacji to jest to określone w kodeksie praw konsumenta i na to się powołaj.

    I to jest podstawowy błąd który wykorzystują takie partacze ..

    Myślisz ze ja czekam pół roku na 500zł ? .. te pięć setek to można sobie dupoe podetrzeć, pojedziesz na stacje, zatankujesz na full, kupisz czteropak i fajki, wypożyczysz film, zrobisz zakupy żarcia na 3 dni i pięciu setek nie ma.

    Takie podejście właśnie sprawia że nie dajesz rady do wypłaty mając pod uwagę przeciętnego kowalskiego.
    A człowiek nie dorobi się takim podejściem jak będzie dawać takiemu fagasowi pierdolonemu wygrywać..
    Ten, następny, kolejny, i jeszcze jeden, i gość po 3 miesiącach ma 5 kafli na czystko bo 'kowalskiemu' nie chce się ruszyć gdyż nie zna swoich praw które stoją po jego stronie.


    zresztą co ja się produkuje Seiji - zrobisz jak uważasz



    p.s. Fenix - chcesz coś kupić co subaru ? sprzedam ci ! rewelacyjne ceny, konkurencyjne na rynku! Będziesz pan zadowolony tylko kup to u mnie!

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #10
    ユーザー
    Awatar Seiji
    Imię: Łukasz
    Skąd: 松街
    Posty: 1,067

    Auto: エボ IV
    Silnik: 三菱 4G63
    Moc: 280 PS, 373 Nm


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    jeżeli nie rozwiążą tego problemu w tym tygodniu to w przyszły wtorek dryndnę do UOKiK i zobaczę co mi ciekawego powiedzą, nie wykluczam rozwiązania tego problemu drogą sądową jeżeli dalej będą zwlekać

    ofc najpierw dam im znać, że miło by było jak bym zobaczył pieniądze u mnie na koncie

    Cytat Zamieszczone przez Bila
    a jak co to to trąb o 7:30 na trasie jak mnie złapiesz
    panie, jak ja ciebie spotykam na drodze to temp silnika mam z 30 stopni

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    ランサー エボリューション IV
    峠の王者はランエボだ!


Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. modified.pl
    By sebawo in forum Feedback
    Postów: 1
    Data: 06-03-2015, 23:25
  2. Nowa The last of us PS3 PL
    By ArteK in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 10-02-2014, 14:43
  3. WOŚP a JDMST PL
    By Moon in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 13
    Data: 03-01-2013, 01:41
  4. jarusnet.pl
    By SirSamuel in forum Feedback
    Postów: 5
    Data: 10-05-2012, 01:27

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top