Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Wątek: Uwaga! Nierzetelny sprzedawca!

  1. #21
    ユーザー
    Awatar axello
    Imię: Alex
    Skąd: Myszków
    Posty: 2,712

    Auto: Subaru Legacy GLX
    Silnik: EJ25
    Moc: 165


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    tak masz 300 racje , ale nie wszystkie samochody sa kupowane przez komis, oraz nie wszyscy wiedzą o tym

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #22
    ユーザー
    Awatar Esperanto
    Imię: Tomasz
    Skąd: Pszczyna
    Posty: 703

    Auto: Gs300 & Ep81 & Ma9
    Silnik:
    Moc: y przybywaj!


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    kumpel wczoraj był oglądać mondka w komisie z rzekomym przebiegiem 135tys km, otworzył książkę a tam wyleciała poskładana faktura z 2012r z przebiegiem 185kkm...
    momentalnie się ponoć 3z komisu zleciało i zaczeli się tłumaczyć

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Nie wiem, nie pytaj, je**e mnie to

  3. #23
    ユーザー
    Awatar Zewus
    Skąd: Katowice
    Posty: 643

    Auto: Toyota Celica ST182 WB
    Silnik: 3S-GE REV2 || 4AGE
    Moc: 156


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez 300
    jak kupuje auto to nie oglądam tych z przebiegami powyżej 200 tyś
    maga cyferek wciąż aktualna w Polsce, szkoda ze 2-3 letnie auta na zachodzie taki przebieg mają a w Polsce wymagania do 15 letniego szczególnie w dizlu

    Najlepsza grafika do tego tematu:



    " Jako wzorzec
    wziąłem jakże ukochanego w Polsce Passata. Z każdego rocznika wyliczony
    średni przebieg z 30 ofert."

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #24
    ユーザー
    Awatar 300
    Imię: Marcin
    Skąd: będzin/sosnowiec
    Posty: 159

    Auto: 300zx Z32 TT
    Silnik: VG30DETT
    Moc: 320 KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Przeważnie jest tak, że 5-cioletnie diesle mają po 170 tyś, 10cio-letnie 180 tyś i 15-letnie 200 tyś

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #25
    ユーザー
    Awatar zabas
    Imię: Łukasz
    Skąd: Brzeszcze
    Posty: 1,652

    Auto: Mazda Premacy Sportive
    Silnik: 123456
    Moc: 130 KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    bo tego oczekują kupujący a handlarze wychodza im na przeciw ale załoze się ze nie znajdziesz jak bedziesz chciał Passata z 450tyś km
    Pamietam że mieliśmy w pracy Doblo JTD które miało przejechane jakieś 650tys od nowości u Nas przez 6-7 lat, licznik zaciął się na 499 999tyś ( elektroniczny) a jak się rozbił to przebieg przerobili na 165 tys

    ale chyba lekkie OT juz robimy

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #26
    ユーザー
    Awatar ReaperDG
    Imię: Tomek
    Skąd: Sosnowiec
    Posty: 219

    Auto: Chrysler 300C
    Silnik: HEMI
    Moc: 340


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Honda Civic MB - Chrzanów

    Podjechałem dzisiaj ze znajomymi obejrzeć autko - szukali czegoś w okolicach 4 tys. Kilka warunków:
    - oszczędny silnik z gazem
    - 5d
    - im młodsze tym lepsze.


    Wybór padł na Civica MB2 z Chrzanowa, a właściwie z Libiąża:

    http://otomoto.pl/show?id=C33019565



    Niestety stan odbiegał od zapewnień zawartych zarówno w ogłoszeniu jak i potwierdzonych telefonicznie. Szybkie oględziny:
    - prawa lampa szarawa, lewa cała żółta,
    - pomiędzy prawą nakładką progu a drzwiami pasażera znajduje się szpara na 2cm z której wylewa się chyba silikon...,
    - nadkola lekko też łapie,
    - miejscami schodzi klar.

    Odwrót na pięcie i do domu.

    Myślę, że za cenę z ogłoszenia można się spodziewać czegoś w lepszym stanie. Zapewnień telefonicznych o stanie nie będę komentował.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #27
    ユーザー
    Awatar Szymon
    Skąd: Będzin
    Posty: 597

    Auto: 無限
    Silnik: nie jedzie


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez ReaperDG
    Podjechałem dzisiaj ze znajomymi obejrzeć autko - szukali czegoś w okolicach 4 tys. Kilka warunków:
    - oszczędny silnik z gazem
    - 5d
    - im młodsze tym lepsze.


    Wybór padł na Civica MB2 z Chrzanowa, a właściwie z Libiąża:

    http://otomoto.pl/show?id=C33019565

    http://oi59.tinypic.com/3583zww.jpg

    Niestety stan odbiegał od zapewnień zawartych zarówno w ogłoszeniu jak i potwierdzonych telefonicznie. Szybkie oględziny:
    - prawa lampa szarawa, lewa cała żółta,
    - pomiędzy prawą nakładką progu a drzwiami pasażera znajduje się szpara na 2cm z której wylewa się chyba silikon...,
    - nadkola lekko też łapie,
    - miejscami schodzi klar.

    Odwrót na pięcie i do domu.

    Myślę, że za cenę z ogłoszenia można się spodziewać czegoś w lepszym stanie. Zapewnień telefonicznych o stanie nie będę komentował.

    Ten gość wziął zdjęcia z innego ogłoszenia. Samochód ze zdjęć stoi w Pobierowie (zachodniopomorskie). Właściciel zgłosił kilka dni temu sprawę na policję. Ten handlarz ma też ogłoszenie na OLX.pl, tam już usunął fotki.

    Sprawa śmierdzi na kilometr. Bylem też oglądać to auto. Od razu widać, że nie jest to to ze zdjęć. Na moje pytanie, co to za auto usłyszałem "wypier.dalaj ch.uju!", a potem gość dzwonił i mi groził

    Najgorsze w tym wszystkim jest to, że właściciel auta ze zdjęć ma problemy ze sprzedaniem bo poszła fama, że to auto to jakiś przekręt.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Eco driving? No, thanks.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. UWAGA [dziura]
    By freeway in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 0
    Data: 15-01-2012, 21:18

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top