Witajcie, ostatnio, w sumie jakiś czas temu bawiłem sie programami do robienia filmów, a patrząc na te wszystkie filmy które są tworzone za granicami o samochodach, zlotach i tym podobnych, myślałem żeby spróbować wypłodzić coś takiego bardziej 'profesjonalnego' niż tylko takie trzęsace się filmiki krótkie ze zlotów, które nie mają serca i nie mają 'pier****' oczywiście nie pije tutaj do nikogo bo nie o to chodzi - chciałbym spróbować i jeśli się uda to kupić taką kamerkę czy coś na początek.


Mianowicie nie chce kupować kameryHD jeśli mi to nie wyjdzie i nie sprawdzę się w tym, co prawda coś takiego w zupełności by wystarczyło ( http://allegro.pl/benq-s21-kamera-fu...705810967.html ) no ale nie chce ładować w to kase nie potrzebnie jak coś, bo nie wiem jak będę się czuł.

Czy ma ktoś może jakąś taką kamerke HD może ? małe co nieco kosztujące w granicach 300-600zł ?
Pożyczył bym chętnie na kilka dni i zobaczyłbym co udaje się z tego wypłodzić i zmontować


Oczywiście chodzi tu o filmy ze zlotu czy o jakimś samochodzie czy coś, z dobrym podkładem muzycznym i efektami (coś w stylu Brandon Nero Jetta czy innych filmów tego typu)


Gdyby ktoś miał z nas tutaj coś takiego i miałbym możliwość pożyczenia tego na kilka dni celem testów byłbym wdzięczny


.. no to tyle