Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Wątek: Uwaga! Nierzetelny sprzedawca!

  1. #11
    ユーザー
    Awatar Zewus
    Skąd: Katowice
    Posty: 643

    Auto: Toyota Celica ST182 WB
    Silnik: 3S-GE REV2 || 4AGE
    Moc: 156


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    No widzisz za sporo mniej udało się kupić o wiele lepszy egzemplarz

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Ostatnio edytowane przez Zewus ; 20-11-2013 o 20:10

  2. #12
    ユーザー
    Awatar wojo
    Imię: wojtek
    Skąd: będzin
    Posty: 638

    Auto: toyota supra
    Silnik: m7-gte
    Moc: 238


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    http://tablica.pl/oferta/honda-prelu...tml#bbeeed2b6d

    Witam przejechałem prawie 400 km po to auto i ? własciciel zapewniał ze po za łozyskiem i cieknącą wodą jest spoko stan bez rdzy i igła a okazało sie inaczej.... samochód po mocnym dzwonie cały przód jest z bardzo złym stanie nic nie nadaje sie do użytku zderzak połąmany błotniki pogiete maska pogięta . co do roszty auto było całę malowane w jakims przydroznym barze bo lakiernik tak by tego nie zrobił włąsciciel nawet nie wiedział ze auto kiedys było czarne ja go o tym uświadomiłem bo uszczelke zdiołem z drzwi.... tył?? podobno bez rdzy jednak nadkola juz mają dzury nie widoczne na zdjęciach zderzak z tyłu nie ma listwy i jest tez połamany i spalony przez wydech, dach i klapa po gradobiciu , szyberdach wybity... tyle z blacharki .Silnik poci sie z pod nie jednej uszczelki faluje na obrotach zalanyh cały wodą a obroty skaczą miedzy 1000 a 2000 , wiązka silnikowa z przedurzacza.... srodek padaka.... wiec na dobrą sprawe nawet na czesci nie opłącalne według mnie.... bo z blacharki nic sie nie sprzeda... NIE POLECAM straciłem prawie 500 zł i cały dzień czasu ....

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    JDM

  3. #13
    ユーザー
    Awatar 300
    Imię: Marcin
    Skąd: będzin/sosnowiec
    Posty: 159

    Auto: 300zx Z32 TT
    Silnik: VG30DETT
    Moc: 320 KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Nie wiem ale dla mnie już na zdjęciach wygląda tragicznie. Poza tym co ty chcesz to auto za 2 tyś zł . Ja ostatnio byłem oglądać auto igłę z ogłoszenia gdzie właściciel wyśmiewał inne że wszędzie ulepy, a jego jest idealne . Zajechałem i auto świeżo malowane w dziupli stało, a dookoła porozbijane auta. Pomijam fakt że koleś cwaniak i gadał jak katarynka . Auto po wizycie w rowie cały bok w szpachli na 1 cm . Wymieniona szyba przednia i boczna w drzwiach. Tylko chłopaki zapomnieli i dali szyby brązowe z amerykańskiej wersji widać było jak nic, a jeszcze mi wciskał na miejscu, że bezwypadek . Uśmiałem się do łez ale na koniec jak odpalił silnik to musiałem się zwijać bo bym się zatruł spalinami tak skubany kopcił .
    A auto to było 300zx TT za 26 tyś.

    4 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #14
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Auto to auto, ogłoszenie to ogłoszenie, może być nawet za pińcet, ale niezgodność towaru z opisem powinna być karana chłostą, zwłaszcza jak ktoś taki kawał jedzie oglądać dobre, sprawne, niebite, czyste i zadbane auto. Nie ma tłumaczenia, że to za 2kPLN i nie można się spodziewać wiele. Jakby handlarz napisał, że bite, że 1cm szpachli, wszystkie szyby różne to wtedy można byłoby stwierdzić 'no fakt, 2kPLN'...

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  5. #15
    ユーザー
    Awatar Zewus
    Skąd: Katowice
    Posty: 643

    Auto: Toyota Celica ST182 WB
    Silnik: 3S-GE REV2 || 4AGE
    Moc: 156


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez sebawo
    Auto to auto, ogłoszenie to ogłoszenie, może być nawet za pińcet, ale niezgodność towaru z opisem powinna być karana chłostą, zwłaszcza jak ktoś taki kawał jedzie oglądać dobre, sprawne, niebite, czyste i zadbane auto. Nie ma tłumaczenia, że to za 2kPLN i nie można się spodziewać wiele. Jakby handlarz napisał, że bite, że 1cm szpachli, wszystkie szyby różne to wtedy można byłoby stwierdzić 'no fakt, 2kPLN'...
    Dokładnie cena nie gra roli, tak samo ludzie w kulki lecą z ogłoszeniem za 3 tyś jak i za 30. Co prawda w tej preli widać na fotkach ze instalacja już rzeźbiona ale jak ktoś obiecuję wianki na kiju to powinien potem tym kijem oberwać na miejscu.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #16
    ユーザー
    Awatar RAFA
    Imię: Włóczykij
    Skąd: Sosnowiec
    Posty: 1,523

    Auto: KAMAZ 4911


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    tak jak pisze 300 ...

    po fotach widać od razu ,że to auto jest lewackie i podejrzane

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #17
    ユーザー
    Awatar 300
    Imię: Marcin
    Skąd: będzin/sosnowiec
    Posty: 159

    Auto: 300zx Z32 TT
    Silnik: VG30DETT
    Moc: 320 KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Zewus
    Auto to auto, ogłoszenie to ogłoszenie, może być nawet za pińcet, ale niezgodność towaru z opisem powinna być karana chłostą, zwłaszcza jak ktoś taki kawał jedzie oglądać dobre, sprawne, niebite, czyste i zadbane auto. Nie ma tłumaczenia, że to za 2kPLN i nie można się spodziewać wiele. Jakby handlarz napisał, że bite, że 1cm szpachli, wszystkie szyby różne to wtedy można byłoby stwierdzić 'no fakt, 2kPLN'...
    No tak, a napisałbyś w swoim ogłoszeniu, że auto miało dzwona, było szpachlowane i spawane progi i że kręciłeś przebieg z 400 tyś na 200 .....że zapomniałeś raz wymienić oleju albo, że śmigałeś często na 1/4
    Uwierz mi, że nie sprzedałbyś takiego auta nawet za 2 tyś zł. i nikt nawet szwaby nie piszą całej prawdy .
    Takie tanie auta po prostu sobie trzeba odpuszczać jak szukasz igiełki . Poza tym polak ma tak, że chciałby nówkę za 1/5 ceny kupić i jeszcze z przebiegiem poniżej 200 tyś więc wszystkie auta w PL są kręcone na ten przebieg
    Co ciekawe wszyscy o tym wiedzą, wiem i ja ale jak kupuje auto to nie oglądam tych z przebiegami powyżej 200 tyś

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #18
    ユーザー
    Awatar axello
    Imię: Alex
    Skąd: Myszków
    Posty: 2,712

    Auto: Subaru Legacy GLX
    Silnik: EJ25
    Moc: 165


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Ogolnie teraz przy robieniu przeglądów (akuratu robiłem dwa dni temu) przebieg jest wpisywany do centrali dostepnej ogolnokrajowo, więc powoli ten problem z kreceniem liczników na polskich drogach będzie zwalczany

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #19
    ユーザー
    Awatar 300
    Imię: Marcin
    Skąd: będzin/sosnowiec
    Posty: 159

    Auto: 300zx Z32 TT
    Silnik: VG30DETT
    Moc: 320 KM


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    tak tylko już wszyscy wiedzą że wystarczy skręcić przed przeglądem, ale nie mniej niż przed poprzednim hehehe

    2 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #20
    ユーザー
    Awatar Macioł
    Skąd: Oberschlesien
    Posty: 2,768

    Auto: Osobowe


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    A to już wiem czemu diagnosta pytał ile na liczniku mam kilometrów

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. UWAGA [dziura]
    By freeway in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 0
    Data: 15-01-2012, 21:18

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top