Wątek: T.R.A Kyoto / OsakaJDM Devil Wing

  1. #41
    ユーザー
    Awatar FeN!x
    Imię: Maciek
    Skąd: SBE
    Posty: 700

    Auto: Lanos STI
    Silnik: ej257
    Moc: 325/515


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Macioł

    Jak dla mnie to max 150 zł warta jest
    Dlatego Macioł jeden ma lotke z allegro z laminatu, a drugi ori Ale załóż tą lotkę z allegro na auto i przekrocz 100 km/h i będziesz wiedział dlaczego ori kosztuje 900 zł

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    No boost, no fun

  2. #42
    ユーザー
    Awatar Bagi
    Imię: Łukasz
    Skąd: Dąbrowa Górnicza
    Posty: 955

    Auto: Honda Civic EG4
    Silnik: D15Z8


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Poczekać jakiś czas i niedługo tak jak chłopaki piszą Zoner zrobi swoją replikę tego

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #43
    ユーザー
    Awatar Marek83
    Imię: Marek
    Skąd: Czeladź
    Posty: 5,891

    Auto: Honda GG3
    Silnik: L13Z2


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Gierade
    Warta jest tyle na ile rzemieślnik wycenił swoją pracę.
    Dobrze mówisz.
    Macioł by oddał swój czas, materiał i pracę za darmo.
    Prawo rynku-masz to kupujesz nie masz to siedź cicho.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #44
    ユーザー
    Awatar axello
    Imię: Alex
    Skąd: Myszków
    Posty: 2,712

    Auto: Subaru Legacy GLX
    Silnik: EJ25
    Moc: 165


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Zreszta pasowanie laminatów zawsze ssie pałke

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #45
    ユーザー
    Awatar Schizo
    Imię: Łukasz
    Skąd: Poznań
    Posty: 29

    Auto: Mitsubishi Colt CA4A
    Silnik: 4G92
    Moc: 113


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Mi ta lotka się podoba. nie jest jakaś przesadzona i podoba mi się wiele bardziej niż np. ta, która jest skierowana w kosmos

    Co do odlewów - jak komuś zacznie odpryskiwać albo odpadnie przy jakieś większej prędkości to będzie wiedział dlaczego oryginał tyle kosztuje

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #46
    ユーザー
    Awatar diZaster
    Imię: Szymon
    Skąd: Śląsk
    Posty: 1,180

    Auto: EG3
    Silnik: D15B7
    Moc: ?


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Ja się jaram.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #47
    ユーザー
    Awatar Jarzomb
    Imię: Mateusz
    Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
    Posty: 1,489

    Auto: Honda Civic EG5
    Silnik: D16Z6
    Moc: 140KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez FeN!x
    Ale załóż tą lotkę z allegro na auto i przekrocz 100 km/h
    Chyba z 99% aftermarketowych lotek na Civicach w tym kraju to Spoony z laminatu. Ludzie jezdzą z tym grubo ponad 200km/h i nic nie odpada, więc akurat tego argumentu nie rozumiem.

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #48
    ユーザー
    Awatar zabas
    Imię: Łukasz
    Skąd: Brzeszcze
    Posty: 1,652

    Auto: Mazda Premacy Sportive
    Silnik: 123456
    Moc: 130 KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Jarzomb
    Chyba z 99% aftermarketowych lotek na Civicach w tym kraju to Spoony z laminatu. Ludzie jezdzą z tym grubo ponad 200km/h i nic nie odpada, więc akurat tego argumentu nie rozumiem.
    dokładnie to raz a dwa :

    Cytat Zamieszczone przez FeN!x
    Ale załóż tą lotkę z allegro na auto i przekrocz 100 km/h i będziesz wiedział dlaczego ori kosztuje 900 zł
    a ta wyrzeźbiona przez tego Dzapańca to niby jest z graphenu powlekanego włoknem aramidowo-carbonowym ze wzmocnieniami z tytanu ?
    nie wiem nie doszukiwałem się ale watpie by to była jakaś mega hiper masowa produkcja która zaraz stanie się masówą wiec i technologia pewnie będzie podobna jaką uzywa Zoner czy inni w PL - czyli to wciąż będzie laminat a żę odpada przy 100km/h to znaczy ze żle zamontowany był - skonczyła się era mocowania lotek na kleju do szyb i to słabej jakości tylko

    Jedyną bolączką polskich laminatów mogą być słabe odlewu kolejnej kopii anie z oryginału. Więc jeśli przykładowo Zoner ściąga lote za 3k to obstawiam że jest to duuuużo lepszy wyrób niż kolejna kopia kolejnej kopi ... I z tego co wiem na spasowanie nikt u niego nie narzekał

    co do lotki - jak pisałem - fajna, ciekawa ale spodziewałem się czegoś ... wiecej

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #49
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Zacznijmy od tego, że lotka w HB jest przykręcana

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  10. #50
    友人
    Awatar ODi
    Imię: Przemo
    Skąd: Sosnowiec (Zagłębie)
    Posty: 5,698

    Auto: EE9, RD8, GG8
    Silnik: B16a1, B16a, k20a4, l13
    Moc: 150+, 135


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Ta cena jest w 80% za markę i kultowość a 20% to wykonanie i materiał Ja szczerze spodziewałem się czegoś innego.

    2 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Podobne wątki

  1. GT Wing
    By tmx89 in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 1
    Data: 26-01-2014, 15:35

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top