Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

W±tek: jak zwiêkszyæ zasiêg wifi?

  1. #11
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez Bila
    dobra to mo¿e inaczej, bo widzê ¿e co¶ sugerujesz.
    [...]
    Gierad mo¿emy siê sprzeczaæ ale wiedz ¿e juz 6'ty rok robie w tej bran¿y
    Nic nie sugerujê, a tym bardziej nie mam ochoty siê sprzeczaæ.
    W bran¿y mo¿esz robiæ nawet i 10 lat, ale piszê jakie s± moje odczucia z u¿ywania przez kilka lat routera z zewnêtrzn± (pust± w ¶rodku?) antenk±, a nowszego, w teorii mocniejszego routera bez zewnêtrznej anteny. I prawda jest taka, ¿e lepszy zasiêg w moim przypadku dawa³ ten pierwszy.

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  2. #12
    ユーザー
    Awatar Bila
    Sk±d: k±townia
    Posty: 881

    Auto: EG3/ED7/EJ6/EG4/EG3
    Silnik: zwinny
    Moc: stoczterdzie¶ci


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    ale ja te¿ tego nie zaprzeczy³em - poza tym nie napisa³em tak¿e ¿e 100% routerów z antenkami s± fake'iem i pustakami w ¶rodku - nie twierdze te¿ ¿e twoja ma lub nie ma bo nie ma nawet takiego spisu - co prawda to nie jest klejone wiêc powinna byæ mo¿liwo¶æ roz³o¿enia antenki - je¶li bêdziesz mieæ woln± chwilê to sprawd¼ - modu³ wygl±da jak taki p³aski plasterek, pastylka - po³±czona zazwyczaj 3'ma kabelkami do modu³u w p³ycie g³ówej routera - haczyk jest taki ¿e producentom po prostu 'nie chce siê' ci±gn±æ jej do antenki, bo z punktu widzenia technologicznego to nic nie daje .

    Sprzêt ju¿ jest na tyle nowoczesny, ¿e problem jaki siê tworzy zazwyczaj jest natury konfiguracyjnej - nie przeczê ¿ê w nowszych sprzêtach mo¿e byæ gorzej - z regu³y - tam jest wiêcej opcji do ustawienia i dopasowania do swojej wewnêtrznej sieci . Jednak¿e 90% ludzi nie wie jak to ustawiaæ, czemu siê w zupe³no¶ci nie dziwiê. Sêk w tym ¿e je¶li masz mo¿liwo¶æ to trzeba korzystaæ

    bez spiny, peace!

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #13
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez Bila
    je¶li bêdziesz mieæ woln± chwilê to sprawd¼
    W moim przypadku siê ju¿ nie dowiemy czy antena mia³a co¶ w ¶rodku, czy by³a pusta, bo router ju¿ jaki¶ czas temu sprzeda³em.
    A poprawna konfiguracja, to po³owa sukcesu.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  4. #14
    ユーザー
    Awatar YendreK
    Imiê: Jack Torrance
    Sk±d: DG/Bêdzin
    Posty: 2,456

    Auto: Osobowe
    Silnik: Mechaniczny
    Moc: Niech Moc bêdzie z Tob±


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Kto¶ tu ma zapêdy na Samca Alfa

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #15
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imiê: Sebastian
    Sk±d: Ruda ¦l±ska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpiñcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Mo¿e dodam co¶ od siebie w kwestii anten. Nie mo¿emy zapomnieæ co to jest to ca³e WiFi i jak wygl±da pierwsza warstwa. Zawsze mia³em i zawsze radzi³em innym kupowaæ Routery/AP z antenami zewnêtrznymi, wiele osób za moj± namow± zmienia³o routery bezantenowe na antenowe, przy std. ustwieniach nikt siê nie skar¿y³ na pogorszenie zasiêgu, przekrój od TP za 70PLN po ausa RT-N66 za 8stów

    Z do¶wiadczenia: w domu te¶ciów by³ problem z zasiêgiem miedzy piêtrami, ¿aden router ze std. anten± czy nawet dwoma nie doci±ga³ na 2 piêtro. Customowa antena da³a zasiêg >70% w ca³ym domu,ogrodzie i nawet w gara¿u

    Wiêc to, ¿e siê zdarza chiñski sprzêt z w±tpliwej jako¶ci antenami (na jaki bagatela siê nie natkn±³em) nie oznacza, ¿e kupowanie AP/Routera z anten± (dwoma lub trzema) jest bez sensu, co mo¿na bezpo¶rednio wywnioskowaæ z Twojej wypowiedzi Bila

    BTW to, ¿e kto¶ ca³e ¿ycie kopie rowy, nie znaczy, ¿e robi to najlepiej

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  6. #16
    ユーザー
    Awatar Bila
    Sk±d: k±townia
    Posty: 881

    Auto: EG3/ED7/EJ6/EG4/EG3
    Silnik: zwinny
    Moc: stoczterdzie¶ci


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    z twojej wypowiedzi sebawo wnioskuje ¿e pierdylion anten w routerze da bagatela zasiêg na 1000km ! no rewelacja - czemu nie pakuj± do ka¿dego routera? Ho no w³a¶nie dlatego ¿e to nie o to w tym chodzi.
    DObrej klasy router nie musi mieæ anteny ¿eby rozprowadzaæ dobrze sygna³..

    EOT

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #17
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imiê: Sebastian
    Sk±d: Ruda ¦l±ska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpiñcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Nie, ¿le wywnioskowa³e¶
    No i dlaczego 90% routerów z górnej pó³ki tak cenowej jak i jako¶ciowej ma wiêcej ni¿ jedn± antenê zewnêtrzn±? Pomijaj±c ró¿ne wykorzystanie ka¿dej z anten oczywi¶cie
    No nic, nie róbmy to drugiej elektrody albo forum bez kabli
    peace

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  8. #18
    ユーザー
    Awatar Zewus
    Sk±d: Katowice
    Posty: 643

    Auto: Toyota Celica ST182 WB
    Silnik: 3S-GE REV2 || 4AGE
    Moc: 156


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Po 1 primo fake anteny s± nie od dzi¶
    Po 2 ultimo router bez anten i tak ma antenê tylko w ¶rodku na p³ytce
    Po 3 Zewnêtrzna antena nie bêd±ca fejkiem w 80% daje lepsze rezultaty
    Po 4 d³u¿sza antena nie zawsze idzie w parze z zasiêgiem (wyj±tek pentagram, ale rewelacji nie ma)
    Po 5 Standart Nki (pe³en, dwuzakresowy ) ³atwiej osi±gn±æ maj±c 3 anteny

    Obecnie najlepszy stosunek ceny do parametrów ma chyba TPlink (prywatna moja opinia)

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #19
    ユーザー
    Awatar Bila
    Sk±d: k±townia
    Posty: 881

    Auto: EG3/ED7/EJ6/EG4/EG3
    Silnik: zwinny
    Moc: stoczterdzie¶ci


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez Zewus
    Obecnie najlepszy stosunek ceny do parametrów ma chyba TPlink (prywatna moja opinia)
    Zgodzê siê

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne w±tki

  1. Postów: 0
    Data: 24-09-2014, 07:42
  2. Acer Iconia Tab A210 16GB WiFi Tegra3 1GB RAM
    By Rikoo in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 1
    Data: 12-06-2013, 07:28
  3. [Honda] Jak dzia³a Vtec
    By Siwy in forum Silnik / Przeniesienie napêdu / Uk³ad wydechowy
    Postów: 3
    Data: 19-06-2011, 16:34

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •  

on top