Wtek: podczenie pod komputer STAG-a 4

ユーザー
    Awatar terry
    Imi: Micha
    Skd: Czelad

Auto: Honda Civic
    Silnik: 1.4 IS
    Moc: 90 km

Nie masz konta na formu? Zarejestruj si, aby w peni korzysta z moliwoci forum!

podczenie pod komputer STAG-a 4

Witam. Czy posiada kto sprzt potrzebny do podczenia pod kompa instalacji gazowej STAG 4 ??

0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

マネージャー
    Awatar Gierade
    Imi: ukasz
    Skd: SBE

Auto: Bimmer

Napisz PW do tego usera. Moliwe, e bdzie Ci w stanie pomc.

1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.

ユーザー
    Awatar Zewus
    Skd: Katowice

Auto: Toyota Celica ST182 WB
    Silnik: 3S-GE REV2 || 4AGE
    Moc: 156

Najtaszy kabel 30z an allegro, ale go nie polecam, oryginalny interfejs 80z kosztuje i warto kupi sobie na przyszoc

ユーザー
    Awatar sebawo
    Imi: Sebastian
    Skd: Ruda lska

Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpicet

Cytat Zamieszczone przez Zewus
    Najtaszy kabel 30z an allegro, ale go nie polecam, oryginalny interfejs 80z kosztuje i warto kupi sobie na przyszoc
    Z dowaidzczenia wiem, e kabel to nie wszystko. Ba, nawet jak sobie darmowy soft staga zaisntalujesz, podczysz i zobaczysz parametry pracy to dalej bdzie mao....
    Od listopada si wdraam w temat i to wcale nie jest takie proste jak si wszystkim zdaje Trzeba mie troszk czasu, eby o tym poczyta, pomijam znajomo wpywu parametrw sondy lambda, czasw otwarcia wtryskiwaczy, mnonika i innych tego typu rzeczy, eby to sensownie dostroi.
    Jak pojedziesz do gazownika, to jest loteria, jeden zrobi standardow kalibracj i powie, ze ok, wemie 5dych i bdziesz go odwiedzia co wymian filtrw do czasu problemw np z wypalonymi gniazdami.
    Inny troszk z Tob pojedzi, dobierze parametry i mapa bdzie zbliona do ksikowej, te go bdziesz odwiedzia co wymian filtrw do koca ywota silnika.
    Pytanie jak bardzo chcesz mie kontrol nad t instalk, jak bardzo lubisz sam sobie podziaa przy aucie. Bo ten kabel to nie tylko dostrojenie, mona sprawdzi bdy, jeli instalka podczona od A do Z to widzisz czy i jak pracuje ta nieszczsna sonda czy czujniki.
    Decyzja naley do Ciebie

where dafuq is my signature...

ユーザー
    Awatar Zewus

Nie mwi ze ma zmienia mapy nie wiadomo jak od razu, moe potrzebuj tylko skasowa piszczenie przy przegldzie? moe chce podpatrze parametry? albo podnie temp przeczania? moim zdaniem tak czy siak kabelek warto mie. a autor nie sprecyzowa co potrzebuje z nim zrobi

ユーザー
    Awatar terry
    Imi: Micha
    Skd: Czelad

Auto: Honda Civic
    Silnik: 1.4 IS
    Moc: 90 km

jak zakadaem instalacjie to gazownik na pewno nie jedzi autem i nie sprawdza ustawi chyba wszystko tak na pa, nawet gupi wskanik poziomu gazu mam le ustawiony :/ Chciabym eby kto kto ogarnia co w tym temacie rzuci na to okiem.

ユーザー
    Awatar sebawo
    Imi: Sebastian
    Skd: Ruda lska

Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpicet

no jak przy sekwencji nie jedzi autem, to jaki druciarz nie gazownik....
    BTW Zewus myl, e troch przesada z tymi 80PLN za ori, ja bym bra ten za 25 bo to tylko przewd z wtyczkami jest...

where dafuq is my signature...

ユーザー
    Awatar Zewus

Cytat Zamieszczone przez sebawo
    Zewus myl, e troch przesada z tymi 80PLN za ori, ja bym bra ten za 25 bo to tylko przewd z wtyczkami jest.
    no widzisz te tak kiedy mylaem do czasu problemu z kablem, poczytaj troch te za 30z lubi upala rezystor w kompie, a ten ori ze staga to nie tylko dwie wtyczki i kawaek drutu, wic warto pomyle. Mam ten za 30 i wanie kupuje ten ORI

ユーザー
    Awatar grafix
    Skd: Krakw

Auto: civic b16a2

Odp: podczenie pod komputer STAG-a 4

W sumie gaz ustawia sie tak jak Pb. Zeby to zrobic dobrze nalezy odczywywac szerokopasmowa sonda wartosc afr i moc zmieniac mapy

Wysane z mojego LG-P990

Podobne wtki

1. [Mazda] Podczenie DET 3
    By janekpower in forum Elektryka / Elektronika / ECU
    Postw: 0
    Data: 09-03-2017, 21:57
  2. [Honda] podczenie alarmu z centralk zamka
    By Bila in forum Elektryka / Elektronika / ECU
    Postw: 1
    Data: 24-10-2015, 00:28
  3. [S] Instalacja gazowa / stag 4, magic jet's