Ankieta: Mia³e¶ wypadek st³uczkê ?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

W±tek: Mia³es ju¿ kiedy¶ wypadek/st³uczkê

  1. #1
    ユーザー
    Awatar pitbedzin
    Imiê: Piotrek
    Sk±d: D±browa Górnicza/Bêdzin
    Posty: 2,899

    Auto: Nissan Primera
    Moc: Wystarczaj±ca


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Mia³es ju¿ kiedy¶ wypadek/st³uczkê

    No to jak w temacie mieli¶cie juz kiedy¶ jakie¶ bum na drodze ?

    Zacznê od siebie - mia³em 2 jedna we wrze¶niu 2009 wjecha³em w ty³ Mastera, z powodu wyskakuj±cego gliny z krzaków ... d³uga historia, ja siê zgapi³em, go¶æ przedemna my¶la³ ¿e na niego macha tym lizakiem da³ po hamplach a ja tak by³em zagapiony na niebieskiego na ¶rodku trasy ekspresowej ( jecha³em lewym pasem, a glina wbieg³ prosto z krzaków na srodek drogi ¿eby mnie zatrzymaæ ) i zastanawianiem siê czy go co¶ nie pierdyknie zaraz ¿e nie zauwa¿y³em ¿e master ju¿ w zasadzie stoi No i by³o bum - oczywi¶cie moja wina bo nie zachowa³em odleg³o¶ci ble ble ble ble ble ble itp itd. 2 miesi±ce i 6 tysiêcy pó¼niej auto by³o juz na ko³ach i je¿d¿ê nim do tej pory
    Drugi raz mia³em st³uczkê pod centrum handlowym w kwietniu 2010 - ulica jednokierunkowa 2 pasy ruchu, jadê lewym pasem i nagle baba z prawego pasa skrêca w lewo prosto przed moja maskê ... no i by³o bum Najlepsze jest to ¿e jecha³em nie swoim autem ...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  2. #2
    禁止された
    Awatar Shcopek
    Imiê: Pawe³
    Sk±d: Myszków / O¶wiêcim
    Posty: 1,771

    Auto: Honda Civic MB3 dzifko
    Silnik: D15Z8
    Moc: 114


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Hmm... ja nie mia³em. Ale mama mia³a ciekawe zdarzenie za czasów Unolota. Na wiadukcie w Myszkowie w styczniu 2009 by³a uczestniczk± Domino Day. Scenic wjecha³ w Golfa, Golf w Seicento, a Seicento w Uno mamy. Trzy auta z baga¿nika Uniaka zrobi³y sobie gara¿

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  3. #3
    ユーザー
    Awatar Konrad_SK
    Sk±d: Hanysowo
    Posty: 362

    Auto: Mazda 6


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Mia³em nie ze swojej winy, w tym roku w Rybniku na jednym z rond starszy facet wymusi³ i we mnie wjecha³.

    Na szczê¶cie skoñczy³o siê na przerysowany boku i uszkodzonym b³otniku, nie swoim autem akurat, tylko ojca, ale zawsze to jaka¶ szkoda by³a.

    Facet nie chcia³ policji i k³opotów, dogadali¶my siê z gotówk± na miejscu

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  4. #4
    ユーザー
    Awatar Dajs
    Sk±d: Bêdzin (Zag³êbie)
    Posty: 78

    Auto: Civic Coupe EJ6


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    No ja mia³em dwie niestety dwie, w sumie jedn± stety.
    Pierwsza jak je¼dzi³em polówk±, do której ojciec siê bardzo przywi±za³ i bym ni± pewnie je¼dzi³ dopóki by siê nie rozlecia³a, a by³ to szrot konkret.
    Otó¿ uprzejmy pan w escorcie combi wyjecha³ mi z podporz±dkowanej w dodatku chyba pijany, nawet specjalnie ju¿ nie hamowa³em bo to by³y u³amki sekund. Go¶æ spierdoli³, ale dziadek którego 20m wcze¶niej prawie przejecha³ spisa³ blachy, ca³a sytuacja mia³a miejsce pod komend± w Bêdzinie.
    Poda³em na psiarni numery i znale¼li go w pobli¿u pod domem, prawdopodobnie wzi±³ kogo¶ na podstawkê. Trochê przybajerowa³em rozla³em olej pod silnikiem spu¶ci³em powietrze z jednej felgi i dosta³em szkodê ca³kowit± i w dodatku sprzeda³em rozbit± polówkê za przyzwoite pieni±dze i kupi³em hondê.

    Drugi raz miesi±c po zakupie hondy lecia³em w zimê w miarê such± drog± 120-130 gdy nagle uprzejmy pan fiest± chcia³ mi zjechaæ z lewego na ¶rodkowy, jednak nie zauwa¿y³ ¿e ju¿ zmieni³em pas, uciek³em na skrajny prawy pas, na którym by³o b³oto po¶niegowe poczu³em shimme zacz±³ myszkowaæ mi ca³y ty³, wiedzia³em ¿e mnie obróci,doda³em do oporu gazu ¿eby zrobiæ to przed fiest±, a nie obok niej brak³o mi jaki¶ 40 cm zahaczy³em lewym tylnym bokiem i obróci³o mnie przy tej prêdko¶ci, widzia³em ¿e lecê prosto na s³up, to by³ taki szok ¿e gubi³em peda³y krêc±c siê wokó³ w³asnej osi i szczê¶cie w nieszczê¶ciu piêt± trafi³em na hamulec, zatrzyma³em siê oko³o metra od s³upa. Fiesta zosta³a naprawiona z mojego oc ja dosta³em 300 mandatu i zap³aci³em 900z³ za naprawê, a by³yby felgi...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  5. #5
    ユーザー
    Awatar Slawer
    Imiê: S³awek
    Sk±d: Ruda ¦l±ska
    Posty: 1,129

    Auto: Renault Scenic
    Silnik: 1,9dci.
    Moc: 102. 131


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Je¿d¿ê autem 3.5 roku i przez ten czas 2 st³uczki, obydwie jeszcze mazd± i obydwie nie z mojej winy. Raz jakie¶ 3 miesi±ce po kupnie mazdy kole¶ wymusi³ mi pierwszeñstwo starym polo, na szczê¶cie jecha³em powoli i mnie wiêcej wychamowa³em, lekko do uderzy³em w bok, pêk³ mi zderzak, po³ama³y siê zaczepy z lampy i trochê pas przedni wgniót³. Druga wiêksza która zadecydowa³a o sprzeda¿y Mazdy w Grudniu zesz³ego roku, blisko domu, znów kole¶ w BMW E30 wymusi³ i w³adowa³ siê mi w bok, skutek drzwi i tylny b³otnik do wymiany, w BMW lekko uszkodzony b³otnik i zderzak. Honda jeszcze na szczê¶cie nie ucierpia³a chocia¿ kilka dni temu by³o blisko jak niemal w tym samym miejscu co robi³em mazdê znów kole¶ dostawczakiem wymusi³ i jeszcze siê dziwi³ czemu na niego tr±bie...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  6. #6
    ユーザー
    Awatar SirSamuel
    Imiê: Kuba
    Sk±d: DG
    Posty: 319

    Auto: Yaris


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Jeden incydent zaistnial jakies 3 lata temu
    Przy wyprzedzaniu pewnej 62 letniej pani, ktora jechala jakies 25km/h a ja przez 10min jechalem za nia ;/ wkoncu nie wytrzymalem.Wyprzedzam a ona zdecydowala sie skreac (do koscio³a) w moja strone w momencie gdy bylem rowno z ni±.Oczywiscie zapomnialo jej sie wlaczyc kierunkowskazu wiec nie wiedzialem jakie ma zamiary
    Pani uderzyla mnie nadkolem w nadkole i wyladowalem na poboczu pasa przeciwnego. Zatrzymalem sie jedna strona na pasie zieleni rownolegle do drogi a w maske wbi³ sie s³up ;/
    Wszystko bylo by cacy na moja korzysc gdyby tylko w tym miejscu mozna bylo wyprzedzac
    Ale i tak najlepszy byl gapowicz jak podbieglem do tej babki czy sie nic nie stalo a on podlatuje i krzyczy - ,, Panie pan leci do auta bo tam sie pali !! '' podbiegam do auta otwieram drzwi a tam ten proszek z poduszek opada jak snieg
    Koszt calej imrezy 3000 zlych nie polecam do tej pory pamietam smrod tego gazu z poduszek.

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  7. #7
    友人
    Awatar hwasciur
    Imiê: Bartek
    Sk±d: Zag³êbie
    Posty: 2,314

    Auto: Integra DC5
    Silnik: k20z1


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    jaki¶ rok temu debil niepotrafi±cy zachowaæ odpowiedniej odleg³o¶ci siedzia³ mi na zderzaku ja wychamowa³em przed wbiegaj±cym na ulice ³ebkiem on wychamowa³ na mnie dobrze ¿e mia³em ze sob± Mamê bo gdyby nie ona kole¶ zosta³by przerobiony na karmê dla kotów, kasa posz³a z jego ubezpieczenia ja pomalowa³em zderzak reszta w kieszeñ ale 2 tygodnie pó¼niej ¶lepy dziad nie widz±c na parkingu jednego jedynego auta (mojego) cofa³ i podrapa³ mi tylni zderzak.

    Trzeba co¶ z tym zrobiæ zrzuæmy siê na klubowe AK47 i odrazu takich osobników bêdziemy rozstrzeliwaæ na miejscu, bêdzie mniej wypadków a i ruch na ulicach siê zmniejszy

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  8. #8
    ユーザー
    Awatar adi24car
    Imiê: Adrian
    Sk±d: Bêdzin
    Posty: 156

    Auto: Toyota Celica
    Silnik: 1ZZ-FE
    Moc: 143


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    hwasciur popieram ;p

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  9. #9
    ユーザー
    Awatar pitbedzin
    Imiê: Piotrek
    Sk±d: D±browa Górnicza/Bêdzin
    Posty: 2,899

    Auto: Nissan Primera
    Moc: Wystarczaj±ca


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Cytat Zamieszczone przez hwasciur
    zrzuæmy siê na klubowe AK47 i odrazu takich osobników bêdziemy rozstrzeliwaæ na miejscu
    Popieram i wprowad¼my tzw odstrza³ prewencyjny na niektórych idiotów na drogach

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

  10. #10
    ユーザー
    Awatar Slawer
    Imiê: S³awek
    Sk±d: Ruda ¦l±ska
    Posty: 1,129

    Auto: Renault Scenic
    Silnik: 1,9dci.
    Moc: 102. 131


    Nie masz konta na formu? Zarejestruj siê, aby w pe³ni korzystaæ z mo¿liwo¶ci forum!

    Tak jak kiedy¶ powiedzia³ Clarkson w Top Gear na autostradach na wiaduktach powinni byæ snajperzy i strzelaæ do tych co jad± za wolno lub blokuj± szybki pas.
    Co do takich idiotów to jakie¶ 2 tygodnie temu jecha³em s³u¿bowym Doblo i przed mn± jaka¶ starsza babka jedzie i nagle bez powodu przed przej¶ciem dla pieszych po hamulcach i siê zatrzyma³a mimo ¿e pasy by³ puste.... ma³o co w ni± nie wjecha³em bo raczej siê nie spodziewam ¿e kto¶ siê zatrzymi8e przed pustym przej¶ciem albo na zielonym jak te¿ kiedy¶ siê mi babka zatrzyma³a, a najgorsze jest w takich sytuacjach to ¿e i tak jest wina tego co jedzie z ty³u...

    0 Przykro mi ;) Przykro mi ;)

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne w±tki

  1. Biegi do Hybrydy D seria - 3,4,5 - ju¿ przetoczone
    By vipek_pl in forum Archiwum og³oszeñ
    Postów: 0
    Data: 27-11-2014, 20:10
  2. Wypadek kolegi Checkdance
    By Zychu in forum Dyskusja ogólna
    Postów: 61
    Data: 08-04-2014, 15:11

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •  

on top