Wątek: Skoda Octavia I

  1. #1
    ユーザー
    Awatar Dymek
    Imię: Piotrek
    Skąd: Myszków
    Posty: 353

    Auto: Seat Leon


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Skoda Octavia I

    Wystawiam grzecznosciowo auto brata

    WITAM

    Mam do zaoferowania bardzo dobrze wyposażoną Skodę Octavię 1.6 .
    Wnętrze auta bardzo zadbane,(właściciel nie palący),zawieszenie bez zastrzeżeń,klimatyzacja sprawna,praca silnika równomierna.

    Pierwsza rejestracja GRUDZIEŃ 1997 - auto jest wyposażone w silnik 1.6 który zapewnia przyzwoite osiągi przy umiarkowanym spalaniu.
    Spalanie przy średniej prędkości 40 km/h i dystansie ok 120 km wg.wskazań komputera jest na poziomie 6.8l/100km .

    W wyposażeniu znajdziemy - ABS,klimatyzacje,autoalarm + centralny zamek sterowany z pilota,komputer,wszystkie 4 elektryczne szyby,elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka,blokadę multi lock,alufelgi,fotel kierowcy reg.na wysokość,regulowana kolumna kierownicy,halogeny przód i tył.

    Auto kupione w polskim salonie, bezwypadkowy, garażowany, zarejestrowany w Polsce.

    Opony letnie przód i tył, do samochodu dorzucam 4 opony zimowe(załączone na zdjęciu),dodaję także oryginalne radio Skody,oprócz zainstalowanego radia Pioneer mod.1100.


    SAMOCHÓD W 100% BEZWYPADKOWY-UDOSTĘPNIAM MIERNIK DO SPRAWDZENIA POWŁOKI LAKIERNICZEJ !!!
    Nie handluje autami, sprzedaje z powodu nagłego wyjazdu za granice...

    Autko nie posiada żadnych ukrytych wad,a te które są przedstawiam na poniższych zdjęciach a mianowicie:delikatna korozja przy wlewie od baku, oraz mała kropka na przedniej szybie o średnicy małego palca.

    Mój tel:791-434-190 w razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić....






    Cena:8 600 zł

    http://moto.allegro.pl/skoda-octavia...705192735.html

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez Dymek ; 06-07-2011 o 18:02
    Zapraszam do oglądania i komentowania.

    Accord By Dymek

  2. #2
    友人
    Awatar ODi
    Imię: Przemo
    Skąd: Sosnowiec (Zagłębie)
    Posty: 5,698

    Auto: EE9, RD8, GG8
    Silnik: B16a1, B16a, k20a4, l13
    Moc: 150+, 135


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Poprawione ale nastepnym razem zrob to tak by mialo to rece i nogi

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top