Wątek: hwasciur

  1. #1
    ユーザー
    Awatar Badi
    Imię: Paweł
    Skąd: Lędziny
    Posty: 120

    Auto: Honda Civic VI
    Silnik: D14A4
    Moc: 90


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    hwasciur

    NEGATYW

    Koszulki ostatniej edycji JDM zamawiane jeszcze przed SCP do tego czasu do mnie nie dotarła...
    Postanowilem ze juz jej nie chce i chce przelew... znów czekam ponad tydzien na pare klikniec aby zrobic Przelew...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #2
    友人
    Awatar hwasciur
    Imię: Bartek
    Skąd: Zagłębie
    Posty: 2,314

    Auto: Integra DC5
    Silnik: k20z1


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    siema

    wysłałem Ci pakę pocztexem, wróciła do mnie - zwrot do adresata, awizo nie odebrane, adres wpisałem taki jak mi podałeś - o czym zostałeś poinformowany

    pisałem do Ciebie że wyślę ją jeszcze raz lub możemy się spotkać bo widziałem że jesteś z imielina a niedaleko pracuje, to stwierdziłeś że pracujesz a później remontujesz mieszkanie i nie masz czasu się spotkać a najlepiej chcesz kasę na konto. W poniedziałek wysłałeś mi tą wiadomość ja zrobiłem Ci przelew w piątek więc o co chodzi ?

    całą korespondencję masz na skrzynce

    w temacie o koszulkach czy na forum w liście kontaktowej jest numer kontaktowy do mnie, może warto było by zadzwonić skoro nie odpisywałem dłużej niż 3 dni, zapytać a nie robić syf o 35zł ? Nie siedzę już tak jak kiedyś 24h na dobę na forum, ale każdy kto mnie zna wie że o każdej godzinie dnia i nocy może zadzwonić w każdej sprawie.

    Skoro ta sytuacja tak bardzo Cię uraziła, po za kasą, prześlę Ci koszulkę, byś nie poczuł się oszukany...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    hwasciuR DC5 k20z1


    EG3 ---> BB8 ---> DC5

  3. #3
    ユーザー
    Awatar Badi
    Imię: Paweł
    Skąd: Lędziny
    Posty: 120

    Auto: Honda Civic VI
    Silnik: D14A4
    Moc: 90


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Nie chce juz tej koszulki.. przelew jest wiec wszystko juz zalatwione

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #4
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Temat otwarty i wyczyszczony ze zbędnego OT.


    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


Podobne wątki

  1. Integra DC5 K20Z1 - hwasciur
    By hwasciur in forum Integra
    Postów: 347
    Data: 02-11-2017, 20:23
  2. Suzuki SX4 j20a - hwasciur
    By hwasciur in forum Suzuki
    Postów: 27
    Data: 16-05-2012, 14:20

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top