Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Wątek: Radio samochodowe z bluetooth - Alpine czy Pioneer?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Radio samochodowe z bluetooth - Alpine czy Pioneer?

    Jako, iż w temacie szeroko pojętego car-audio, nie jestem specem, to proszę o pomoc.
    Rozglądam się za jakimś radiem samochodowym z wbudowanym modułem bluetooth. Fajnie gdyby bezproblemowo łączyło się z telefonem i przesyłało strumieniowo audio (telefon-radio) + ewentualna obsługa rozmów telefonicznych. Mile widziane wsparcie iOS/Androida. Koniecznie 1 DIN. Pamiętajcie też, że radio będzie działało z seryjnymi głośnikami.

    Obecnie mam DEH-2300UB i w sumie jestem z niego zadowolony, ale potrzebuję połączenia bezprzewodowego z telefonem. Nie chce mi się bawić w kabelki AUX, żeby puścić muzykę ze Spotify, a pobieranie muzyki z neta i wgrywanie jej na USB mi się znudziło.

    Możecie coś polecić w cenie do 400pln?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  2. #2
    ユーザー
    Awatar Margo
    Skąd: Katowice
    Posty: 819

    Auto: Accord CM6 3.0 V6
    Silnik: 3.0 V6 Vtec
    Moc: 246


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    to ja to polecam, bo mam, może trafisz używkę taniej http://www.strefakierowcy.pl/140,alp...warancja-.html

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #3
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Mile widziane nowe, na gwarancji.
    Dodatkowo nie wymagam od radia odtwarzania płyt CD, bo praktycznie nigdy z tego nie korzystam. Za to ma bezproblemowo strumieniować muzykę z telefonu - Android.

    Wczoraj na SB pojawiły się dwa modele:
    1. Alpine UTE-72BT
    2. Pioneer MVH-350BT


    Zakładając ten temat prawdę powiedziawszy byłem przychylnie nastawiony właśnie do w/w modelu Pioneera, aczkolwiek ten Alpine też wydaje się spoko rozwiązaniem. Co Wy byście wybrali na moim miejscu? I ewentualnie dlaczego?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  4. #4
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Staaary, ale masz zagwozdkę....

    http://allegro.pl/listing/listing.ph...ring=bluetooth

    i sruuu, wybierasz, który ładniejszy/ma więcej funkcji
    Sam stwierdziłeś, że audiofilem nie jesteś, to każde radyjo będzie dobre, i tak po 2 latach się zepsuje (albo nie) bez względu na markę, chyba, że coś chińskiego kupisz zresztą, to wszystko jest w chinach składane, więc imho nie warto się zastanawiać...
    Gdzieś też czytałem, że ma to uciągnąć 8 łośnikuf...?? A zmacniacz ma? bo bez zmacniacza to nie bardzo, nawet 2 będą grały tak sobie...

    To jest tak, że każdy poleci to co ma/miał u siebie, ja mam clariona i na 2 seryjnych łośnikach (+2 gwizdki) gra fajnie
    na 4 już słabiej to grało...

    Żeby nie było, że taki ze mnie znaffca, miałem chińskie radio za 180PLN i z głośnikami blaupunkta grało całkiem ciekawie

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez sebawo ; 02-07-2013 o 11:41
    where dafuq is my signature...


  5. #5
    ユーザー
    Awatar Morgus
    Imię: Gabriel
    Skąd: Pszczyna/Wola
    Posty: 52

    Auto: Mazda 3
    Silnik: 2,0 LF17
    Moc: 150


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Miałem pioneera przez 3 lata i nic złego się nie działo grał bardzo dobrze co prawda nie miał bluetooth ale wtedy to nie było dla mnie potrzebna (i tak dałem za nie 450zł).
    Myślę że nawet dla bardziej wymagającej osoby 4x50 W będzie git jeśli się to podepnie z fajnymi głośnikami (i nie muszą to być głośniki po 500 zł za pare) myślę, że w 400-500 za 4 lub 6 (jeśli 1 zestaw będzie miał odseparowane tweetery) będzie wypas

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #6
    ユーザー
    Awatar oscaro
    Imię: Oskar
    Skąd: Częstochowa
    Posty: 67

    Auto: Civic EJ2
    Silnik: D15Z6
    Moc: 140


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Tak jak Sebawo wspomniał clarion, pionek alpina wybierz które CI się bardziej podoba i ma wspomniane funkcje bo osłuchowo różnicy nie odczujesz na standardowych głośnikach.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #7
    友人
    Awatar ODi
    Imię: Przemo
    Skąd: Sosnowiec (Zagłębie)
    Posty: 5,698

    Auto: EE9, RD8, GG8
    Silnik: B16a1, B16a, k20a4, l13
    Moc: 150+, 135


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez oscaro
    Tak jak Sebawo wspomniał clarion, pionek alpina wybierz które CI się bardziej podoba i ma wspomniane funkcje bo osłuchowo różnicy nie odczujesz na standardowych głośnikach.
    I tu się nie zgodzę montowałem dużo pionnierów, alpine, sony, i jeżeli chodzi o różnice to Alpine moim zdaniem najlepiej gra na serii jak i na nie seryjnych głośnikach. Dźwięk jest czysty i napewno lepiej brzmi niż na pozostałych radiach (ta same półka cenowa).Ja mam już trzeciego Alpina w aucie i wiem jedno że na pewno nie zamiennie na nic innego.

    Alpine polecam ale szczerze mówiąc nie miałem kontaktu z tym modelem ale znając podejście producentów takiego sprzętu bebechy są te same co w innych modelach różni się tylko wygląd wiec jak najbardziej polecam.

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #8
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez ODi
    I tu się nie zgodzę montowałem dużo pionnierów, alpine, sony, i jeżeli chodzi o różnice to Alpine moim zdaniem najlepiej gra na serii jak i na nie seryjnych głośnikach.
    Upierdliwie się czepiając - sprawdzałeś na tym samym wozie różne radia, na tych samych głośnikach przynajmniej? czy do różnych wozów montowałeś różne radia?
    Bo różnice w odsłuchu mogą być powodowane nie tylko przez radyjko, powiem wręcz, że radyjko ma mniejsze znaczenie niż głośnik

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  9. #9
    友人
    Awatar ODi
    Imię: Przemo
    Skąd: Sosnowiec (Zagłębie)
    Posty: 5,698

    Auto: EE9, RD8, GG8
    Silnik: B16a1, B16a, k20a4, l13
    Moc: 150+, 135


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Wiesz mi że trafiali się zje** klienci i oni chcieli też posłuchac jak co brzmi i jak działa więc miałem okazie potestowa radia Czasami zmianiałem również z fabrycznego sony np w fiatach na inne
    Z głośnikami się zgodzę np.w audi lepiej grają fabryczne głośniki na innym radiu niż na fabrycznym więcej radio z nich wyciąga.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #10
    ユーザー
    Awatar oscaro
    Imię: Oskar
    Skąd: Częstochowa
    Posty: 67

    Auto: Civic EJ2
    Silnik: D15Z6
    Moc: 140


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Po prostu różne głośniki rożni producenci montowali, głośnik pokaże co potrafi dopiero jak dasz mu warunki do grania czyli wygłuszysz drzwi.

    Ja jestem użytkownikiem Clariona już trzecie radio i moim zdaniem nie warto przepłacać do zwykłych głośników.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Radio samochodowe Alpine CDA-9847R
    By ArteK in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 22-05-2014, 19:47
  2. [s] xbox360, radio samochodowe, xenony, HTC wildfire S
    By axello in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 3
    Data: 24-05-2013, 20:41
  3. Radio Clarion, Alpine, Głośniki Morel
    By SaTeR in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 15-04-2013, 12:32
  4. Głośniki samochodowe owalne Pioneer TS-A6900
    By kuzi in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 09-02-2013, 02:15
  5. Sprzedam Radio samochodowe SONY XPLOD CDX-GT23
    By joker399 in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 2
    Data: 29-09-2012, 16:33

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top