Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

W±tek: Radio samochodowe z bluetooth - Alpine czy Pioneer?

  1. #1
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Radio samochodowe z bluetooth - Alpine czy Pioneer?

    Jako, i¿ w temacie szeroko pojêtego car-audio, nie jestem specem, to proszê o pomoc.
    Rozgl±dam siê za jakim¶ radiem samochodowym z wbudowanym modu³em bluetooth. Fajnie gdyby bezproblemowo ³±czy³o siê z telefonem i przesy³a³o strumieniowo audio (telefon-radio) + ewentualna obs³uga rozmów telefonicznych. Mile widziane wsparcie iOS/Androida. Koniecznie 1 DIN. Pamiêtajcie te¿, ¿e radio bêdzie dzia³a³o z seryjnymi g³o¶nikami.

    Obecnie mam DEH-2300UB i w sumie jestem z niego zadowolony, ale potrzebujê po³±czenia bezprzewodowego z telefonem. Nie chce mi siê bawiæ w kabelki AUX, ¿eby pu¶ciæ muzykê ze Spotify, a pobieranie muzyki z neta i wgrywanie jej na USB mi siê znudzi³o.

    Mo¿ecie co¶ poleciæ w cenie do 400pln?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  2. #2
    ユーザー
    Awatar Margo
    Sk±d: Katowice
    Posty: 819

    Auto: Accord CM6 3.0 V6
    Silnik: 3.0 V6 Vtec
    Moc: 246


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    to ja to polecam, bo mam, mo¿e trafisz u¿ywkê taniej http://www.strefakierowcy.pl/140,alp...warancja-.html

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #3
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Mile widziane nowe, na gwarancji.
    Dodatkowo nie wymagam od radia odtwarzania p³yt CD, bo praktycznie nigdy z tego nie korzystam. Za to ma bezproblemowo strumieniowaæ muzykê z telefonu - Android.

    Wczoraj na SB pojawi³y siê dwa modele:
    1. Alpine UTE-72BT
    2. Pioneer MVH-350BT


    Zak³adaj±c ten temat prawdê powiedziawszy by³em przychylnie nastawiony w³a¶nie do w/w modelu Pioneera, aczkolwiek ten Alpine te¿ wydaje siê spoko rozwi±zaniem. Co Wy by¶cie wybrali na moim miejscu? I ewentualnie dlaczego?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  4. #4
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imiê: Sebastian
    Sk±d: Ruda ¦l±ska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpiñcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Staaary, ale masz zagwozdkê....

    http://allegro.pl/listing/listing.ph...ring=bluetooth

    i sruuu, wybierasz, który ³adniejszy/ma wiêcej funkcji
    Sam stwierdzi³e¶, ¿e audiofilem nie jeste¶, to ka¿de radyjo bêdzie dobre, i tak po 2 latach siê zepsuje (albo nie) bez wzglêdu na markê, chyba, ¿e co¶ chiñskiego kupisz zreszt±, to wszystko jest w chinach sk³adane, wiêc imho nie warto siê zastanawiaæ...
    Gdzie¶ te¿ czyta³em, ¿e ma to uci±gn±æ 8 ³o¶nikuf...?? A zmacniacz ma? bo bez zmacniacza to nie bardzo, nawet 2 bêd± gra³y tak sobie...

    To jest tak, ¿e ka¿dy poleci to co ma/mia³ u siebie, ja mam clariona i na 2 seryjnych ³o¶nikach (+2 gwizdki) gra fajnie
    na 4 ju¿ s³abiej to gra³o...

    ¯eby nie by³o, ¿e taki ze mnie znaffca, mia³em chiñskie radio za 180PLN i z g³o¶nikami blaupunkta gra³o ca³kiem ciekawie

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez sebawo ; 02-07-2013 o 10:41
    where dafuq is my signature...


  5. #5
    ユーザー
    Awatar Morgus
    Imiê: Gabriel
    Sk±d: Pszczyna/Wola
    Posty: 52

    Auto: Mazda 3
    Silnik: 2,0 LF17
    Moc: 150


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Mia³em pioneera przez 3 lata i nic z³ego siê nie dzia³o gra³ bardzo dobrze co prawda nie mia³ bluetooth ale wtedy to nie by³o dla mnie potrzebna (i tak da³em za nie 450z³).
    My¶lê ¿e nawet dla bardziej wymagaj±cej osoby 4x50 W bêdzie git je¶li siê to podepnie z fajnymi g³o¶nikami (i nie musz± to byæ g³o¶niki po 500 z³ za pare) my¶lê, ¿e w 400-500 za 4 lub 6 (je¶li 1 zestaw bêdzie mia³ odseparowane tweetery) bêdzie wypas

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #6
    ユーザー
    Awatar oscaro
    Imiê: Oskar
    Sk±d: Czêstochowa
    Posty: 67

    Auto: Civic EJ2
    Silnik: D15Z6
    Moc: 140


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Tak jak Sebawo wspomnia³ clarion, pionek alpina wybierz które CI siê bardziej podoba i ma wspomniane funkcje bo os³uchowo ró¿nicy nie odczujesz na standardowych g³o¶nikach.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #7
    友人
    Awatar ODi
    Imiê: Przemo
    Sk±d: Sosnowiec (Zag³êbie)
    Posty: 5,698

    Auto: EE9, RD8, GG8
    Silnik: B16a1, B16a, k20a4, l13
    Moc: 150+, 135


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez oscaro
    Tak jak Sebawo wspomnia³ clarion, pionek alpina wybierz które CI siê bardziej podoba i ma wspomniane funkcje bo os³uchowo ró¿nicy nie odczujesz na standardowych g³o¶nikach.
    I tu siê nie zgodzê montowa³em du¿o pionnierów, alpine, sony, i je¿eli chodzi o ró¿nice to Alpine moim zdaniem najlepiej gra na serii jak i na nie seryjnych g³o¶nikach. D¼wiêk jest czysty i napewno lepiej brzmi ni¿ na pozosta³ych radiach (ta same pó³ka cenowa).Ja mam ju¿ trzeciego Alpina w aucie i wiem jedno ¿e na pewno nie zamiennie na nic innego.

    Alpine polecam ale szczerze mówi±c nie mia³em kontaktu z tym modelem ale znaj±c podej¶cie producentów takiego sprzêtu bebechy s± te same co w innych modelach ró¿ni siê tylko wygl±d wiec jak najbardziej polecam.

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #8
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imiê: Sebastian
    Sk±d: Ruda ¦l±ska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpiñcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez ODi
    I tu siê nie zgodzê montowa³em du¿o pionnierów, alpine, sony, i je¿eli chodzi o ró¿nice to Alpine moim zdaniem najlepiej gra na serii jak i na nie seryjnych g³o¶nikach.
    Upierdliwie siê czepiaj±c - sprawdza³e¶ na tym samym wozie ró¿ne radia, na tych samych g³o¶nikach przynajmniej? czy do ró¿nych wozów montowa³e¶ ró¿ne radia?
    Bo ró¿nice w ods³uchu mog± byæ powodowane nie tylko przez radyjko, powiem wrêcz, ¿e radyjko ma mniejsze znaczenie ni¿ g³o¶nik

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  9. #9
    友人
    Awatar ODi
    Imiê: Przemo
    Sk±d: Sosnowiec (Zag³êbie)
    Posty: 5,698

    Auto: EE9, RD8, GG8
    Silnik: B16a1, B16a, k20a4, l13
    Moc: 150+, 135


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Wiesz mi ¿e trafiali siê zje** klienci i oni chcieli te¿ pos³uchac jak co brzmi i jak dzia³a wiêc mia³em okazie potestowa radia Czasami zmiania³em równie¿ z fabrycznego sony np w fiatach na inne
    Z g³o¶nikami siê zgodzê np.w audi lepiej graj± fabryczne g³o¶niki na innym radiu ni¿ na fabrycznym wiêcej radio z nich wyci±ga.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #10
    ユーザー
    Awatar oscaro
    Imiê: Oskar
    Sk±d: Czêstochowa
    Posty: 67

    Auto: Civic EJ2
    Silnik: D15Z6
    Moc: 140


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Po prostu ró¿ne g³o¶niki ro¿ni producenci montowali, g³o¶nik poka¿e co potrafi dopiero jak dasz mu warunki do grania czyli wyg³uszysz drzwi.

    Ja jestem u¿ytkownikiem Clariona ju¿ trzecie radio i moim zdaniem nie warto przep³acaæ do zwyk³ych g³o¶ników.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne w±tki

  1. Radio samochodowe Alpine CDA-9847R
    By ArteK in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 0
    Data: 22-05-2014, 18:47
  2. [s] xbox360, radio samochodowe, xenony, HTC wildfire S
    By axello in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 3
    Data: 24-05-2013, 19:41
  3. Radio Clarion, Alpine, G³o¶niki Morel
    By SaTeR in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 0
    Data: 15-04-2013, 11:32
  4. G³o¶niki samochodowe owalne Pioneer TS-A6900
    By kuzi in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 0
    Data: 09-02-2013, 01:15
  5. Sprzedam Radio samochodowe SONY XPLOD CDX-GT23
    By joker399 in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 2
    Data: 29-09-2012, 15:33

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •  

on top