witam
Sąsiad ma premacy 1.8 jest zadowolony.Autko ogólnie bardzo ładne.Jedyne co robił przez 2 lata to nadkola(rudy się wdarł)a tak to spoko ,chwali sobie.Wg mnie solidnie wykonane ,żadnych zbędnych pierdołek.Tylne kanapy mozna wyciągnąc w 20sek.pozycja za kierownicą trochę jak w zafirze-wysoko,nisko dzwignia zamiany biegów,jak jechałem 100+ szum powietrza większy niż przeciętny.kubatura bagażnika sprawia wrażenie,ze można tam wcisąć europaletę
Stream'ka (moja druga żona ) jest megazaje..sta .Silnik 2.0 i-vtec 156km 192Nm.Bardzo elastyczny + kopnięcie VTEC'a -malina.w długiej trasie z Jeleniej Góry do stolicy przy szybkiej jezdzie średnie spalanie 7,6 miasto 10.myślę,że spoko.3 rzędy kanap ,regulacja w każdym możliwym kierunku(ja mam 4 nielazeżne fotele i w 3 rzędzie 2 osobową kanapę) .Pozycja za kierownicą bardzo wygodna,w sume siedzi sie "na wyskokści"normalnych sedanów itp.W mojej opinii porównując, Stream sprawia wrażenie bardziej "zbitego",solidniejszego auta niż premacy,szczególnie podczas jazdy.Biegi "pod ręką" jak w civicu- bardzo wygodne.Bagażnik mniejszy niż w Premacy(złożona kanapa w podłodze)i otwór bardziej jajowaty,Premacy ma prawie kwadratowy otwór po otworzeniu tylnej klapy.Częsci jak w civic ,crv,hrv -niema problemu ,choć szczerze mówiąc nic mi się nie psuje to niemam zbyt dużego doświadczenia
Ot takie moje spostrzeżenia,może pomogą
Pozdrawiam