Cytat Zamieszczone przez Zewus
Auto to auto, ogłoszenie to ogłoszenie, może być nawet za pińcet, ale niezgodność towaru z opisem powinna być karana chłostą, zwłaszcza jak ktoś taki kawał jedzie oglądać dobre, sprawne, niebite, czyste i zadbane auto. Nie ma tłumaczenia, że to za 2kPLN i nie można się spodziewać wiele. Jakby handlarz napisał, że bite, że 1cm szpachli, wszystkie szyby różne to wtedy można byłoby stwierdzić 'no fakt, 2kPLN'...
No tak, a napisałbyś w swoim ogłoszeniu, że auto miało dzwona, było szpachlowane i spawane progi i że kręciłeś przebieg z 400 tyś na 200 .....że zapomniałeś raz wymienić oleju albo, że śmigałeś często na 1/4
Uwierz mi, że nie sprzedałbyś takiego auta nawet za 2 tyś zł. i nikt nawet szwaby nie piszą całej prawdy .
Takie tanie auta po prostu sobie trzeba odpuszczać jak szukasz igiełki . Poza tym polak ma tak, że chciałby nówkę za 1/5 ceny kupić i jeszcze z przebiegiem poniżej 200 tyś więc wszystkie auta w PL są kręcone na ten przebieg
Co ciekawe wszyscy o tym wiedzą, wiem i ja ale jak kupuje auto to nie oglądam tych z przebiegami powyżej 200 tyś