Wątek: Nowa Cena Honda Civic VI EJ9 D14A4 Black&White

  1. #1
    ユーザー
    Awatar aikon
    Imię: Adam
    Skąd: Siemianowice Śląskie
    Posty: 14

    Auto: Honda Civic EJ9
    Silnik: D14A4
    Moc: 90


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Nowa Cena Honda Civic VI EJ9 D14A4 Black&White

    Witam. Z bólem serca sprzedaje moje oczko w głowie Honda Civic 6gen 1.4 iS 90kM ze względu na jego niewielki gabaryt jak dla mojej powiększającej się rodzinki. Auto jest w bardzo dobrym stanie zarówno technicznym jak i wizualnym. Blacharka została przemalowana z koloru srebrnego i pełnego odprysków na kolor biały z czarnym dachem. Prezentuje się to doskonale. Listwy, progi i wkładka w tylnej klapie w kolorze nadwozia, dołożone żółte fogi (żółte szkło nie oklejone) zamontowane zgodnie z homologacją na rynek europejski, wnęki lamp przednich czarne. Dwa lata i ok 10 tyś km temu zostało zregenerowane całe zawieszenie, wszystkie swożnie i gumy zmienione zawieszenie typu gwinty na serię(gwinty dokładam do auta) wymienione tarcze i klocki przód wymienione sprzęgło oraz rozrząd kompletny. Auto na alufelgach 15'' w doskonałym stanie i oponach również w bardzo dobrym stanie( zestaw ma 4 lata). Do samochodu dokładam opony zimowe na felgach stalowych 14''(zestaw 5 lat). Zostawiam też bazę bagażnika którą bardzo trudno zakupić. Klimatyzacja jest sprawna i niedawno nabita wraz z odgrzybianiem i czyszczeniem parownika. Samochód ma pół skóry łączone z niebieską alkantarą. Odnowione wnętrze - słupki boczne oraz podsufitka została obita czarnym welurem - bardzo profesjonalnie wykonane. Radio cd/mp3 marki JVC oraz głośniki przód marki Hertz. Auto garażowane od momentu zakupienie go przeze mnie.Jeżeli jeszcze czegoś nie omówiłem to proszę pytać, zapraszam do oględzin784-071-724 adam adamek80@onet.eucena 9500 zł do ewentualnej negocjacji negocjacji
    Galegia Zdjęć

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez aikon ; 14-09-2013 o 11:49 Powód: zmiana ceny

Podobne wątki

  1. Accord CU2 K24Z3 Black&Black - Tadzo
    By Tadzio in forum Accord
    Postów: 11
    Data: 07-08-2017, 12:32
  2. Honda Accord CD7 + LPG - NOWA CENA
    By ReaperDG in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 28-07-2014, 15:35
  3. Postów: 0
    Data: 10-10-2013, 00:10
  4. Honda Civic VI EJ9 D14A4 Black&White
    By aikon in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 04-09-2013, 22:00
  5. Postów: 0
    Data: 04-08-2011, 13:29

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top