Wątek: [s] xbox360, radio samochodowe, xenony, HTC wildfire S

  1. #1
    ユーザー
    Awatar axello
    Imię: Alex
    Skąd: Myszków
    Posty: 2,712

    Auto: Subaru Legacy GLX
    Silnik: EJ25
    Moc: 165


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    [s] xbox360, radio samochodowe, xenony, HTC wildfire S

    Pozbywam się rzeczy których nie używam lub sporadycznie.
    Konsola xbox 360.

    -Wersja premium
    -Napęd Liteon po flashu (1.5)
    -Płyta główna Falcon z wyjsciem HDMI i poprawionym chłodzeniem!
    -RGH (wlutowany chip xcoolrunner)
    -Dysk 250GB
    -3 Bezprzewodowe pady
    -Headset
    -2 wymienne przednie panele
    -2 oryginalne gry: Crackdown i Viva Pinata
    -Gitara do RockBand/Guitar Hero Xplorer
    -Perkusja do RockBand/Guitar Hero
    -Limitowany zegarek Forza Motorsport!

    Ogolnie
    Konsola była zakupiona w Media Markt w Czeladzi w 2009 roku jako premium z dyskiem 20gb. W maju 2010 poszła na reklamacje z powodu słynnego błedu E74 po tej naprawie konsola jest wolna od wad. Po kolejnych aktualizacjach, przyszła możliwość instalowania gier na dysk, wiec zakupiłem większy 250gb. Aby konsola mogła czytać "inne" gry został zrobiony flash napędu, lecz teraźniejsze gry mają inne zabezpieczenie, wiec postanowiłem zamontować chipa RGH który umożliwia wgrywanie gier z pen-drive, poprzez FTP, czy podpinanie zewnętrznych dysków, daje nam możliwości także emulowania PSX , Atari czy commodore oraz włączanie gier w wersjach developerskich, czy także wgrywanie dodatków które były wcześniej dostępne w usłudze xbox live. Wgrany jest najnowszy Dashboard FSD3.0 i Dashlauncher. Na konsole jest wgrane około zwykłych 35 gier, 11 Arcade i 2 z xboxa 1. Pady są zadbane dobrze chodzą jedynie koszyczki mogą rozłączyć się, podczas machania od frustracji ( ) I w jednym jest troszkę zjechana gumka od gałki, wymiana kosztuje 10-20zł i można zrobić samemu, ale bardzo to nie przeszkadza więc tego nie robiłem. Także w zestawie dodaje zestaw do grania w gry muzyczne: gitarę i perkusję. Gitara jest lekko przy rysana i został ślad po naklejce, a perkusja jest jak nowa. Bardzo fajna alternatywa na jakieś imprezy, czy spotkania w domach. Sprzedaje z powodu, potrzeby gotówki, oraz, że już jest sporadycznie używana raz na miesiąc albo i rzadziej, szkoda żeby się kurzyła, a pieniązki mi sie teraz przydadzą . Wszystkie pudełka i papierki mam.
    Cena jaka mnie interesuje to 1050zł do małej negocjacji, mogę udzielić gwarancji rozruchowej na 2-3 tygodnie.
    Forma dostawy: proponuje odbiór osobisty, ewentualnie mogę komuś na terenie śląska podrzucić, moge wysłać kurierem, lecz nie wiem ile jeszcze może paczka wyjść bo jest dość sporych gabarytów.
    Zdjecia




























    Radio Dalco 1Din

    Kupione w lipcu 2011 radio Dalco, używane do listopada. Najzwyklejsze fajne do dupo-wozów, lub dla kogoś co nie ma jakiś mega wymagań, jest na karty pamięci SD, USB i AUX, odtwarza mp3 oczywiście i odbiera ładnie radyjko, a jakby ktoś chciał to może wzmacniacz pod nie podłaczyć ,do tego ma pilocik którym można sterować, w stanie wyłączonym świeci zegarek. Jest na kostkę ISO, wiec większość wozów to ma.
    Cena to 75zł
    Odbiór osobisty lub wysyłka paczką.
    Zdjecia








    Xenony H7 4300k

    Xenony H7 były kupione z myślą do wsadzenia do Jaguara, lecz jest za dużo roboty więc idą na sprzedaż. Niby Made in Germany
    Cena 110zł
    Odbiór osobisty lub wysyłka paczką.
    Zdjecia





    HTC Wildfire S
    Specyfikacja telefonu tutaj znajdziecie. http://www.mgsm.pl/pl/katalog/htc/wildfires/
    Kupiny we wrześniu 2011 w sieci Plus GSM. Soft jest czysty bez nakładek operatora, telefon noszony cały czas w futerale wiec ślady użytkowania są naprawdę niewielkie, jedynie można sie przyczepic lekkiego wgniecenia przy gnieździe od słuchawek, posiada także grube szkło Gorilla Glass które się nie rysuje! Nie zawiesza się, nie traci zasiegu. Bateria w miarę trzyma spokojnie na dzień przy średnio intensywnym użytkowaniu wytrzyma, aparat robi dobrze fotki co możecie spojrzeć kilka linijek wyzej, były roione tym telefonem.
    W zestawie:
    -Pudło
    -Słuchawki
    -Kabel
    -Ładowarka
    -Futerał
    -Karta SD 2gb
    Mogę wgrać kilka aplikacji, takich jak nawigacja, czy jakieś fajne gry.
    Cena:350 zł
    Odbiór osobisty lub wysyłka paczką
    Zdjęcie niestety na razie przykładowe, wieczorem dodam własne, bo potrzebuje innego telefonu, do zrobienia fotek.


    Zapomniałem o najważniejszym kontakt: 504 429 486 lub PW.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez axello ; 05-04-2013 o 16:36

  2. #2
    ユーザー
    Awatar axello
    Imię: Alex
    Skąd: Myszków
    Posty: 2,712

    Auto: Subaru Legacy GLX
    Silnik: EJ25
    Moc: 165


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cena boxa spada do 800zł

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #3
    ユーザー
    Awatar axello
    Imię: Alex
    Skąd: Myszków
    Posty: 2,712

    Auto: Subaru Legacy GLX
    Silnik: EJ25
    Moc: 165


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    nadal aktualne.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #4
    ユーザー
    Awatar V3geta
    Skąd: 50.330 °N 19.180 °E
    Posty: 1,269

    Auto: Honda Civic EP2
    Silnik: D16V1
    Moc: ne Dębowe


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Podczas fascynujących akcji - myszkowski czarnoksiężnik żarł gumowy smoczek


    5 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    W oldschool'u trwam, nowego szukam, swe życie chwytam,
    z dupy myśli zgniatam, jak nie pomagam, to nie przeszkadzam.


Podobne wątki

  1. Radio samochodowe CD/MP3 JVC KD-G312
    By kuzi in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 07-03-2015, 17:29
  2. Radio samochodowe Alpine CDA-9847R
    By ArteK in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 22-05-2014, 19:47
  3. [Lexus] Radio samochodowe z bluetooth - Alpine czy Pioneer?
    By Gierade in forum Car Audio / CB Radio
    Postów: 14
    Data: 15-02-2014, 20:42
  4. Sprzedam Radio samochodowe SONY XPLOD CDX-GT23
    By joker399 in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 2
    Data: 29-09-2012, 16:33
  5. [S] HTC Wildfire S
    By Bila in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 4
    Data: 29-07-2011, 16:44

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top