Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Wątek: Honda Civic V gen z niemiec

  1. #11
    ユーザー
    Awatar RAFA
    Imię: Włóczykij
    Skąd: Sosnowiec
    Posty: 1,523

    Auto: KAMAZ 4911


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    hehe tak... niemcy nie upalają... to tylko polacy lol
    Cytat Zamieszczone przez SaTeR
    napewno więcej dołoży jak kupi w polsce niż u turasa w niemczech, przynajmniej zawieszenie nie wytłuczone i wiadomo że o auto jako tako ktoś dbał a nie upalał ją jakiś wieśniak z polski. papierkowej roboty nie ma wcale, bo są firmy które za symboliczną kwotę (50-100zł) załatwiają wszystko, nasza ingerencja kończy się na tym żeby dostarczyć takiej firmie papiery, później odebrać je z urzędu celnego i z nimi jechać do wydziału komunikacji i zarejestrować jak każdy inny pojazd. a to że lepiej dołożyć, niż kupić szrota za 3tyś to rzecz normalna, może lepiej kupić na pierwszy wózek coś innego niż przegnitą 20 letnią hondę która więcej będzie stała niż jeździła? jakby nie patrzeć, do japońców części tanie nie są...

    1 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #12
    ユーザー
    Awatar SaTeR
    Imię: Szymon
    Skąd: Będzin
    Posty: 661

    Auto: srebrne
    Silnik: turbo
    Moc: 101


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    nie twierdze że nie, ale dla mnie auta z niemiec są zazwyczaj w lepszym stanie

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #13
    ユーザー
    Awatar RAFA
    Imię: Włóczykij
    Skąd: Sosnowiec
    Posty: 1,523

    Auto: KAMAZ 4911


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    z tym sie rowniez zgodze

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #14
    ユーザー
    Awatar ropsus
    Imię: Robert
    Skąd: Police
    Posty: 7

    Auto: Kia Sephia II
    Silnik: Z5 1.5
    Moc: 92


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez SaTeR
    napewno więcej dołoży jak kupi w polsce niż u turasa w niemczech, przynajmniej zawieszenie nie wytłuczone i wiadomo że o auto jako tako ktoś dbał a nie upalał ją jakiś wieśniak z polski. papierkowej roboty nie ma wcale, bo są firmy które za symboliczną kwotę (50-100zł) załatwiają wszystko, nasza ingerencja kończy się na tym żeby dostarczyć takiej firmie papiery, później odebrać je z urzędu celnego i z nimi jechać do wydziału komunikacji i zarejestrować jak każdy inny pojazd. a to że lepiej dołożyć, niż kupić szrota za 3tyś to rzecz normalna, może lepiej kupić na pierwszy wózek coś innego niż przegnitą 20 letnią hondę która więcej będzie stała niż jeździła? jakby nie patrzeć, do japońców części tanie nie są...
    A więc jakie inne autko proponujesz w podobnej cenie ?

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #15
    ユーザー
    Awatar sebawo
    Imię: Sebastian
    Skąd: Ruda Śląska
    Posty: 2,467

    Auto: civic EJ6
    Silnik: B16A2
    Moc: milionpińcet


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Moje zdanie takie, że przegnita 20letnia (choć bez przesady, można jeszcze kupić nie-przegnitą) honda posłuży dłużej/lepiej niż młodszy fiat czy inny europejski wynalazek...
    Aha, i nie licz na to, że jak pojedziesz na zachód to za te same pieniążki co u nas kupisz furę w lepszym stanie...stan będzie lepszy, ale i cena wyższa...

    2 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    where dafuq is my signature...


  6. #16
    ユーザー
    Awatar Marek83
    Imię: Marek
    Skąd: Czeladź
    Posty: 5,891

    Auto: Honda GG3
    Silnik: L13Z2


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    A Ja bym na razie zdał egzamin na prawo jazdy A później zawracał sobie głowe co kupić i gdzie kupić.

    -2 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #17
    マネージャー
    Awatar Gierade
    Imię: Łukasz
    Skąd: SBE
    Posty: 6,442

    Auto: Bimmer


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Cytat Zamieszczone przez Marek83
    A Ja bym na razie zdał egzamin na prawo jazdy A później zawracał sobie głowe co kupić i gdzie kupić.
    Dokładnie. To tego czasu jeszcze sporo może się zmienić.

    3 Przykro mi ;) Przykro mi ;)
    Lexus IS200 GXE10 1G-FE Sport EditionBMW E36 M52B20 Drift Missile CarMitsubishi Colt CJ0 4G13Honda Civic EH3 D16Z6 Supercharger.
    We're not the same person we were a year ago, a month ago, or a week ago. We're constantly changing. Experiences don't stop. That's life.


  8. #18
    ユーザー
    Awatar ropsus
    Imię: Robert
    Skąd: Police
    Posty: 7

    Auto: Kia Sephia II
    Silnik: Z5 1.5
    Moc: 92


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z możliwości forum!

    Dzięki za pomoc daliście mi do myślenia Jak zdam prawko to bd szukał jakieś furki. Jeszcze raz wielkie dzięki

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Honda Civic 3 gen 87r.
    By zabas in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 26-11-2015, 10:52
  2. Honda Civic V gen. EG/EH/EJ
    By Gierade in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 8
    Data: 17-03-2015, 16:30
  3. | Honda Civic 6 gen Coupe 1.6 |
    By Slim17 in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 09-04-2014, 17:44
  4. Honda Civic 6 gen 1.4
    By Freze in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 06-04-2012, 14:44
  5. Maska - Honda Civic V gen.
    By Gierade in forum Archiwum ogłoszeń
    Postów: 0
    Data: 20-12-2011, 19:28

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

on top