Strona 1 z 6 12345 OstatniOstatni

W±tek: T.R.A Kyoto / OsakaJDM Devil Wing

  1. #1
    ユーザー
    Awatar CIVIC EG
    Imiê: Seba
    Sk±d: Wroc³aw
    Posty: 130

    Auto: EG6.


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    T.R.A Kyoto / OsakaJDM Devil Wing

    Jaki¶ czas temu Kei Miura z T.R.A Kyoto / 6666 Customs zacz±³ projektowaæ now± lotkê do Civic'a EG (hatch).
    Tym, komu mo¿emy prawdopodobnie za to dziêkowaæ, jest Kazuhiro Furukawa z OsakaJDM, poniewa¿ wspó³pracowa³ z Miura-san, ¿eby stworzyæ to, co nazwa³ OskaJDM "Devil Wing".
    Miura-san ostatnio tworzy³ bardzo fajny stuff, np. body kit do Toyoty GT86 / Scion FR-S, wiêc to, co niedawno zrobi³ dla starego EG, jest interesuj±ce.
    Patrz±c na jego wcze¶niejsze projekty, mo¿na zauwa¿yæ, ¿e Kei Miura ma oko do unikalnych stylizacji.
    Kazuhiro Furukawa jest zagorza³ym fanem Hond, który równie¿ nadaje im ciekawe stylizacje w swoim warsztacie - Car Craft BOON / OsakaJDM - wiêc ich wspó³praca ma sens.

    W oczach wielu entuzjastów mo¿e to byæ tylko lotka, ale mo¿e jest to te¿ krok w dobr± stronê - firmy takie jak OsakaJDM robi± nowe czê¶ci dla starszych modeli Hond.

    To tylko lotka do Civic'a, ale - kto wie - mo¿e to zaskoczy i zmotywuje Furukawê i Miurê do dalszych dzia³añ...



    Miura-san przy pracy



    Oraz screenshot'y, które Furukawa wrzuci³ na swojego facebook'a







    Jest ¶wie¿e info!

    Lotka jest ju¿ prawie gotowa... i istnieje ju¿ nie tylko w komputerze!

    Kazuhiro Furukawa z OSAKA JDM wrzuci³ dzi¶ na swojego Facebook'a dwa zdjêcia.
    Lotka bêdzie kosztowaæ na rodzimym rynku 29400 jenów - czyli oko³o 910z³.


    Oto i zdjêcia:






    Wkrótce powinno byæ wiadomo wiêcej ;-)


    2 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #2
    ユーザー
    Awatar diZaster
    Imiê: Szymon
    Sk±d: ¦l±sk
    Posty: 1,180

    Auto: EG3
    Silnik: D15B7
    Moc: ?


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Dla mnie bardzo spoko. Co¶ nowego a nie ten SPOOOOOOOOOOOOOOOOON I SPOOOOOOOOOOOOON.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #3
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Do¶æ ciekawa. Tylko zastanawiam siê czy nie za ostra do kr±g³ych kszta³tów EG.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  4. #4
    ユーザー
    Awatar zabas
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: Brzeszcze
    Posty: 1,652

    Auto: Mazda Premacy Sportive
    Silnik: 123456
    Moc: 130 KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    fajna - cos nowego widaæ ¿e inspirowana IVgen. ale pasuje choæ ...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #5
    友人
    Awatar ODi
    Imiê: Przemo
    Sk±d: Sosnowiec (Zag³êbie)
    Posty: 5,698

    Auto: EE9, RD8, GG8
    Silnik: B16a1, B16a, k20a4, l13
    Moc: 150+, 135


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    W koñcu od¶wie¿± EG Jeszcze przyda³by siê jakie¶ body do tego

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #6
    ユーザー
    Awatar diZaster
    Imiê: Szymon
    Sk±d: ¦l±sk
    Posty: 1,180

    Auto: EG3
    Silnik: D15B7
    Moc: ?


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Eeeee dla mnie jest git. Ale chcia³ bym to zobaczyæ na Hance a nie na modelu. Ale i tak jest to ju¿ o wiele lepsze ni¿e spoony, bo jak ju¿ je widze to wymiot. ( blablabalbalblablabalbalbalab to moje zdanie )

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #7
    ユーザー
    Awatar Jarzomb
    Imiê: Mateusz
    Sk±d: Górki ¦l±skie/Rybnik
    Posty: 1,489

    Auto: Honda Civic EG5
    Silnik: D16Z6
    Moc: 140KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez diZaster
    wiele lepsze ni¿e spoony, bo jak ju¿ je widze to wymiot.
    Nie ma ¿adnej alternatywy (je¶li ta lotka powstanie, to bêdzie). Chyba ¿e kto¶ chce zostaæ przy serii. A uwa¿am, ¿e Spoon wygl±da po prostu wy¶mienicie na jajku.

    3 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #8
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez Jarzomb
    Nie ma ¿adnej alternatywy (je¶li ta lotka powstanie, to bêdzie).
    W sumie alternatyw± dla mojego ulubionego i zawsze dobrze wygl±daj±cego Spoona jest BYS - BACKYARD SPECIAL.


    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  9. #9
    ユーザー
    Awatar diZaster
    Imiê: Szymon
    Sk±d: ¦l±sk
    Posty: 1,180

    Auto: EG3
    Silnik: D15B7
    Moc: ?


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Nie mówie ze spoon wygl±da ¼le na jajku, ale mi siê to ju¿ znudzi³o. Co chwile gdzie¶ to widaæ. A tak naprawdê dopiero raz w ¿yciu widzia³em na oczy (oczywi¶cie kopie) BYS. Ja tam wola³em zostaæ przy lotce z VTI. Kiedy¶ mi siê marzy³a lota spoona, ale wiêkszo¶æ to wsadza wiêc wole siê wyró¿niæ.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #10
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    IMO seryjna lotka jest trochê za krótka i dupka w EG wygl±da biednie, dlatego wiêkszo¶æ osób wsadza Spoony, ¿eby to naprawiæ BYS jest spoko, ale do niej musi byæ ju¿ odpowiednia gleba, bo inaczej wygl±da ¶miesznie.

    Ale ¿eby nie schodziæ za bardzo z tematu, jak tak dzisiaj popatrzy³em na te zdjêcia tej nowej lotki, to mi siê podoba

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


Strona 1 z 6 12345 OstatniOstatni

Podobne w±tki

  1. GT Wing
    By tmx89 in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 1
    Data: 26-01-2014, 15:35

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •  

on top