W±tek: pod³±czenie pod komputer STAG-a 4

  1. #1
    ユーザー
    Awatar terry
    Imiê: Micha³
    Sk±d: Czelad¼
    Posty: 31

    Auto: Honda Civic
    Silnik: 1.4 IS
    Moc: 90 km


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    pod³±czenie pod komputer STAG-a 4

    Witam. Czy posiada kto¶ sprzêt potrzebny do pod³±czenia pod kompa instalacji gazowej STAG 4 ??

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #2
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imiê: £ukasz
    Sk±d: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Napisz PW do tego usera. Mo¿liwe, ¿e bêdzie Ci w stanie pomóc.

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  3. #3
    ユーザー
    Awatar Zewus
    Sk±d: Katowice
    Posty: 643

    Auto: Toyota Celica ST182 WB
    Silnik: 3S-GE REV2 || 4AGE
    Moc: 156


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Najtañszy kabel 30z³ an allegro, ale go nie polecam, oryginalny interfejs 80z³ kosztuje i warto kupiæ sobie na przysz³o¶c

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #4
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imiê: Sebastian
    Sk±d: Ruda ¦l±ska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpiñcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez Zewus
    Najtañszy kabel 30z³ an allegro, ale go nie polecam, oryginalny interfejs 80z³ kosztuje i warto kupiæ sobie na przysz³o¶c
    Z do¶waidzczenia wiem, ¿e kabel to nie wszystko. Ba, nawet jak sobie darmowy soft staga zaisntalujesz, pod³±czysz i zobaczysz parametry pracy to dalej bêdzie ma³o....
    Od listopada siê wdra¿am w temat i to wcale nie jest takie proste jak siê wszystkim zdaje Trzeba mieæ troszkê czasu, ¿eby o tym poczytaæ, pomijam znajomo¶æ wp³ywu parametrów sondy lambda, czasów otwarcia wtryskiwaczy, mno¿nika i innych tego typu rzeczy, ¿eby to sensownie dostroiæ.
    Jak pojedziesz do gazownika, to jest loteria, jeden zrobi standardow± kalibracjê i powie, ze ok, we¼mie 5dych i bêdziesz go odwiedzia³ co wymianê filtrów do czasu problemów np z wypalonymi gniazdami.
    Inny troszkê z Tob± poje¼dzi, dobierze parametry i mapa bêdzie zbli¿ona do ksi±¿kowej, te¿ go bêdziesz odwiedzia³ co wymianê filtrów do koñca ¿ywota silnika.
    Pytanie jak bardzo chcesz mieæ kontrolê nad t± instalk±, jak bardzo lubisz sam sobie podzia³aæ przy aucie. Bo ten kabel to nie tylko dostrojenie, mo¿na sprawdziæ b³êdy, je¶li instalka pod³±czona od A do Z to widzisz czy i jak pracuje ta nieszczêsna sonda czy czujniki.
    Decyzja nale¿y do Ciebie

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  5. #5
    ユーザー
    Awatar Zewus
    Sk±d: Katowice
    Posty: 643

    Auto: Toyota Celica ST182 WB
    Silnik: 3S-GE REV2 || 4AGE
    Moc: 156


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Nie mówiê ze ma zmieniaæ mapy nie wiadomo jak od razu, mo¿e potrzebujê tylko skasowaæ piszczenie przy przegl±dzie? mo¿e chce podpatrzeæ parametry? albo podnie¶æ temp prze³±czania? moim zdaniem tak czy siak kabelek warto mieæ. a autor nie sprecyzowa³ co potrzebuje z nim zrobiæ

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #6
    ユーザー
    Awatar terry
    Imiê: Micha³
    Sk±d: Czelad¼
    Posty: 31

    Auto: Honda Civic
    Silnik: 1.4 IS
    Moc: 90 km


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    jak zak³ada³em instalacjie to gazownik na pewno nie je¼dzi³ autem i nie sprawdza³ ustawi³ chyba wszystko tak na pa³ê, nawet g³upi wska¼nik poziomu gazu mam ¼le ustawiony :/ Chcia³bym ¿eby kto¶ kto ogarnia co¶ w tym temacie rzuci³ na to okiem.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #7
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imiê: Sebastian
    Sk±d: Ruda ¦l±ska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpiñcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    no jak przy sekwencji nie je¼dzi³ autem, to jaki¶ druciarz nie gazownik....
    BTW Zewus my¶lê, ¿e trochê przesada z tymi 80PLN za ori, ja bym bra³ ten za 25 bo to tylko przewód z wtyczkami jest...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  8. #8
    ユーザー
    Awatar Zewus
    Sk±d: Katowice
    Posty: 643

    Auto: Toyota Celica ST182 WB
    Silnik: 3S-GE REV2 || 4AGE
    Moc: 156


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez sebawo
    Zewus my¶lê, ¿e trochê przesada z tymi 80PLN za ori, ja bym bra³ ten za 25 bo to tylko przewód z wtyczkami jest.
    no widzisz te¿ tak kiedy¶ my¶la³em do czasu problemu z kablem, poczytaj trochê te za 30z³ lubi± upalaæ rezystor w kompie, a ten ori ze staga to nie tylko dwie wtyczki i kawa³ek drutu, wiêc warto pomy¶leæ. Mam ten za 30 i w³a¶nie kupuje ten ORI

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #9
    ユーザー
    Awatar grafix
    Sk±d: Kraków
    Posty: 35

    Auto: civic b16a2


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Odp: pod³±czenie pod komputer STAG-a 4

    W sumie gaz ustawia sie tak jak Pb. Zeby to zrobic dobrze nalezy odczywywac szerokopasmowa sonda wartosc afr i moc zmieniac mapy

    Wys³ane z mojego LG-P990

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Podobne w±tki

  1. [Mazda] Pod³±czenie DET 3
    By janekpower in forum Elektryka / Elektronika / ECU
    Postów: 0
    Data: 09-03-2017, 21:57
  2. [Honda] pod³±czenie alarmu z centralk± zamka
    By Bila in forum Elektryka / Elektronika / ECU
    Postów: 1
    Data: 24-10-2015, 00:28
  3. [S] Instalacja gazowa / stag 4, magic jet's
    By Bila in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 0
    Data: 10-04-2012, 09:58
  4. [s] komputer + monitor
    By Daro in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 0
    Data: 04-03-2012, 20:16
  5. [S] Komputer
    By Bila in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 5
    Data: 17-12-2011, 15:25

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •  

on top