Wątek: Wojo

  1. #1
    ユーザー
    Awatar kalina
    Skąd: Płock
    Posty: 1

    Auto: HOnda Prelude BA4
    Silnik: B20A9
    Moc: 140


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Wojo

    specjalnie zarejestrowałem się na tym forum, żeby opisać Wam moją historię z oszustem WOJO:

    Sprawa tyczy się mojej transakcji na forum prelude3 www.prelude3web.com, której właściwie nie było z użytkownikiem WOJO. W kwietniu w dziale KUPIĘ zamieściłem ogłoszenie, że kupię emblemat na klapę bagażnika "4WS 2.0-16", m.in. WOJO odezwał się do mnie, że dysponuje takim emblematem oraz, że sprzeda mi go za 40 zł plus koszta wysyłki. Ustaliliśmy, że emblemat wyśle pocztą w kopercie jako list, otrzymał ode mnie kasę, miał wysłać emblemat 04.05.2013 i od tego momentu kontakt się urwał. Oczywiście nie dostałem swojego emblematu, WOJO nie odpowiada na moje PW, a doskonale wiem, że je odczytuje. Wysłałem conajmniej 5 wiadomości z zapytaniem, czy wysłał emblemat, że do mnie jeszcze nie dotarł. Zawsze jeszcze tego samego dnia wiadomości lądują w folderze WYSŁANE, tymczasem gdyby ich nie odczytywał byłyby w folderze DO WYSŁANIA. Pomimo, że kwota jaką zapłaciłem nie jest jakąś zawrotną sumą chodzi o zasady, a wszystkich proszę o nie kupowanie niczego od WOJO, bo skończycie tak jak ja, czyli bez kasy i bez towaru za który zapłaciliście. Nie jestem jedynym oszukanym przez WOJO, są też inni

    PRECZ Z OSZUSTAMI, śmierć frajerom :-)

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #2
    ユーザー
    Awatar joker399
    Imię: Michał
    Skąd: VTEC
    Posty: 746

    Auto: CRX DEL SOL
    Silnik: SOON!!
    Moc: Brak


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Znam Woja na tyle żeby powiedzieć że raczej by nie oszukał. Czemu akurat stawiasz winę na WOJA? Jak wysłał emblemat zwykłym listem nie zarejestrowanym to się nie dziwie czemu list mógł nie dotrzeć do wyznaczonego celu.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #3
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez kalina
    Zawsze jeszcze tego samego dnia wiadomości lądują w folderze WYSŁANE, tymczasem gdyby ich nie odczytywał byłyby w folderze DO WYSŁANIA.
    No stary, z taką znajomością ynternetu to ja Ci gratuluję, że dałeś radę się tu zarejestrować....

    A jeśli chodzi o Twoją sprawę, to po pierwsze primo jak się jest sknerą i nie chce płacić choćby za polecony, to nie można mieć pretensji, że list się 'zgubił'. Poza tym co to za postawa, że od razu zwalasz winę na wysyłającego? Uważasz, że to oszust? Interesów z nim nie robiłem, ale raczej o 40PLN by się nie marasił...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  4. #4
    ユーザー
    Awatar wojo
    Imię: wojtek
    Skąd: będzin
    Posty: 638

    Auto: toyota supra
    Silnik: m7-gte
    Moc: 238


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    pisałem ci na początku ze nie jestem za tym by wysłac emblematy pocztą kolega który kupił emblematy przelam 43 zł za 3 zł ciezko jest nawet wysłac zwykły list bo znaczki wiecej z kopertą kosztują pomijam ten fakt kupiłem koperte bombelkową i znaczki wysłałem to juz dawno z racji tego ze był to zwykły list nie mam zadnego potwierdzenia nadania paczki wiec nie oczerniaj mnie z racji praku czasu zadko wchodze na forum prelude 3g tu zresztą tez jestem coraz rzadziej wiec czemu odrazu oszust i całą wina na mnie ? jakie widzisz rozwiązanie tej sprawy ? bo o 40 zł nie bede sobie psuł reputacji a tez za twoją skąpość o 5 zł na list polecony nie bede ja tracił pieniędzy

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    JDM

  5. #5
    ユーザー
    Awatar SaTeR
    Imię: Szymon
    Skąd: Będzin
    Posty: 661

    Auto: srebrne
    Silnik: turbo
    Moc: 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    jak się oszczędza na przesyłce to tak jest. znam woja 15 lat i nie raz z nim robiłem interesy, i to nie takie warte 40 zł. więc absolutnie nie zgadzam się z opinią autora

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #6
    ユーザー
    Awatar silver30
    Imię: Damian
    Skąd: sosnowiec
    Posty: 496

    Auto: honda civic 5D
    Silnik: D16Y3
    Moc: 115KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Popieram mojego poprzednika - ja także nie raz robiłem interesy z Wojem i nigdy nie zdarzyło mi się żeby kiedykolwiek wojo mnie oszukał a dodtakowo nie raz szedł mi na rękę w wielu kwestiach. Wiec uważam, ze pierw powinieneś sprawdzić na poczcie co i jak.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #7
    ユーザー
    Awatar Macioł
    Skąd: Oberschlesien
    Posty: 2,768

    Auto: Osobowe


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez kalina
    PRECZ Z OSZUSTAMI, śmierć frajerom :-)
    Poleciałeś po bandzie Poczta Cie za uja zrobiła najprawdopodobniej, już ja miałem z nimi przygody Życia

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #8
    友人
    Awatar hwasciur
    Imię: Bartek
    Skąd: Zagłębie
    Posty: 2,314

    Auto: Integra DC5
    Silnik: k20z1


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez kalina
    Nie jestem jedynym oszukanym przez WOJO, są też inni
    PRECZ Z OSZUSTAMI, śmierć frajerom :-)
    rozwiń temat i daj jakieś dowody bo za bezpodstawne oskarżenia można narobić sobie więcej problemu.

    Fakt brak kontaktu, niedobrze świadczy o sprzedającym szczególnie w momencie samej transakcji. ale czy kontaktowałeś się z Wojem inaczej niż za pomocą PW ?

    Jeśli chodzi o wysyłkę to tak jak chłopaki już wspominali, zwykłym listem można sobie wysyłać laurki, walentynki czy co tam kto woli..


    Powinieneś najpierw spróbować się dogadać z Wojem zanim zacząłeś robić dym na ogóle.

    Tak więc proszę o przedstawienie dowodów na oskarżenia którymi obrzuciłeś Woja.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    hwasciuR DC5 k20z1


    EG3 ---> BB8 ---> DC5

  9. #9
    ユーザー
    Awatar autorogal
    Imię: Kamil
    Skąd: Będzin
    Posty: 9

    Auto: Civic V


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Kilkanaście razy robiłem z Wojem interesy-nigdy mnie nie oszukał.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Podobne wątki

  1. Prelude BA4 B20A9 - wojo
    By wojo in forum Prelude
    Postów: 299
    Data: 07-12-2015, 09:07
  2. Honda Accord cb3 f20a4 - wojo
    By wojo in forum Accord
    Postów: 9
    Data: 09-09-2014, 22:50
  3. Civic EJ1 D16Z6 - Wojo
    By wojo in forum V generacja
    Postów: 144
    Data: 02-06-2012, 10:58

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top