Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Wątek: SaTeR

  1. #1
    ユーザー
    Awatar krzychuKCR
    Skąd: szczecin
    Posty: 11

    Auto: pralka f20a4
    Silnik: f20a4
    Moc: 130


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    SaTeR

    NIE POLECAM! Zakupiłem u niego felgi 17 z oponami. Felgi zgodnie z opisem mają przytarcia na rantach, felgi jakie dostałem są pomalowane niechlujnie sprayem. Opony jak zarzekał sie sprzedający ''spokojnie wystarczą na sezon'' tymczasem dostałem opony wymazane sprayem 2 opony już zjeżdzają ogranicznik jedna jest w stanie nadającym sie do jazdy a ostatnia doszła przebita z wielkim bąblem od strony zewnętrznej. Ze sprzedającym nie idzie sie dogadać. Twierdzi , że dodawał opony gratis ,ale zarzekał sie że tym gratisie spokojnie przelatam sezon.Odradzam interesów z tym userem.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #2
    ユーザー
    Awatar SaTeR
    Imię: Szymon
    Skąd: Będzin
    Posty: 661

    Auto: srebrne
    Silnik: turbo
    Moc: 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Hehe najpierw wojo tetaz ja. Sprzedawalem felgi, opony dokladalem jako gratis, nawet nie podawalem rozmiaru itp, powiedzialem tylko ze jak dla mnie na upartego na sezon beda. Kupil felgi z oponami w cenie samych felg i jeszcze ma pretensje. Zdjecia przed zakupem widziales. Nie rozumiem czego oczekujesz. Zwrotu kasy za opony? Opony sa gratis, co jest rownoznaczne z tym ze sa za darmo, a placisz za felgi. Moglem je zdjac i sprzedac same felgi, wtedy by nie bylo problemu.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #3
    ユーザー
    Awatar krzychuKCR
    Skąd: szczecin
    Posty: 11

    Auto: pralka f20a4
    Silnik: f20a4
    Moc: 130


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Dokladnie gdybyś nie pisał mi, że masz felgi bez opon to wgl bym sobie głowy nie zaprzątał. To, że dodajesz coś jako gratis dla ciebie oznacza ''dodam śmieci bo mi zalegają'' Jak dla ciebie przebita opona z bablem wielkości śliwki nadaje sie do jazdy to powodzenia. Zdjęcia które mi wysłałeś obejmowały jedynie felge.

    Wg ciebie na takiej oponie można spokojnie przejeździć jeden sezon

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez krzychuKCR ; 16-06-2013 o 00:30

  4. #4
    ユーザー
    Awatar PatrykCRX
    Imię: Patryk
    Skąd: Lubliniec
    Posty: 1

    Auto: CRX
    Silnik: B16A
    Moc: 160


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Kolego kupiłeś felgi malowane sprayem w szopie, a myślałeś że opony w "gratisie" będą nadawać się do jazdy ?
    Chyba sam siebie oszukujesz.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #5
    ユーザー
    Awatar krzychuKCR
    Skąd: szczecin
    Posty: 11

    Auto: pralka f20a4
    Silnik: f20a4
    Moc: 130


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Jedyne wyjscie jakie widze w tej sytuacji to odesłanie tobie tych wspaniałych felg wraz z super oponami żebyś mógł sobie dalej jeździć do końca sezonu. Ja kupowałem felgi z OPONAMI na ktorych moge jeździć a nie felgi malowane w szopie na których są dziurawe opony.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #6
    ユーザー
    Awatar SaTeR
    Imię: Szymon
    Skąd: Będzin
    Posty: 661

    Auto: srebrne
    Silnik: turbo
    Moc: 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez krzychuKCR
    Felgi zgodnie z opisem mają przytarcia na rantach
    widziałeś zdjęcia, widziałeś jak są pomalowane, a to że SPRAYEM to nie znaczy że gorzej. niechlujnie i w szopie to widocznie Ci te opony pompowali skoro wyszły na nich bąble. zachowujesz się jakby to były BBS'y za 4tyś a opony na nich r888 które powinny być igłami, a nigdzie tak napisane nie było.

    widziały gały co brały. tyle ode mnie

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #7
    ユーザー
    Awatar wojo
    Imię: wojtek
    Skąd: będzin
    Posty: 638

    Auto: toyota supra
    Silnik: m7-gte
    Moc: 238


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    czemu ludzie spodziewają sie ideału za pare zł ... rozumiał bym twoje nerwy gdybyś zapłacił 5 tyś za felgi z oponami a zapłąciłęś dużo mniej za felgi z oponami w GRATISIE ....

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    JDM

  8. #8
    ユーザー
    Awatar krzychuKCR
    Skąd: szczecin
    Posty: 11

    Auto: pralka f20a4
    Silnik: f20a4
    Moc: 130


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Irytuje mnie zachowanie niektórych ludzi którzy myśla, że jak dają coś w gratisie to mogą dac najgorsze scierwa... Sprzedający twierdził, że opony nadają sie do jazdy Tymczasem otrzymałem towar który nie nadaje się do niczego Proste otrzymałem towar który nie odpowiada opisowi sprzedającego

    SaTeR
    Cena Felg/Opon Nie gra tu roli. Wysłałeś mi przebitą opone i dwie zajechane na maxa taka jest prawda. Czekam na twoją decyzje co z tym fantem zrobisz. Zwrot gotówki i dostajesz swoje ''dzieło'' CZy ogarniasz jakieś opony

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #9
    ユーザー
    Awatar Pedros
    Skąd: Czeladź
    Posty: 515

    Auto: Peugeot 407


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    oddaj mu ten gratis jak Ci się nie podoba i tak za niego nie płaciłeś... jak z opon powietrze nie uciekało to spokojnie byś pośmigał jeszcze kilka sezonów i 4 zimy

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #10
    ユーザー
    Awatar krzychuKCR
    Skąd: szczecin
    Posty: 11

    Auto: pralka f20a4
    Silnik: f20a4
    Moc: 130


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Kupilem felgi z oponami na ktorych moge przejezdzic sezon. Wlasnie w tym problem, ze powietrze ucieka i jest babel wielkosci sliwki . Gdyby sprzedajacy byl uczciwy i postawil sprawe jasno to kupil bym inne kola

    Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk 2

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top