Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

W±tek: zalanie starych otworow w dystansach

  1. #1
    ユーザー
    Awatar boxxing
    Imiê: artur
    Sk±d: pruszcz gdanski
    Posty: 144

    Auto: suzuki swift cabrio
    Silnik: g13b
    Moc: 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    zalanie starych otworow w dystansach

    witam jest mozliwosc zalania starych czterech otworow dystansach i nawiercenia nowych??

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #2
    ユーザー
    Awatar Szprocik
    Imiê: Sebastian
    Sk±d: Katowice
    Posty: 596

    Auto: Civic EJ9
    Silnik: Co biere olej...
    Moc: 1000500100900


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Generalnie na wstêpie Ci powiem, ¿e ja z mojej strony odradzam. Jakkolwiek by¶ tego nie robi³ zbyt du¿e ryzyko i zbyt du¿a ingerencja w odpowiednio do tego przeznaczony materia³. Pewnie jaki¶ magik by zala³ jako¶ te otwory tylko pytanie jak i czym. A druga sprawa to taka, ¿e jak ju¿ by to zrobi³ to mo¿e zalaæ nie równo, b±d¼ nie dok³adnie nawet jak to potem Ci ³adnie obrobi na tokarce. Trzecia sprawa, nawiercenie nowych otworów. Nawiercisz, b±d¼ kto¶ Ci nawierci nie dok³adnie i bêdziesz najprawdopodobniej odczuwa³ bicie ma³e czy wiêksze, nieistotne. Po za tym wszystkim materia³ bêdzie przenosi³ zmienne obci±¿enie co mo¿e do¶æ nie przyjemnie siê skoñczyæ. Ja odradzam, lepiej od¿a³owaæ i kupiæ gotowy dobry wyrób ni¿ tak ryzykowaæ. Oczywi¶cie kto¶ mo¿e napisaæ, ¿e mo¿na to zrobiæ bez wiêkszych problemów i tylko ja tak wymy¶lam. No ale...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #3
    ユーザー
    Awatar Jarzomb
    Imiê: Mateusz
    Sk±d: Górki ¦l±skie/Rybnik
    Posty: 1,489

    Auto: Honda Civic EG5
    Silnik: D16Z6
    Moc: 140KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Z takimi rzeczami siê nie kombinuje.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #4
    友人
    Awatar ODi
    Imiê: Przemo
    Sk±d: Sosnowiec (Zag³êbie)
    Posty: 5,698

    Auto: EE9, RD8, GG8
    Silnik: B16a1, B16a, k20a4, l13
    Moc: 150+, 135


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Dobrze ch³opaki pisz± nie kombinuj wrzuæ na tablice badz fora ¿e sie zamienisz na inne.

    Wysy³ane z mojego NexusHD2

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #5
    ユーザー
    Awatar Zewus
    Sk±d: Katowice
    Posty: 643

    Auto: Toyota Celica ST182 WB
    Silnik: 3S-GE REV2 || 4AGE
    Moc: 156


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Nie da siê tego zrobiæ bezpiecznie tym bardziej prawie wszystkie rozstawy ¶rub siê nak³adaj±. Sprzedaj co masz i kup nowe

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #6
    ユーザー
    Awatar boxxing
    Imiê: artur
    Sk±d: pruszcz gdanski
    Posty: 144

    Auto: suzuki swift cabrio
    Silnik: g13b
    Moc: 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez Zewus
    Nie da siê tego zrobiæ bezpiecznie tym bardziej prawie wszystkie rozstawy ¶rub siê nak³adaj±. Sprzedaj co masz i kup nowe
    nawierce jeden otwor w feldze i bedzie zalapane na 4 sruby tutaj juz nic nie powinno sie stac, inni spawaja 4 otwory i wierca na nowo i nic sie nie dzieje.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #7
    ユーザー
    Awatar YendreK
    Imiê: Jack Torrance
    Sk±d: DG/Bêdzin
    Posty: 2,456

    Auto: Osobowe
    Silnik: Mechaniczny
    Moc: Niech Moc bêdzie z Tob±


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Druciarstwo, druciarstwo i jeszcze raz Druciarstwo.
    Jestem na Nie !!!!!!!!!!!!

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #8
    ユーザー
    Awatar Macio³
    Sk±d: Oberschlesien
    Posty: 2,768

    Auto: Osobowe


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Jak cenisz sobie ¿ycie to nie rób tego, poszukaj gotowych w takim rozmiarze jak chcesz

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #9
    ユーザー
    Awatar boxxing
    Imiê: artur
    Sk±d: pruszcz gdanski
    Posty: 144

    Auto: suzuki swift cabrio
    Silnik: g13b
    Moc: 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez Macio³
    Jak cenisz sobie ¿ycie to nie rób tego, poszukaj gotowych w takim rozmiarze jak chcesz
    czemu druciarstwo jeden otwor w feldze to nie jakis wielki problem , a kiedys przez pol roku jezdzilem na 3 nakretkach bo gwint w jednej szpilce mi sie zwalil i nie zadnego bicia ani nic

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #10

    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    koszt nowego diwajsu < koszt napraw po urwaniu

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne w±tki

  1. [Honda] d17a9 zbyt wysoka temeratura przy d³ugich dystansach
    By KrisEM2 in forum Silnik / Przeniesienie napêdu / Uk³ad wydechowy
    Postów: 4
    Data: 23-07-2012, 12:53

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •  

on top