W±tek: Pomocy , problem ze zderzakiem del sol

  1. #1
    ユーザー
    Awatar WiecznyJDM
    Sk±d: Kazimierza Wielka
    Posty: 88

    Auto: Honda Accord TypeS
    Silnik: k24
    Moc: 200


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Pomocy , problem ze zderzakiem del sol

    Witam mam spory problem , jaki¶ czas temu mia³em niewielk± st³uczkê i pêk³ mi zderzak , tylny .
    Nie kupowalem nowego bo taki znajomy mi to pospawa³ za darmo potem odda³em go do malowania . Kolorek wyszed³ pieknie ale przy zakladaniu okaza³o siê ,¿e zderzak nie pasuje i jest zle pospawany . Pas mocowania zderzaka byl rowniez troche pokrzywiony , ale wyklepa³em go i mniej wiecej otwory zderzaka sie zgadzaj± ale zeby idalnie zgra³ sie z boku i z tylu to sie troche wygina i minimalnie peka w jednym miejscu . Jak jest zalozony to w jedym rogu dotyka lampy a powinna byæ ma³a luka . No i teraz moje pytanie czy moge podgrzaæ ten zderzak trochê zeby go spasowaæ , czy mo¿e zeszlifowaæ troche te spawy od spodu to siê troche podda ? . Zdaje sobie sprawe ze sytuacja jest nieciekawa , ale wydalem na to troche pieniedzy i nie chcialbym zeby to bylo na darmo . Z góry bardzo dziekuje

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #2
    ユーザー
    Awatar Seiji
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: 松街
    Posty: 1,067

    Auto: エボ IV
    Silnik: 三菱 4G63
    Moc: 280 PS, 373 Nm


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    nie lepszym pomys³em jak takie kombinacje bêdzie zakup nowego zderzaka? ten ju¿ nigdy idealnie le¿eæ nie bêdzie

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    ランサー エボリューション IV
    峠の王者はランエボだ!


  3. #3
    ユーザー
    Awatar WiecznyJDM
    Sk±d: Kazimierza Wielka
    Posty: 88

    Auto: Honda Accord TypeS
    Silnik: k24
    Moc: 200


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    No tak mog³em zrobiæ od razu , teraz juz za pó¼no , wiec musze jak narazie pokombinowaæ cos z tego

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #4
    ユーザー
    Awatar gvader
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: Czewa/Wawa
    Posty: 840

    Auto: Accord Type R
    Silnik: H22


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez Seiji
    nie lepszym pomys³em jak takie kombinacje bêdzie zakup nowego zderzaka? ten ju¿ nigdy idealnie le¿eæ nie bêdzie
    I my¶lisz, ze zderzak, który 20 lat spêdzi³ w jednej pozycji na jakim¶ aucie, idealnie spasuje siê na innym? W±tpiê, wyjd± luki i te¿ bêd± problemy + koszty malowania. Ja bym jednak pokombinowa³ z tym co masz.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Sprzedam: Graty z Accord Type R. klik Kontakt PW.

  5. #5
    ユーザー
    Awatar Seiji
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: 松街
    Posty: 1,067

    Auto: エボ IV
    Silnik: 三菱 4G63
    Moc: 280 PS, 373 Nm


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    je¿eli auto nie by³o bite to wszystkie w modelu powinny mieæ dok³adnie ten sam rozstaw mocowañ

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    ランサー エボリューション IV
    峠の王者はランエボだ!


  6. #6
    ユーザー
    Awatar Endrju1
    Imiê: Andrzej
    Sk±d: LLB
    Posty: 50

    Auto: Lexus is200
    Silnik: 1G-FE R6


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Dlatego zawsze najpierw po spawaniu dopasowuje siê element, a dopiero potem maluje.
    Przez forum bêdzie ciê¿ko pomóc, bo nie zobaczymy co siê dzieje ¿e nie pasuje. Trzeba po docinaæ co nie pasuje, lub dospawaæ gdzie od spodu jest luka i je¶li bêdzie trzeba jeszcze raz malowaæ.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Podobne w±tki

  1. CRX Del Sol EH6 D16Z6K - Sol
    By Sol in forum CRX/CRX Del Sol
    Postów: 304
    Data: 26-06-2018, 16:10
  2. [Honda] Jazz - problem ze wspomaganiem
    By Vespa in forum Zawieszenie / Uk³ad kierowniczy / Hamulce
    Postów: 28
    Data: 24-04-2014, 16:26
  3. [Honda] cos ze stacyjka civic coup pomocy
    By Kamil01 in forum Elektryka / Elektronika / ECU
    Postów: 5
    Data: 24-08-2013, 16:13
  4. Crx del sol
    By skreczot in forum Czy warto kupiæ?
    Postów: 0
    Data: 01-06-2013, 12:36
  5. [Honda] Wymiana kolektora ssacego d14a3 -> d15b7 - PROBLEM __ POMOCY !!
    By Mario0909 in forum Silnik / Przeniesienie napêdu / Uk³ad wydechowy
    Postów: 4
    Data: 13-12-2011, 19:56

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •  

on top