Wątek: Uniwersalny centralny zamek

  1. #1
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Uniwersalny centralny zamek

    Tak sobie ostatnio pomyślałem, że mógłbym zainteresować się jakimś uniwersalnym centralnym zamkiem do Colta, bo otwieranie drzwi z kluczyka, czekanie na pasażera i tego typu sprawy, trochę mnie wkurzają. Czy macie może jakieś doświadczenie z tymi uniwersalnymi centralkami i siłownikami?

    Zamontowałem sobie kiedyś jakiś alarm z centralnym w Maluchu z allegro. Kosztował coś w granicach 100-120pln, ale byłem słabo zadowolony z działania. W sumie działanie było dość ok, ale centralka bardzo słabo reagowała na polecenia z pilota. Trzeba było zamykać/otwierać auto praktycznie z pilotem przy szybie. Problem zaczął się pojawiać, jak ta szyba musiała być otwarta Dlaczego o tym piszę? Dlatego ponieważ chciałbym na tą chwilę uniknąć takiego problemu. Centralny ma działać 5, 10 czy 15 metrów od auta, bez jakiś problemów. Możecie coś polecić?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  2. #2
    ユーザー
    Awatar Moon
    Imię: Jacek
    Skąd: Rybnik
    Posty: 497

    Auto: Honda Civic
    Silnik: D13B2


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    kurcze nie pamiętam już jak się mój nazywa, ale jest to jakiś szajs z allegro i działa mi już 4 rok : ) dałem za niego w granicach 150 zł + montaż

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Honda Civic EG3 Noblesse <- Long way to JAP EG6 LHD

  3. #3
    ユーザー
    Awatar terry
    Imię: Michał
    Skąd: Czeladź
    Posty: 31

    Auto: Honda Civic
    Silnik: 1.4 IS
    Moc: 90 km


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    http://allegro.pl/show_user.php?uid=5266869 kupowałem u tego użytkownika i jest ok. Dział bez problemowo, moduł domykania szyb do tego obowiązkowo !

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #4
    ユーザー
    Awatar SaTeR
    Imię: Szymon
    Skąd: Będzin
    Posty: 661

    Auto: srebrne
    Silnik: turbo
    Moc: 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    nie pamiętam jaki model, ale montowałem kiedyś z kumplem taki zestaw z allegro za ok. 120zł. ogólnie nie narzekał, tylko coś mu się po jakimś czasie zepsuło w tylnych drzwiach, nie wiem czy padł siłownik czy coś źle zamontowaliśmy, bo chwilę później auto zostało sprzedane. ale ogólnie był zadowolony, kierunkowskazy się nawet świeciły jak się otwierało i zamykało auto, i była też taka opcja na pilocie do włączania kierunków bez otwierania auta, jak np. szukamy auta na parkingu

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #5
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Dzięki za odpowiedzi. Tak czy inaczej muszę się kilka dni z tym wszystkim wstrzymać, dopóki nie rozbiorę drzwi od kierowcy. Na 99% mam fabryczny centralny zamek, który będzie wymagał jakiejś naprawy, bo obecnie nie działa. Jeżeli faktycznie tak jest, bo w planach będzie dokupienie jakiejś centralki i zrobienie centralnego z pilota. Jeżeli nie, to dalej szukamy jakiegoś uniwersalnego centralnego.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


Podobne wątki

  1. Zamek tylnej klapy civic 6g 4d
    By Hajtek in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 11-06-2012, 17:29
  2. uniwersalny cupholder, czerw/czar/nieb emblematy Honda, inne
    By makoos in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 14-01-2012, 16:21

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top