W±tek: Pomoc w wyborze auta dla ¶wie¿aka

  1. #1
    ユーザー
    Awatar Bibson
    Sk±d: Trójmiasto
    Posty: 2

    Auto: Zbieram;)


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Pomoc w wyborze auta dla ¶wie¿aka

    Witam, dwa miesi±ce temu zda³em prawko i ze wzglêdu na zbli¿aj±cy siê zarobek (wakacje) rozgl±dam siê za pierwszym autem. Od otrzymania dokumentu czêsto je¿d¿ê rodzinnym Q7, innego do¶wiadczenia za kier± nie posiadam. Nie znam siê kompletnie na samochodach dlatego chêtnie wys³ucham porad starszych kolegów.

    Do czego: G³ównie nauka jazdy klasyczna ale chcia³bym czasem pojechaæ na jak±¶ ¿wirowniê czy pusty parking i popróbowaæ jak siê auto zachowuje w ró¿nych sytuacjach. Nie upalaæ pod blokiem czy próbowaæ rondo bokiem robiæ jakby co . Jakby da³o siê tym wjechaæ na wo¿enie ¿arcia czy uberka (minimum 1999 i 4 drzwi) to jeszcze lepiej.

    Bud¿et: Celuje w 6000 bo planujê raczej zu¿ywaæ ten samochód ni¿ go chuchaæ jak laleczke, chyba ¿e polecacie nie i¶æ tak± drog± to do 10000 max.

    Silnik: Zak³adaj±c ¿e planujê te wo¿enie piccy/uberka to celowa³em w okolice 1.4 (benzynka), do 1.6 by chyba mog³o byæ ale nie s±dzê ¿eby mi by³o tyle potrzebne na start.

    Na chwilê obecn± najbardziej biorê pod uwagê Corolkê E11, Colta V i ewentualnie Almerê N15/N16. Tak jak mówiê wszystko powy¿ej to moje przemy¶lenia ale domy¶lam siê ¿e jako ¿e siê nie znam mog± byæ b³êdne wiêc proszê o podpowiedzi Pozdrawiam

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #2
    友人
    Awatar ODi
    Imiê: Przemo
    Sk±d: Sosnowiec (Zag³êbie)
    Posty: 5,698

    Auto: EE9, RD8, GG8
    Silnik: B16a1, B16a, k20a4, l13
    Moc: 150+, 135


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Za 6 ty¶ bêdzie ciê¿ko kupiæ "pere³kê" w tej kwocie kupisz tylko dupowoza

    Poszukaj sobie accorda VI 1.8 z gazem. Fajne sedan tani w utrzymaniu ale dobre egzemplarze kupisz powy¿ej 8 ty¶ z³.
    Corollka te¿ fajna opcja ale zadbane trochê siê ceni±. Almery s± spoko ale strasznie gnij± mam wra¿enie czasami ¿e nawet gorzej ni¿ civici.

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #3
    ユーザー
    Awatar Bibson
    Sk±d: Trójmiasto
    Posty: 2

    Auto: Zbieram;)


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Plan pierwotny jest taki ¿eby w te wakacje zarobiæ na auto którym przez nastêpny rok w trakcie studiów dziennych bêdê móg³ wieczorami zarabiaæ na konkretniejsze auto wo¿±c picce czy ludzi na uberze ucz±c siê tym samym jazdy. Ostatnio takim Galantem mnie go¶æ wozi³ ¿e korolka za 6 ko³a to przy tym egzotyczny supercar

    To zgadzasz siê z tym ¿eby na start kupiæ dupowozik, czy lepiej spi±æ siê i od razu w³adowaæ 10k? Podkre¶lam ¿e bud¿et 6k to liczê za sam± transakcjê kupna, OC, przerejestrowanie i wstêpne naprawy zaliczam poza bud¿etem.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #4
    ユーザー
    Awatar Marek83
    Imiê: Marek
    Sk±d: Czelad¼
    Posty: 5,891

    Auto: Honda GG3
    Silnik: L13Z2


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Ja bym zrobil tak. Wszedl na olx ustawil filtr na 6 tys i zobaczyl co wyskoczy. Wybor bedziesz mial od malucha po merca. Tutaj nie ma filozofii.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Podobne w±tki

  1. Pomoc z zakupem auta
    By majewski in forum Czy warto kupiæ?
    Postów: 0
    Data: 02-09-2020, 23:18
  2. Pro¶ba o pomoc dla zwierz±t!
    By GHOSTRIDER in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 6
    Data: 03-10-2013, 06:33
  3. Pomoc dla Micha³a - 1% podatku
    By Marcin_ in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 0
    Data: 17-01-2013, 20:03
  4. [Mitsubishi] Dziwne zachowanie auta...
    By KioDo in forum Zawieszenie / Uk³ad kierowniczy / Hamulce
    Postów: 12
    Data: 20-01-2012, 17:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •  

on top