Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Wątek: Ochrona auta przed gradem?

  1. #11
    友人
    Awatar hwasciur
    Imię: Bartek
    Skąd: Zagłębie
    Posty: 2,314

    Auto: Integra DC5
    Silnik: k20z1


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    kiedyś szukałem dla siebie takiego pokrowca i trafiłem na http://www.conrad.pl/websale7/?Ctx=%...&otp1=tablink2

    nie wypowiem się bo auto wstawiłem do garażu ale jak zrobię lakier to bankowo albo ubezpieczenie od gradu albo właśnie taki pokrowiec

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    hwasciuR DC5 k20z1


    EG3 ---> BB8 ---> DC5

  2. #12
    ユーザー
    Awatar kuzi
    Imię: Marcin
    Skąd: Beuthen Oberschlesien
    Posty: 913

    Auto: Mitsubishi GTO TT
    Silnik: 6g72TT
    Moc: 320KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    hwasciur,
    wlasnie cos takiego mial moj sasiad... co sie stalo z autem - patrz moj poprzedni post

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #13
    ユーザー
    Awatar Andrew
    Skąd: Zagłębie
    Posty: 122

    Auto: JDM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Gierade
    Które TU oferuje taką ochronę?
    PZU ma w ofercie mini autocasco, które pokrywa szkody spowodowane przez żywioły m.in. grad (ale nie kosztuje to 100 zł)

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, KODOWANIE IMMOBILIZERA I KLUCZY, PROGRAMOWANIE ECU HONDA / ACURA
    SALE: Silnik K20A1 / HONDA Access 15" / części Honda Stream

  4. #14
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Andrew
    PZU ma w ofercie mini autocasco, które pokrywa szkody spowodowane przez żywioły m.in. grad (ale nie kosztuje to 100 zł)
    Ubezpieczenie minicasco

    Minicasco to relatywnie tania oferta ubezpieczeniowa adresowana do właścicieli samochodów posiadających tylko obowiązkowe ubezpieczenie OC oraz do osób, które z różnych powodów rezygnują z ubezpieczenia autocasco. Minicasco oferuje atrakcyjny zakres ochrony przede wszystkim dla ostrożnych kierowców. Obejmuje on odpowiedzialność za szkody, na powstanie których posiadacz pojazdu nie miał wpływu i zapewniające odszkodowanie za szkody, które musiałby pokryć sam. Ubezpieczenie minicasco gwarantuje wypłatę odszkodowania gdy wystąpi szkoda w pojeździe bądż w jego wyposażeniu wskutek: zderzenia z osobami, zwierzętami; działania osób trzecich - w tym włamania; zdarzeń losowych takich jak powódź, pożar; działania czynników termicznych lub chemicznych oraz wskutek kradzieży pojazdu, jego części lub wyposażenia, a także jego uszkodzenia po kradzieży lub próbie kradzieży.
    Składka roczna dla moje civica wyszła 116PLN....

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  5. #15
    ユーザー
    Awatar Andrew
    Skąd: Zagłębie
    Posty: 122

    Auto: JDM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    PZU wycofało lub wycofuje się z zapisu: na wskutek zderzenia z osobami - taką informację otrzymałem dzisiaj w agencji ubezpieczeniowej
    jak widać cena jest bardzo mocno uzależniona od oszacowanej wartości pojazdu - ale i tak moim zdaniem warto, mnie ten spokój kosztował trochę więcej, ale w skali roku wydana kwota nie zabija i można spać trochę spokojniej

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, KODOWANIE IMMOBILIZERA I KLUCZY, PROGRAMOWANIE ECU HONDA / ACURA
    SALE: Silnik K20A1 / HONDA Access 15" / części Honda Stream

  6. #16
    ユーザー
    Awatar joker399
    Imię: Michał
    Skąd: VTEC
    Posty: 746

    Auto: CRX DEL SOL
    Silnik: SOON!!
    Moc: Brak


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    A po co wam ubezpieczenia od gradu? Najtańsza wersja ubezpieczenia jaka widziałem:
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #17
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Dzięki za informacje W najbliższym czasie muszę przedzwonić do PZU i dopytać o szczegóły.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  8. #18
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Jak się nie można obronić, to przynajmniej niech koszty naprawy pokryje TU. A że ja parkuję pod chmurką na zatłoczonym osiedlu, to w razie uwalonego lustra czy obitego zderzaka nie muszę wykładać z kieszeni...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Pomoc z zakupem auta
    By majewski in forum Czy warto kupić?
    Postów: 0
    Data: 02-09-2020, 23:18
  2. Japońskie auta terenowe
    By offex in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 12
    Data: 25-04-2017, 21:40
  3. Ściągnięcie auta z Japonii
    By verone in forum Czy warto kupić?
    Postów: 19
    Data: 04-07-2015, 12:05
  4. Prelude BA4 przed lift 16V 4WS
    By skreczot in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 1
    Data: 18-12-2013, 18:19
  5. [Mitsubishi] Dziwne zachowanie auta...
    By KioDo in forum Zawieszenie / Układ kierowniczy / Hamulce
    Postów: 12
    Data: 20-01-2012, 17:18

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top