Wątek: Honda CIVIC V, odmalowana, pod projekt. S/Z

  1. #1
    ユーザー
    Awatar Kodzak
    Imię: Bartek
    Skąd: Radziejowice/Żyrardów
    Posty: 174

    Auto: Honda CRX ED9 & Civic Vgen
    Silnik: D16z5
    Moc: Nieograniczona


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Honda CIVIC V, odmalowana, pod projekt. S/Z

    Siema, kiedyś kupiłem CIVICA, ok 2 lat temu. Rok 92, silnik D13B1-dół, a góra nie wiem, wygląda jakby była od D15B2 czego nie jestem pewien-nie na chodzie, na tą chwilę rozebrany

    W civicu ogarnięte:
    -Błotniki przednie, wcześniejsze były brzydkie więc kupiłem od innego auta lepsze, bez korozji i proste;
    -Pas przedni, był podbity lekko co tez mi nie pasowało, został wymieniony;
    -Progi, wspawane nowe;
    -reperaturki tył-wspawane nowe;
    -burta tył-wymieniona z tych samych powodów co błotniki;
    -maska była lekko podbita dlatego też została wymieniona;
    -zderzak przedni, poprzedni był pęknięty;

    Auto wróciło ok 2 tyg temu od lakiernika gdzie spędziło ostatni rok, miał powiedziane że się nie śpieszy więc powoli robił,całość pomalowana na nowy kolor, łącznie z wnękami-filcami, dachem itp...

    Wersja EG4 bez żadnej elektryki,wspomaganie,szyber szklany manualny,licznik z obrotkiem,środek kolor szary posiadam wszystkie części do jego poskładania, kanapy, oparcie, plastiki boczne kuwety itp.. Nie mam przednich foteli, zostały po nich szyny, mogę dorzucić fotele z CRX-a ED9 także z szynami,brak wydechu,dorzucam wszystko co do niego mam,lotka druga, wsio co znajdę (miało być budowane mocne FWD ale niestety nie mam kasy żeby dokończyć i są też inne priorytety)

    Auto będzie aktualne do końca przyszłego tyg 19.05-max 20.05.
    Mogę je zamienić na inne auto,swap silnika kompletny, czy fajne koła z oponami ale raczej wolałbym sprzedać, z papierami-ale nie ma opłat jak i przeglądu, lub bez papierów, bo np ktoś chce budować dalej mocny projekt czy też rozbił swój i potrzebuje tylko budy

    Po 20 auto raczej będzie rozebrane na części lub pójdzie na licytację.

    Tutaj foto,buda jeszcze do spolerowania po lakierze,zdjęcia zrobione po dotarciu do domu, teraz już jest trochę poskładana chłodnica,kierunki itp...:






















    CENA: Dla regulaminu 11111 tyś, i słucham propozycji. Chciałbym chociaż wycofać jakąś część pieniędzy np za robotę blacharsko-lakierniczą już nie licząc o częściach które wymieniałem i o zakupie auta.

    WAŻNE: Proszę o wiadomości na PW w temacie informacji o aucie,wysłuchania ofert czy jakiegokolwiek zainteresowania, ciężko się do mnie dodzwonić a na forum spędzam 5-6h dziennie


    Pozdrawiam,Kodżak

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez Kodzak ; 12-05-2013 o 21:18

Podobne wątki

  1. Yellow Kanjo Civic EK3 - projekt na rozsprzedaż
    By Czarodziej in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 1
    Data: 01-12-2016, 22:41
  2. honda prelude IV czy nissan 100NX - projekt
    By bukato in forum Czy warto kupić?
    Postów: 0
    Data: 12-03-2016, 14:15
  3. Podkładka pod filtr oleju honda i wiele innych marek.
    By ODi in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 20-03-2014, 16:48
  4. Honda Civic 5g, baza pod projekt-sprzedaż/zamiana.
    By Kodzak in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 17-09-2013, 21:00
  5. Honda CIVIC V, odmalowana, pod projekt.
    By Kodzak in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 4
    Data: 08-07-2013, 22:05

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top